Отримати гроші

Що робити якщо ви хочете взяти кредит

Що робити якщо ви хочете взяти кредит

Хочу взяти кредит в Інтернеті

Як показує практика, переважна більшість жителів України розподіляють свою заробітну плату на певні цілі ще в момент отримання, і виділити вільну суму поза планом стає складним. Кожен розподіляє гроші по-своєму: комуналка, навчання, купівля продуктів і так далі. Якщо ж хто-небудь з членів сім'ї захворює, якщо ламається побутова техніка, приходять на пошту штрафи тощо, то по сімейному бюджету буде завдано удар. Причин, за якими люди звертаються за кредитними коштами, безліч. Нашою головною перевагою є надання позик на будь-які цілі без з'ясування обставин.

Кредитні кошти надаються позичальникові на банківську карту будь-якого банку України. Клієнт самостійно визначає термін кредитування, після закінчення якого він повинен буде повернути всю суму повністю або продовжити договір. Багато хто віддає перевагу взяти кредит через Інтернет, проте є і ті, хто хоче отримати гроші готівкою. Щоб оформити позику, достатньо відповідати віковій категорії 18-70 років, мати постійне місце роботи, контактний номер телефону, сканкопіі / фотографії паспорта та ідентифікаційного коду, а також ПІБ та номери телефонів Ваших знакових / друзів, хто може підтвердити Вашу особу.

Хто хоче оформити кредит вигідно - все до нас

Наша компанія надає кредити на таких умовах:

  • мінімальний пакет документів;
  • сума до 15 000 грн;
  • 1,9% щодня;
  • необмежену кількість пролонгацій;
  • можливість достроково погашати позику.

Щоб отримати кошти на свою банківську карту, Вам достатньо пройти реєстрацію на сайті і дати згоду на обробку Ваших персональних даних. Після подачі заявки про надання позики очікуйте зворотного зв'язку з відповіддю про отримання/відмову в кредиті. Якщо рішення було прийнято на Вашу користь - чекайте отримання коштів. Для підтвердження оформлення кредитних коштів введіть смс пароль, який прийде на вказаний Вами раніше номер мобільного телефону. Протягом декількох хвилин гроші надійдуть на карту.

Погашення позики відбувається або після закінчення терміну кредитування, або достроково. Якщо на момент повного погашення у Вас немає всієї суми на руках, Ви можете продовжити свій договір на термін до 10 днів. Кількість пролонгацій не обмежена. Для продовження терміну дії договору потрібно оплатити лише відсотки за користування кредитом. Повне погашення відбувається онлайн у Вашому особистому кабінеті, через термінали самообслуговування, а також в касі будь-якого банку.

Наші переваги

Компанія Top Credit працює для клієнтів, саме тому приймає рішення про видачу позики протягом декількох хвилин, надає можливість отримати кредит онлайн, не виходячи з дому, дає можливість необмежену кількість разів продовжувати свій договір і погашати його частково. Ми працюємо без перерв і вихідних. Приймаємо і обробляємо Ваші заявки цілодобово.

Послуги оформлення кредиту 24/7 в Top Credit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Вадим з Запоріжжя отримав кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Харкова отримав кредит на 2 500 грн в Top Credit
girl
Олег з Сум подав заявку на 4 600 грн в Top Credit
girl
Богдан з Дніпропетровська оплатив кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Петро з Ужгорода оплатив кредит на 2 700 грн в Top Credit
girl
Руслан з Рівного подав заявку на 9 200 грн в Top Credit
girl
Софія з Львова отримала кредит на 10 800 грн в Top Credit
girl
Наталя з Херсона подала заявку на 7 800 грн в Top Credit
girl
Наталя з Луцька отримала кредит на 2 200 грн в Top Credit
girl
Максим з Івано-Франківська отримав кредит на 13 300 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Харкова оплатила кредит на 3 200 грн в Top Credit
girl
Федір з Дніпропетровська подав заявку на 1 800 грн в Top Credit
girl
Сергій з Рівного отримав кредит на 4 400 грн в Top Credit
girl
Катерина з Полтави оплатила кредит на 13 000 грн в Top Credit
girl
Олександр з Сум отримав кредит на 1 800 грн в Top Credit
girl
Федір з Херсона подав заявку на 12 800 грн в Top Credit
girl
Ніна з Ужгорода отримала кредит на 8 700 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Херсона отримав кредит на 1 700 грн в Top Credit
girl
Жанна з Львова отримала кредит на 13 500 грн в Top Credit
girl
Софія з Рівного отримала кредит на 5 800 грн в Top Credit