Отримати гроші

Де в Києві взяти гроші в борг?

Де в Києві взяти гроші в борг?

Київ - місто можливостей і розвитку. По не офіційними даними в цьому місті проживає близько 8 мільйонів людей, здається, що тут можливо все! Але перше, на що варто звернути увагу, і від чого знемагає майже кожен киянин, а також гості столиці - це дуже швидкий темп життя. З цієї причини, тут час - найцінніший ресурс.

Київ - місто великих можливостей. У Києві взяти гроші в борг можна з різних джерел. Перший - це установи, які належать до сфери фінансових послуг. До них відносяться банки, мікрофінансові організації, ломбарди, кредитні спілки та інші фінансові установи.

Піти в банк зазвичай займає досить багато часу, а також збір потрібних документів, наприклад, таких як довідка про доходи. Навіть, коли Ви зібрали всі документи, висиділи в черзі в банку, то приготуйтеся до того, що прийняття рішення по Вашій заяві не буде прийнято вмить. Потрібно буде почекати кілька днів для того, щоб банк прийняв рішення про видачу коштів.

Для того, щоб взяти гроші в борг у Києві, можна звернутися в ломбард. У ломбарді не потрібна довідка про доходи, але там потрібно надати щось під заставу для того, щоб отримати гроші. Під заставу можна надати хутряні або ювелірні вироби, а також побутову техніку. Але кому хочеться прощатися зі своїми речами ?!

На сьогоднішній день найоптимальніший спосіб отримати грошові кошти в Києві - це отримати їх в мікрофінансової організації «Топ Кредит». Для того, щоб отримати від 500 грн. до 15000 грн. не потрібно залишати своє робоче місце або виходити з дому. Вся процедура оформлення заявки та отримання грошових коштів відбувається в режимі онлайн. Для того, щоб отримати мікрокредит в компанії «ТОП Кредит» потрібно мати вільний доступ до мережі Інтернет, а також паспорт, ідентифікаційний код і банківську картку. При позитивному рішенні менеджера компанії «ТОП Кредит» саме на цю банківську картку, яку Ви вказали при заповненні заявки, будуть перераховані грошові кошти. Вся процедура отримання грошей займає не більше 15 хвилин Вашого часу. Всі умови мікрокредитування - прості і прозорі. Ви можете користуватися кредитними коштами від 1 до 29 днів, процентна ставка складає 1,9% в день в залежності від взятої суми.

Послуги цілодобового кредитування онлайн в TopCredit:

Отримати гроші
Голосів: 0, у середньому: 0 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171