Оформити кредит

Не завжди виходить розрахувати свій власний або сімейний бюджет, щоб включити в нього покупку нового одягу собі або дітям. Одягатися в будь-якому випадку потрібно, без одягу, як і без продуктів харчування, наприклад, не обійтися в сучасному світі. Навіть, якщо Ви вирішили заощадити і вирішили пошити одяг самостійно, то не варто забувати, що гроші на придбання тканин, ниток і фурнітури потрібні в будь-якому випадку. Одяг - одна з обов'язкових потреб кожної сучасної людини. Вам може знадобитися що завгодно: нова кофта, нова куртка, новий купальник або нові чоботи.

Але що робити, коли грошей немає, а одяг потрібен? Що робити, якщо чоловік, наприклад, не дає грошей на нові туфлі, а до зарплати ще далеко? Є кілька способів знайти гроші для того, щоб отримати гроші на бажану покупку предмета гардеробу.

Перший спосіб - це отримати розстрочку в магазині одягу, але зазвичай такі розстрочки надаються в магазинах дорогих хутряних і шкіряних виробів.

Другий спосіб - це закласти якісь цінні речі в ломбард, що дозволить отримати потрібну суму грошей без поручителів і довідки про доходи.

Третій спосіб - це взяти кредит в банку, але для цього потрібно зібрати чималий пакет документів, в тому числі - довідку про доходи. Але не кожен громадянин нашої країни може принести довідку про доходи з місця роботи, тому що відповідно до офіційної статистики - кожен третій українець працює неофіційно.

Четвертий спосіб - це позичити гроші на одяг у друзів, родичів, знайомих. Але, так як в Україні нестабільна фінансова ситуація, і кожен намагається економити на всьому, чому можна і не можна, то не факт, що Вам буде надана необхідна сума грошей від найближчого кола оточення.

П'ятий спосіб - це отримати гроші в мікрофінансовій організації «ТОП Кредит». Отримати грошові кошти, навіть не виходячи з дому в режимі онлайн стало можливим з сервісом миттєвого кредитування «ТОП Кредит». Завдяки нашій компанії Ви можете отримати до 15 000 гривень всього за 15 хвилин Вашого часу.

Послуги отримання мікропозики 24/7 в ТОПКредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти