Отримати гроші

Де оформити кредит без перевірок

Де оформити кредит без перевірок

Що собою являє мікрокредитування?

Мікрокредитування - вид надання невеликих за сумою грошових кредитів населенню. Кожна людина хоча б раз у житті стикався з гострою необхідністю в грошах. Життєві ситуації природно бувають різними. Так, наприклад, якщо потрібні терміново кошти для проведення близькій людині операції в лікарні або необхідний швидкий позику до зарплати, для придбання побутової техніки для дому, багатьох інших ситуаціях і приходить на допомогу мікрокредитування.

Величезний плюс такого наданого онлайн-сервісу послуг полягає в тому, що кредит «живими грошима» можна отримати практично миттєво, не залишаючи офіс або квартиру. Миттєво отримати кредит онлайн без перевірки і відмови на карту в Україні - означає, що Вам не знадобиться довідка про доходи, а також немає необхідності внесення застави або в поруку.

Для даної дії необхідно мати тільки комп'ютер і наявність інтернету. Незалежно від місця знаходження позичальника в Україні при схваленні (позитивному вирішенні) сервісом зазначеної послуги, гроші на банківську карту надійдуть дуже швидко. На даний час в Україні онлайн-сервіси з надання швидких мікропозик користуються одночасно великою популярністю і затребуваністю серед різних верств населення. Позичальниками за статистикою виступають як звичайні пересічні громадяни, так і бізнесмени «середньої руки».

Новий сервіс з надання вищезазначених фінансових послуг по мікропозик, який розташований в Києві, носить назву topcredit.ua.

Які документи необхідні для отримання миттєвого кредиту на карту без перевірок?

Для отримання даної послуги, онлайн-сервісу topcredit.ua необхідно надати: паспорт та індивідуальний податковий номер.

Зазначених документів цілком буде досить для надання кредитної позики.

Мікрокредитування - послуга, яка виручить неодноразово

Для того, щоб отримати миттєві кредити на онлайн-сервісі topcredit.ua (Україна) без перевірок і відмови, необхідно перш за все пройти реєстрацію на зазначеному інтернет-ресурсі, заповнити необхідні в обов'язковому порядку згадані поля і вказати суму бажаного кредиту . Після подачі заявки, обробки і схвалення сервісом Ваших персональних даних, протягом 15 хвилин гроші надійдуть на вказану банківську карту. Перед тим, як гроші надійдуть на картку, необхідно перерахувати 1 гривню на вказаний сервісом рахунок, для того щоб провести верифікацію (на замовлення) Вашої банківської картки.

Після проходження перевірки (верифікації) на Ваш рахунок надійде затребувана сума кредиту плюс одна повернута гривня. Максимальна сума кредитування на місяць становить 15000 гривень. При отриманні, наприклад, позики в сумі 1000 гривень, щоденна комісія за користування тілом кредиту складе 19 гривень. Таким чином, якщо повне погашення кредиту здійсните через 10 днів, Вам необхідно внести суму на 10 день у розмірі 1190 гривень.

Комісія за користування кредитом нараховується за фактом тільки на тіло кредиту. Повернути ( «погасити») кредит в повному обсязі можна за допомогою платіжних терміналів самообслуговування, а також з Вашої персональної банківської карти, зайшовши в особистий кабінет або будь-якого іншого банку, використовуючи банківський переказ, вказавши розрахунковий рахунок.

Завжди раді бачити потенційного позичальника на нашому онлайн-сервісі topcredit.ua.

Послуги оформлення швидкої позики 24/7 в ТопКредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Петро з Дніпропетровська отримав кредит на 7 400 грн в Top Credit
girl
Людмила з Києва оплатила кредит на 13 100 грн в Top Credit
girl
Ніна з Львова подала заявку на 11 400 грн в Top Credit
girl
Андрій з Чернігова подав заявку на 12 400 грн в Top Credit
girl
Алла з Чернівців подала заявку на 4 900 грн в Top Credit
girl
Олег з Харкова оплатив кредит на 8 800 грн в Top Credit
girl
Євген з Луцька отримав кредит на 2 300 грн в Top Credit
girl
Оксана з Луцька отримала кредит на 2 200 грн в Top Credit
girl
Богдан з Львова оплатив кредит на 12 500 грн в Top Credit
girl
Віталій з Чернівців оплатив кредит на 11 600 грн в Top Credit
girl
Іван з Вінниці отримав кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Херсона отримала кредит на 11 900 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Харкова отримала кредит на 7 400 грн в Top Credit
girl
Алла з Херсона отримала кредит на 6 300 грн в Top Credit
girl
Катерина з Харкова отримала кредит на 12 800 грн в Top Credit
girl
Ніна з Чернігова отримала кредит на 12 200 грн в Top Credit
girl
Семен з Одеси подав заявку на 14 000 грн в Top Credit
girl
Руслан з Рівного отримав кредит на 13 300 грн в Top Credit
girl
Наталя з Житомира подала заявку на 13 200 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Луцька оплатив кредит на 12 500 грн в Top Credit