Отримати гроші

Де знайти гроші на одяг?

Де знайти гроші на одяг?

Не завжди виходить розрахувати свій власний або сімейний бюджет, щоб включити в нього покупку нового одягу собі або дітям. Одягатися в будь-якому випадку потрібно, без одягу, як і без продуктів харчування, наприклад, не обійтися в сучасному світі. Навіть, якщо Ви вирішили заощадити і вирішили пошити одяг самостійно, то не варто забувати, що гроші на придбання тканин, ниток і фурнітури потрібні в будь-якому випадку. Одяг - одна з обов'язкових потреб кожної сучасної людини. Вам може знадобитися що завгодно: нова кофта, нова куртка, новий купальник або нові чоботи.

Але що робити, коли грошей немає, а одяг потрібен? Що робити, якщо чоловік, наприклад, не дає грошей на нові туфлі, а до зарплати ще далеко? Є кілька способів знайти гроші для того, щоб отримати гроші на бажану покупку предмета гардеробу.

Перший спосіб - це отримати розстрочку в магазині одягу, але зазвичай такі розстрочки надаються в магазинах дорогих хутряних і шкіряних виробів.

Другий спосіб - це закласти якісь цінні речі в ломбард, що дозволить отримати потрібну суму грошей без поручителів і довідки про доходи.

Третій спосіб - це взяти кредит в банку, але для цього потрібно зібрати чималий пакет документів, в тому числі - довідку про доходи. Але не кожен громадянин нашої країни може принести довідку про доходи з місця роботи, тому що відповідно до офіційної статистики - кожен третій українець працює неофіційно.

Четвертий спосіб - це позичити гроші на одяг у друзів, родичів, знайомих. Але, так як в Україні нестабільна фінансова ситуація, і кожен намагається економити на всьому, чому можна і не можна, то не факт, що Вам буде надана необхідна сума грошей від найближчого кола оточення.

П'ятий спосіб - це отримати гроші в мікрофінансовій організації «ТОП Кредит». Отримати грошові кошти, навіть не виходячи з дому в режимі онлайн стало можливим з сервісом миттєвого кредитування «ТОП Кредит». Завдяки нашій компанії Ви можете отримати до 15 000 гривень всього за 15 хвилин Вашого часу.

Послуги отримання мікропозики 24/7 в ТОПКредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Микола з Луцька подав заявку на 5 600 грн в Top Credit
girl
Інеса з Херсона подала заявку на 8 800 грн в Top Credit
girl
Олег з Миколаєва подав заявку на 8 100 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Хмельницького оплатила кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Леонід з Києва подав заявку на 5 100 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Черкас отримала кредит на 3 000 грн в Top Credit
girl
Ольга з Миколаєва оплатила кредит на 5 000 грн в Top Credit
girl
Гліб з Херсона подав заявку на 8 300 грн в Top Credit
girl
Анна з Одеси отримала кредит на 9 800 грн в Top Credit
girl
Юлія з Ужгорода отримала кредит на 5 900 грн в Top Credit
girl
Богдан з Миколаєва подав заявку на 5 500 грн в Top Credit
girl
Олексій з Дніпропетровська отримав кредит на 9 200 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Луцька подав заявку на 11 700 грн в Top Credit
girl
Ірина з Києва отримала кредит на 9 800 грн в Top Credit
girl
Павло з Полтави оплатив кредит на 6 300 грн в Top Credit
girl
Федір з Дніпропетровська оплатив кредит на 7 600 грн в Top Credit
girl
Сергій з Вінниці отримав кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Андрій з Івано-Франківська подав заявку на 4 700 грн в Top Credit
girl
Ірина з Одеси оплатила кредит на 8 000 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Запоріжжя отримала кредит на 1 300 грн в Top Credit