Оформити кредит

Кризові часи в Україні ще не закінчилися, тому для кожного з нас важливо заручитися підтримкою надійною і перевіреною кредитної компанії.

Багато громадян України для вирішення фінансових проблем за звичкою звертаються в банки, в яких вимагають великий пакет документів для підтвердження платоспроможності. До того ж, в банках не завжди пропонуються вигідні умови і швидке оформлення.

Компанія Top Credit надасть Вам необхідну суму грошей за короткий проміжок часу. Мікропозики онлайн - спеціальна послуга для тих, кому терміново потрібні гроші, а часу на оформлення документів просто немає. Ми надаємо позики на суму до 15 000 грн на термін, який позичальник встановлює самостійно. Якщо Ви вирішили оформити позику у нас, то для початку потрібно буде пройти швидку реєстрацію на сайті topcredit.ua, вказавши свої ПІБ, контактний номер телефону, паспортні дані та ідентифікаційний код.

Пройшовши реєстрацію, Ви можете подавати заявку на отримання кредиту із зазначенням бажаної суми. Для цього прикладіть сканкопіі або фотографії паспорта та ІПН, а також вкажіть контактні дані знайомих або колег, які можуть підтвердити Вашу особу. Після отримання підтверджуючого смс на Ваш номер телефону завершите заповнення анкети. Ваші дані надходять в обробку. Після прийняття позитивного рішення за запитом Ви можете отримати гроші на наявну карту будь-якого банку України.

Кредит готівкою або на картку: без довідок про доходи та поручителів, по паспорту та ІПН

З компанією Top Credit взяти кредит без довідок про доходи легко і просто: подається онлайн-заявка, вказуються необхідні дані і протягом 10-15 хвилин приймається рішення про видачу позики. Ви можете запросто обійтися без банку, в якому отримати кредит можна лише з великим пакетом документів, довідкою про доходи і т.д. У нас однакові умови для кожного: 1,9% щодня, необмежену кількість пролонгацій, можливість дострокового погашення кредиту, часткова оплата. Ви можете здійснювати платежі як в особистому кабінеті, так і в терміналах самообслуговування, а також в касах банків. Для пролонгації чинного договору потрібно лише оплатити відсотки за користування кредитом.

Top Credit - Ваш цілодобовий помічник

Наша компанія займається вирішенням важливих проблем, які стають на шляху кожного з нас. Ми надаємо фінансові кредити на короткий проміжок часу на вигідних умовах. Щоб не займати у друзів або колег, не засмучуватися через відмову банку видавати кредит без такого документа, як довідка про доходи, Ви можете подати онлайн-заявку на отримання позики і скористатися коштами на свій розсуд. Процес обробки даних здійснюється цілодобово. У будь-який час дня і ночі у Вас є можливість отримати потрібну суму за лічені хвилини.

Послуги отримання мікропозики 24/7 в Топ Кредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти