Оформити кредит

Звичайно ж, першою і основно. відмінністю між дебетовою і кредитною карткою є те, що на дебетовій картці є тільки Ваші особисті кошти, а на кредитній карті відповідно є кредитні кошти, які видаються під відсоток за користування ними.

Витрачаючи гроші на дебетовій картці, Ви з повною упевненістю можете здійснювати покупки або оплачувати послуги, не боячись того, що Ви можете використовувати позикові гроші банку.

Яка карта краще: дебетова або кредитна?

Тут основним моментом є Ваші персональні доходи і витрати. Якщо Вам періодично потрібні додаткові гроші для покриття будь-яких витрат, то тоді краще кредитна картка, адже на ній завжди є кредитний ліміт, який може Вам знадобитися. Головне, що варто пам'ятати, це той факт, що краще оплачувати подібні витрати за допомогою кредитних коштів безпосередньо карткою. Найгірше, що Ви можете зробити - це знімати кредитні гроші через банкомат, потім виплачуючи відсотки банку за користування коштами. Коли Ви розраховуєтесь же картою, то зазвичай банки надають пільговий період, під час якого не нараховуються відсотки за користування грошима.

Якщо ж у Вас немає кредитного ліміту, але Вам необхідно в екстреному порядку отримати додаткові гроші, то в такому випадку можна скористатися послугою мікрокредитування компанії «ТОП Кредит», за допомогою якої можна отримати потрібну суму грошей всього за 15 хвилин на свою банківську картку, оформлену в будь-якому відділенні банку на території України.

«ТОП Кредит» видає мікропозики в розмірі від 500 грн. до 15 000 грн. всім громадянам України, у віці від 18 до 70 років.

Для отримання мікропозики досить мати вільний доступ до мережі Інтернет. Оформити позику можна з будь-якої точки України, навіть не виходячи з дому або не залишаючи своє робоче місце.

Щоб отримати споживчий кредит в «ТОП Кредит» досить надати документи, які засвідчують Вашу особу - це паспорт та ідентифікаційний код, а також номер банківської картки, на яку будуть зараховані кошти при позитивному рішенні менеджера компанії «ТОП Кредит» про надання Вам позики.

Процентна ставка становить - 1,9% в день, термін користування коштами може бути від 1 до 29 днів.

Послуги оформлення онлайн кредиту 24/7 в ТОП Кредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти