Отримати гроші

Витрачати гроші відповідально - цього потрібно вчити з дитинства

Витрачати гроші відповідально - цього потрібно вчити з дитинства


З розумом витрачати гроші - це свого роду мистецтво, яким повинен опанувати кожен. Починаючи з раннього дитинства дитині потрібно прищеплювати культуру споживання, фінансову грамотність, щоб уже будучи дорослою людиною вона уміла правильно розставляти пріоритети, розподіляти свій дохід, не вдаючись до позикових коштів.

Кишенькові гроші - «навчальні» гроші, мета яких навчити дитину витрачати їх. Тому не сильно турбуйтеся, коли дитина виходить за рамки свого «бюджету». Адже їй знадобиться час, щоб самій зрозуміти, як працює ця система - як мудро витрачати гроші. Вчаться, в першу чергу, на своїх помилках.

Не варто вирішувати за дітей, краще дайте їм пораду

Не потрібно тиснути на дитину своїм авторитетом, якщо вона хоче купити якусь річ. Не диктуйте їй свої умови, дайте пораду , запропонуйте варіанти більш розумного використання коштів. Потім нехай дитина сама прийме рішення про доцільність своєї покупки.Можна разом обговорити предмет покупки, оцінити плюси і мінуси, зважити «за» і «проти». Головне - спільне обговорення, можливість задуматися і усвідомлений вибір.

Нехай дитина сама вирішить необхідність покупки вподобаної іграшки, солодощів, речей.Навіть якщо через якийсь час дитина почне шкодувати про покупку, не лайте її і тим більше не дорікайте. Усвідомивши свою помилку марної трати кишенькових грошей, вона краще зрозуміє механіку і суть цих грошей. І цей досвід перенесе вже у доросле життя в фінансові відносини зі своїми особистими доходами.Дитині краще один раз усвідомити свою помилку, ніж почути сотню заборон від батьків.

Розуміння ціни - важлива навичка для дитини

У дітей немає уявлення про вартість предмета, їм потрібно допомогти розібратися з цим. Ціна жаданої покупки ні про що не говорить дитині, вона не знає, в чому різниця між велосипедом і цукеркою. Ні, вона розуміє, що вартість велосипеда 3000 грн, але у неї немає розуміння багато це чи мало. І розібратися в цьому дитині мають допомогти дорослі.Потрібно навчити і пояснити, що ціни на різні товари відрізняються один від одного, показати на прикладі якісний, дорожчий продукт і дешевий відповідної якості.

А ще краще разом робити покупки

Тільки на практиці можна навчитися грамотно розподіляти денний бюджет, розпоряджатися своїми фінансами і осягати фінансову грамотність. Беріть з собою маленького помічника в магазин, разом обговорюйте вартість товарів і послуг, попросіть допомогти скласти план покупок на день / тиждень. Коли дитина буде причетна, нехай навіть формально, до ведення сімейного бюджету, тоді вона не буде сприймати гроші, як щось ефемерне. Для неї вони будуть цілком реальними грошовими знаками зі своєю вартістю.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Тарас з Житомира подав заявку на 10 200 грн в Top Credit
girl
Людмила з Житомира оплатила кредит на 14 000 грн в Top Credit
girl
Людмила з Житомира подала заявку на 9 700 грн в Top Credit
girl
Олексій з Вінниці отримав кредит на 14 100 грн в Top Credit
girl
Ніна з Кіровограда оплатила кредит на 12 700 грн в Top Credit
girl
Поліна з Кіровограда отримала кредит на 2 700 грн в Top Credit
girl
Оксана з Полтави подала заявку на 5 900 грн в Top Credit
girl
Поліна з Кіровограда отримала кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Запоріжжя оплатила кредит на 13 100 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Житомира подала заявку на 2 000 грн в Top Credit
girl
Марія з Кіровограда оплатила кредит на 7 000 грн в Top Credit
girl
Анна з Луцька подала заявку на 12 700 грн в Top Credit
girl
Максим з Хмельницького оплатив кредит на 9 100 грн в Top Credit
girl
Леонід з Одеси подав заявку на 7 400 грн в Top Credit
girl
Оксана з Чернігова отримала кредит на 14 500 грн в Top Credit
girl
Ольга з Києва подала заявку на 11 400 грн в Top Credit
girl
Максим з Черкас отримав кредит на 8 700 грн в Top Credit
girl
Сергій з Полтави отримав кредит на 11 900 грн в Top Credit
girl
Юлія з Дніпропетровська отримала кредит на 4 400 грн в Top Credit
girl
Богдан з Сум отримав кредит на 13 500 грн в Top Credit