Отримати гроші

Де взяти гроші на оренду кімнати або квартири?

Де взяти гроші на оренду кімнати або квартири?

Є 2 види оренди житла:

  • довгострокова оренда;
  • короткострокова оренда.

Ці два види оренди відрізняються один від одного періодом оренди житла. Зняти квартиру або кімнату можна на короткостроковий період, який становить кілька днів, тижнів, максимум один місяць. Такий вид оренди популярний серед мандрівників, які відвідують інші міста і країни у справах або по відпочинку. Провести відпустку в іншій країні, не переплачуючи за готель - дуже популярний спосіб на сьогоднішній день.

Довгострокова оренда квартири або кімнати може знадобитися студентам, які приїжджають в інше місто на навчання, але які не хочуть жити в гуртожитку. Довгострокова оренда житла також може знадобитися молодим парам, які не хочуть жити з батьками, але поки грошей на придбання власного житла не вистачає. Ще може знадобитися оренда квартир або кімнат на тривалий період людям, які на довго їдуть у відрядження, залишаючи свій рідний дім. І ще може знадобитися житло на довгий термін тим, хто на зовсім прийняв рішення покинути своє рідне місто або країну в пошуках кращого життя в чужому місці.

Взяти гроші на будь-який вид оренди житла можна з декількох джерел. Все залежить, на який термін Ви будете знімати той чи інший вид апартаментів, це прямо впливає на загальну суму грошей, яку потрібно буде віддати господареві житла. Також не варто забувати і про те, що потрібно буде заплатити гроші ріелтору, який Вам підбере потрібне Вам житло. Але щоб заощадити на посередницьких послугах, можна зайнятися самостійно пошуком житла.

Взяти гроші на оренду кімнату або квартири можна, позичивши гроші у свого найближчого кола спілкування. Наприклад, за допомогою можна звернутися до друзів, батьків, братів, сестер. Може, у них і не буде всієї суми, яка потрібна Вам для покриття витрат для оренди Вашого житла, але не виключено, що вони зможуть допомогти Вам частково, позичивши гроші.

Другий спосіб - це щось продати з цінних речей за допомогою майданчиків оголошень або за допомогою ломбардів.

Третій спосіб - це отримати кредит в банку, але Вам можуть відмовити, якщо Ви студент, або у Вас немає довідки про доходи.

І найнадійніший спосіб - це взяти гроші на оренду квартири чи кімнати за допомогою онлайн сервісу кредитування «ТОП Кредит». Всього за 15 хвилин Ви можете отримати до 15 000 гривень без довідки про доходи, без застави та поручителів. «ТОП Кредит» видає мікрокредити навіть студентам, кожен повнолітній громадянин України може отримати потрібну суму грошей, маючи просто вільний доступ до мережі Інтернет.

Послуги онлайн мікрокредитування в TopCredit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Тарас з Вінниці отримав кредит на 11 400 грн в Top Credit
girl
Марія з Хмельницького подала заявку на 10 600 грн в Top Credit
girl
Алла з Миколаєва подала заявку на 2 600 грн в Top Credit
girl
Тарас з Сум отримав кредит на 13 400 грн в Top Credit
girl
Оксана з Черкас отримала кредит на 1 100 грн в Top Credit
girl
Тарас з Черкас отримав кредит на 11 800 грн в Top Credit
girl
Руслан з Чернігова оплатив кредит на 3 800 грн в Top Credit
girl
Людмила з Полтави отримала кредит на 12 400 грн в Top Credit
girl
Денис з Запоріжжя отримав кредит на 13 300 грн в Top Credit
girl
Інеса з Харкова подала заявку на 3 100 грн в Top Credit
girl
Євген з Житомира оплатив кредит на 3 800 грн в Top Credit
girl
Іван з Запоріжжя подав заявку на 6 700 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Чернівців отримала кредит на 5 600 грн в Top Credit
girl
Олена з Запоріжжя отримала кредит на 7 800 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Ужгорода оплатила кредит на 7 100 грн в Top Credit
girl
Жанна з Запоріжжя подала заявку на 14 800 грн в Top Credit
girl
Петро з Сум отримав кредит на 8 200 грн в Top Credit
girl
Жанна з Тернополя подала заявку на 6 600 грн в Top Credit
girl
Поліна з Івано-Франківська отримала кредит на 11 800 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Полтави отримала кредит на 12 500 грн в Top Credit