Отримати гроші

Що таке кредит без довідок

Що таке кредит без довідок

Кризові часи в Україні ще не закінчилися, тому для кожного з нас важливо заручитися підтримкою надійною і перевіреною кредитної компанії.

Багато громадян України для вирішення фінансових проблем за звичкою звертаються в банки, в яких вимагають великий пакет документів для підтвердження платоспроможності. До того ж, в банках не завжди пропонуються вигідні умови і швидке оформлення.

Компанія Top Credit надасть Вам необхідну суму грошей за короткий проміжок часу. Мікропозики онлайн - спеціальна послуга для тих, кому терміново потрібні гроші, а часу на оформлення документів просто немає. Ми надаємо позики на суму до 15 000 грн на термін, який позичальник встановлює самостійно. Якщо Ви вирішили оформити позику у нас, то для початку потрібно буде пройти швидку реєстрацію на сайті topcredit.ua, вказавши свої ПІБ, контактний номер телефону, паспортні дані та ідентифікаційний код.

Пройшовши реєстрацію, Ви можете подавати заявку на отримання кредиту із зазначенням бажаної суми. Для цього прикладіть сканкопіі або фотографії паспорта та ІПН, а також вкажіть контактні дані знайомих або колег, які можуть підтвердити Вашу особу. Після отримання підтверджуючого смс на Ваш номер телефону завершите заповнення анкети. Ваші дані надходять в обробку. Після прийняття позитивного рішення за запитом Ви можете отримати гроші на наявну карту будь-якого банку України.

Кредит готівкою або на картку: без довідок про доходи та поручителів, по паспорту та ІПН

З компанією Top Credit взяти кредит без довідок про доходи легко і просто: подається онлайн-заявка, вказуються необхідні дані і протягом 10-15 хвилин приймається рішення про видачу позики. Ви можете запросто обійтися без банку, в якому отримати кредит можна лише з великим пакетом документів, довідкою про доходи і т.д. У нас однакові умови для кожного: 1,9% щодня, необмежену кількість пролонгацій, можливість дострокового погашення кредиту, часткова оплата. Ви можете здійснювати платежі як в особистому кабінеті, так і в терміналах самообслуговування, а також в касах банків. Для пролонгації чинного договору потрібно лише оплатити відсотки за користування кредитом.

Top Credit - Ваш цілодобовий помічник

Наша компанія займається вирішенням важливих проблем, які стають на шляху кожного з нас. Ми надаємо фінансові кредити на короткий проміжок часу на вигідних умовах. Щоб не займати у друзів або колег, не засмучуватися через відмову банку видавати кредит без такого документа, як довідка про доходи, Ви можете подати онлайн-заявку на отримання позики і скористатися коштами на свій розсуд. Процес обробки даних здійснюється цілодобово. У будь-який час дня і ночі у Вас є можливість отримати потрібну суму за лічені хвилини.

Послуги отримання мікропозики 24/7 в Топ Кредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Микола з Тернополя подав заявку на 10 000 грн в Top Credit
girl
Алла з Миколаєва подала заявку на 7 100 грн в Top Credit
girl
Микола з Кіровограда оплатив кредит на 4 600 грн в Top Credit
girl
Денис з Дніпропетровська оплатив кредит на 8 800 грн в Top Credit
girl
Антон з Запоріжжя отримав кредит на 12 400 грн в Top Credit
girl
Гліб з Рівного отримав кредит на 6 100 грн в Top Credit
girl
Георгій з Рівного отримав кредит на 3 300 грн в Top Credit
girl
Федір з Херсона подав заявку на 7 200 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Івано-Франківська отримала кредит на 2 000 грн в Top Credit
girl
Семен з Запоріжжя оплатив кредит на 8 200 грн в Top Credit
girl
Світлана з Херсона оплатила кредит на 12 000 грн в Top Credit
girl
Оксана з Луцька отримала кредит на 10 700 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Кіровограда оплатила кредит на 12 900 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Полтави отримала кредит на 1 100 грн в Top Credit
girl
Гліб з Дніпропетровська подав заявку на 14 200 грн в Top Credit
girl
Федір з Вінниці отримав кредит на 7 800 грн в Top Credit
girl
Руслан з Харкова оплатив кредит на 12 700 грн в Top Credit
girl
Руслан з Луцька оплатив кредит на 13 400 грн в Top Credit
girl
Світлана з Черкас отримала кредит на 1 300 грн в Top Credit
girl
Антон з Полтави отримав кредит на 6 200 грн в Top Credit