Отримати гроші

Де в Києві взяти гроші в борг?

Де в Києві взяти гроші в борг?

Київ - місто можливостей і розвитку. По не офіційними даними в цьому місті проживає близько 8 мільйонів людей, здається, що тут можливо все! Але перше, на що варто звернути увагу, і від чого знемагає майже кожен киянин, а також гості столиці - це дуже швидкий темп життя. З цієї причини, тут час - найцінніший ресурс.

Київ - місто великих можливостей. У Києві взяти гроші в борг можна з різних джерел. Перший - це установи, які належать до сфери фінансових послуг. До них відносяться банки, мікрофінансові організації, ломбарди, кредитні спілки та інші фінансові установи.

Піти в банк зазвичай займає досить багато часу, а також збір потрібних документів, наприклад, таких як довідка про доходи. Навіть, коли Ви зібрали всі документи, висиділи в черзі в банку, то приготуйтеся до того, що прийняття рішення по Вашій заяві не буде прийнято вмить. Потрібно буде почекати кілька днів для того, щоб банк прийняв рішення про видачу коштів.

Для того, щоб взяти гроші в борг у Києві, можна звернутися в ломбард. У ломбарді не потрібна довідка про доходи, але там потрібно надати щось під заставу для того, щоб отримати гроші. Під заставу можна надати хутряні або ювелірні вироби, а також побутову техніку. Але кому хочеться прощатися зі своїми речами ?!

На сьогоднішній день найоптимальніший спосіб отримати грошові кошти в Києві - це отримати їх в мікрофінансової організації «Топ Кредит». Для того, щоб отримати від 500 грн. до 15000 грн. не потрібно залишати своє робоче місце або виходити з дому. Вся процедура оформлення заявки та отримання грошових коштів відбувається в режимі онлайн. Для того, щоб отримати мікрокредит в компанії «ТОП Кредит» потрібно мати вільний доступ до мережі Інтернет, а також паспорт, ідентифікаційний код і банківську картку. При позитивному рішенні менеджера компанії «ТОП Кредит» саме на цю банківську картку, яку Ви вказали при заповненні заявки, будуть перераховані грошові кошти. Вся процедура отримання грошей займає не більше 15 хвилин Вашого часу. Всі умови мікрокредитування - прості і прозорі. Ви можете користуватися кредитними коштами від 1 до 29 днів, процентна ставка складає 1,9% в день в залежності від взятої суми.

Послуги цілодобового кредитування онлайн в TopCredit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Максим з Івано-Франківська подав заявку на 8 200 грн в Top Credit
girl
Андрій з Сум подав заявку на 9 400 грн в Top Credit
girl
Богдан з Рівного подав заявку на 2 500 грн в Top Credit
girl
Іван з Полтави подав заявку на 11 900 грн в Top Credit
girl
Олег з Сум оплатив кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Наталя з Києва отримала кредит на 2 100 грн в Top Credit
girl
Денис з Вінниці отримав кредит на 5 600 грн в Top Credit
girl
Ірина з Рівного оплатила кредит на 13 200 грн в Top Credit
girl
Софія з Дніпропетровська отримала кредит на 13 400 грн в Top Credit
girl
Марія з Полтави отримала кредит на 6 300 грн в Top Credit
girl
Петро з Вінниці отримав кредит на 10 200 грн в Top Credit
girl
Юлія з Харкова отримала кредит на 1 900 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Запоріжжя оплатила кредит на 4 300 грн в Top Credit
girl
Михайло з Миколаєва отримав кредит на 1 700 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Хмельницького подала заявку на 13 500 грн в Top Credit
girl
Катерина з Сум отримала кредит на 1 500 грн в Top Credit
girl
Софія з Рівного отримала кредит на 6 400 грн в Top Credit
girl
Марія з Рівного отримала кредит на 4 600 грн в Top Credit
girl
Федір з Запоріжжя отримав кредит на 6 300 грн в Top Credit
girl
Павло з Хмельницького оплатив кредит на 12 900 грн в Top Credit