Отримати гроші

Витрачати гроші відповідально - цього потрібно вчити з дитинства

Витрачати гроші відповідально - цього потрібно вчити з дитинства


З розумом витрачати гроші - це свого роду мистецтво, яким повинен опанувати кожен. Починаючи з раннього дитинства дитині потрібно прищеплювати культуру споживання, фінансову грамотність, щоб уже будучи дорослою людиною вона уміла правильно розставляти пріоритети, розподіляти свій дохід, не вдаючись до позикових коштів.

Кишенькові гроші - «навчальні» гроші, мета яких навчити дитину витрачати їх. Тому не сильно турбуйтеся, коли дитина виходить за рамки свого «бюджету». Адже їй знадобиться час, щоб самій зрозуміти, як працює ця система - як мудро витрачати гроші. Вчаться, в першу чергу, на своїх помилках.

Не варто вирішувати за дітей, краще дайте їм пораду

Не потрібно тиснути на дитину своїм авторитетом, якщо вона хоче купити якусь річ. Не диктуйте їй свої умови, дайте пораду , запропонуйте варіанти більш розумного використання коштів. Потім нехай дитина сама прийме рішення про доцільність своєї покупки.Можна разом обговорити предмет покупки, оцінити плюси і мінуси, зважити «за» і «проти». Головне - спільне обговорення, можливість задуматися і усвідомлений вибір.

Нехай дитина сама вирішить необхідність покупки вподобаної іграшки, солодощів, речей.Навіть якщо через якийсь час дитина почне шкодувати про покупку, не лайте її і тим більше не дорікайте. Усвідомивши свою помилку марної трати кишенькових грошей, вона краще зрозуміє механіку і суть цих грошей. І цей досвід перенесе вже у доросле життя в фінансові відносини зі своїми особистими доходами.Дитині краще один раз усвідомити свою помилку, ніж почути сотню заборон від батьків.

Розуміння ціни - важлива навичка для дитини

У дітей немає уявлення про вартість предмета, їм потрібно допомогти розібратися з цим. Ціна жаданої покупки ні про що не говорить дитині, вона не знає, в чому різниця між велосипедом і цукеркою. Ні, вона розуміє, що вартість велосипеда 3000 грн, але у неї немає розуміння багато це чи мало. І розібратися в цьому дитині мають допомогти дорослі.Потрібно навчити і пояснити, що ціни на різні товари відрізняються один від одного, показати на прикладі якісний, дорожчий продукт і дешевий відповідної якості.

А ще краще разом робити покупки

Тільки на практиці можна навчитися грамотно розподіляти денний бюджет, розпоряджатися своїми фінансами і осягати фінансову грамотність. Беріть з собою маленького помічника в магазин, разом обговорюйте вартість товарів і послуг, попросіть допомогти скласти план покупок на день / тиждень. Коли дитина буде причетна, нехай навіть формально, до ведення сімейного бюджету, тоді вона не буде сприймати гроші, як щось ефемерне. Для неї вони будуть цілком реальними грошовими знаками зі своєю вартістю.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Петро з Полтави отримав кредит на 9 700 грн в Top Credit
girl
Наталя з Хмельницького подала заявку на 13 600 грн в Top Credit
girl
Софія з Харкова оплатила кредит на 2 400 грн в Top Credit
girl
Олександр з Запоріжжя отримав кредит на 7 800 грн в Top Credit
girl
Іван з Миколаєва подав заявку на 2 300 грн в Top Credit
girl
Антон з Херсона подав заявку на 10 600 грн в Top Credit
girl
Жанна з Києва отримала кредит на 6 700 грн в Top Credit
girl
Семен з Києва оплатив кредит на 2 300 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Сум подала заявку на 9 300 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Сум оплатила кредит на 8 200 грн в Top Credit
girl
Оксана з Дніпропетровська оплатила кредит на 8 100 грн в Top Credit
girl
Марія з Івано-Франківська оплатила кредит на 3 500 грн в Top Credit
girl
Павло з Кіровограда подав заявку на 13 000 грн в Top Credit
girl
Інеса з Вінниці оплатила кредит на 7 200 грн в Top Credit
girl
Богдан з Рівного оплатив кредит на 12 300 грн в Top Credit
girl
Віталій з Івано-Франківська оплатив кредит на 7 100 грн в Top Credit
girl
Світлана з Миколаєва подала заявку на 9 800 грн в Top Credit
girl
Ольга з Хмельницького отримала кредит на 15 000 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Ужгорода отримала кредит на 14 600 грн в Top Credit
girl
Андрій з Хмельницького оплатив кредит на 7 000 грн в Top Credit