Оформити кредит

Отримати кредит готівкою

З потрібною кількістю грошових коштів виходить краще вести свої справи і не пропускати важливих подій.

Інтернет-ресурси стрімко увійшли в наше життя. Вони дають нам не тільки необмежений доступ до інформації, а й можливість надавати і отримувати послуги. Перебуваючи вдома або в офісі, ми можемо здійснювати покупки в іншому місті, оплачувати комунальні рахунки, поповнювати мобільні телефони, бронювати квитки. Ми можемо навіть брати кредити готівкою за допомогою онлайн-сервісів.

Де можна взяти кредит готівкою?

На сьогоднішній день великою популярністю користуються послуги мікропозик або невеликих кредитів онлайн. Вони оформляються швидко і виручають в потрібних ситуаціях. Цей сервіс дозволяють зайняти невелику суму грошових коштів без зайвих перевірок і надання довідок про доходи. Це свого роду "полегшений" кредит. Де ж в Україні можна взяти кредит готівкою - добре, просто і без зволікань?

На сайті topcredit.ua компанія "TOP Credit" пропонує скористатися послугами мікрокредитування. Ви зможете швидко і прозоро отримати певну суму грошей на карту. Вартість такої послуги (процентна ставка) становить 1,9% в день. Термін користування позиченими грішми визначає користувач: за умови, що кожні 10 днів Ви сплачуєте відсотки, договір буде пролонгуватись без обмежень.

Переваги кредитів, оформлених через Інтернет

Оформляючи мікрокредит у фінансовій компанії «TOP Credit», користувачі отримують ряд переваг:

  • по-перше, людині не потрібно витрачати час і сили на поїздку в банк. Чи не доведеться стояти в черзі, щоб потрапити до фахівця. Інтернет-сайт розроблений спеціально для надання зручних онлайн-послуг;
  • по-друге, сервіс компанії «TOP Credit» не прив'язаний до обмеженого графіком роботи, тому знайомитися з інформацією і оформляти заявку можна 24 години на добу;
  • по-третє, щоб оформити кредит готівкою, потрібен тільки паспорт, код і телефон. На сайті подано доступну зручна і зрозуміла форма реєстрації, де Ви вказуєте Ваші персональні дані. Підписом вважається SMS повідомлення, яке приходить на Ваш мобільний номер.

Готівкові кредити в Інтернеті (Україна)

Фінансова компанія "TOP Credit" надає прозорі та надійні послуги з кредитування фізичних осіб. Ми дбаємо про Ваше стабільне фінансове становище і надаємо зручний і швидкий сервіс. Співробітники фірми не будуть питати мети, на які Ви оформляєте позикові кошти. Для підписання договору не потрібна довідка про доходи або підтвердження наявності заставного майна.

Якщо якийсь пункт кредитного договору Вам незрозумілий, Ви завжди можете зателефонувати операторам. Консультаційна підтримка ведеться на кожному етапі кредитних послуг.

Повна сума погашення з процентами відразу озвучується стороні, вона не збільшиться протягом усього терміну користування: ніяких прихованих витрат. Приклад розрахунку суми до погашення запропонований на сайті. Ви самі можете переконатися в простоті і відкритості процентних ставок.

На сайті компанії Ви можете терміново оформити готівку в кредит: після заповнення онлайн-заявки, Ви отримаєте СМС-код, який слід ввести в форму-підтвердження і протягом декількох хвилин Ви отримуєте замовлену суму.

Послуги оформлення термінового мікрокредиту 24/7 в TopCredit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти