Отримати гроші

Вигідний кредит в МФО: міф чи реальність?

Вигідний кредит в МФО: міф чи реальність?


Нинішні економічні прогнози вкрай розмиті і не несуть визначеності щодо того, чого слід очікувати найближчим часом. І незважаючи на це, українці активно користуються мікрокредитами. До послуг МФО вдаються із самих різних причин, але в основному беруть в борг невеликі суми грошей для покупки предметів побуту, оплати навчання тощо.Бажання стати власником жаданого гаджета або задовольнити свою забаганку спонукає багатьох людей брати мікропозики.

Якщо вигідно брати кредит в МФО, то на що?

Щоб потім не хапатися за голову і не кусати собі лікті в розпачі за марно витраченими кредитними грішма, витратьте їх з розумом - купіть те, що незабаром окупиться або поліпшить Ваше фінансове становище:

  1. Навчальні курси, які допоможуть Вам поліпшити свої професійні навички. Онлайн навчання стало актуальним, як ніколи за часів безпросвітного локдауна. Зараз практично всі сфери перейшли на віддалену форму роботи і є можливість освоювати навчальні програми на дому, в комфортній обстановці з будь-якої точки світу. Освоївши нову для себе професію або прокачавши вже наявні навички, ви підвищуєте свою цінність як фахівця на ринку праці. Кредитні кошти в такому разі точно окупляться вже за 3-5 місяців.
  2. Інструменти для професійної діяльності, товари для ремонту та дизайнерських проектів. Зараз багато хто усвідомив цінність віддаленої роботи і перебрався з міста в передмістя, на дачі. У зв'язку з цим деякі особливо підприємливі українці знайшли для себе вихід - ремонт заміських будинків і старого житла. Так, в теплу пору можна відмінно провести відпустку далеко від галасливого, задушливого міста, особливо, коли закриті всі кордони. А також заощадити на комунальних послугах. Якщо у вас немає власної нерухомості, але є необхідні навички в ремонтних роботах, можна запропонувати свої послуги по реконструкції старого заміського будинку і отримати додатковий дохід.
  3. Купівля необхідного обладнання для автомайстерень, ательє з пошиття одягу, салонних послуг по догляду за волоссям, тілом. Будь-яку ідею можна реалізувати за невеликі кошти. І тут дуже доречно буде скористатися послугами МФО.

Це неповний список того, що можна з найбільшою вигодою отримати за кредитні гроші. Тут багато залежить від фантазії та підприємливості позичальника, який шукає варіанти найкращого вкладення і способи поліпшити своє становище.Головне - чітко розуміти, як скоро можна повернути гроші, взяті в кредит. З чітким планом по поверненню мікрокредиту боргова яма Вам не світить.

Якщо хочете взяти дійсно вигідний кредит в МФО, то:

  1. Звертайте увагу на процентну ставку. Вона, як правило, вказується за добу користування засобами. Велика ставка - велика виплата по кредиту.
  2. Новим клієнтам іноді дають онлайн кредит на дуже вигідних умовах з мінімальним відсотком.
  3. Дізнайтеся якомога більше інформації про МФО, де Ви збираєтеся оформити позику. Почитайте відгуки на різних ресурсах, придивіться до коментарів в мережі. Якщо кредитор зарекомендував себе як здирник, шантажист і в жорсткій формі вимагає погашення боргів, хоча терміни користування позикою в нормі, подумайте, чи потрібен вам такий головний біль у вигляді неодоброчесного МФО.
  4. Оцініть зручність використання сайту, додатків, за допомогою яких можна погасити заборгованість різними способами. У чергах вже ніхто не хоче стояти та й часу на це немає, щоб платити виключно в банках одним можливим способом. Куди зручніше віддавати кредит онлайн за допомогою мобільного додатку, інтернет-банкінгу та іншими способами.

Бонуси для тих, хто бере кредит вперше

Є й такі МФО, які дають своїм новим клієнтам бонуси у вигляді першого пільгового періоду кредитування. Не варто нехтувати такою можливістю, якщо Вам готові схвалити кредит на необхідну суму в МФО.

Також бонусами для нових позичальників можуть бути:

  • безвідсотковий строк кредитування;
  • знижки на страхування позик - тобто знижки на послугу страхування, яка допоможе уникнути великих втрат у разі, коли клієнт не може повернути кредит вчасно;
  • рефінансування кредиту на пільгових умовах - при переході на обслуговування в нову організацію клієнту можуть надати пільговий період кредитування, а кредит у попередньому МФО буде погашений новою компанією.

Звичайна практика, коли організація в якості бонусів дає новому клієнтові безкоштовний перший кредит. Зворотний бік такого бонусу - найчастіше в позику видається невелика сума грошей на короткий термін. Залежно від сумлінності клієнта і його здатності погашати кредит чітко в термін, наступного разу компанія йому може схвалити значно більшу суму.

А щоб отримати ще більше «бонусів», можете спланувати термін подачі заявки до якого-небудь свята: дуже часто кредитори бувають щедрими під час акцій до свят. Спонтанні маркетингові ходи, які влаштовують МФО, теж допоможуть заощадити на оплаті відсотків по кредитах.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Леонід з Харкова отримав кредит на 9 000 грн в Top Credit
girl
Анна з Кіровограда оплатила кредит на 5 100 грн в Top Credit
girl
Оксана з Сум оплатила кредит на 14 300 грн в Top Credit
girl
Семен з Херсона оплатив кредит на 7 800 грн в Top Credit
girl
Андрій з Сум оплатив кредит на 8 600 грн в Top Credit
girl
Інеса з Вінниці отримала кредит на 13 200 грн в Top Credit
girl
Максим з Харкова подав заявку на 3 000 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Житомира отримала кредит на 8 100 грн в Top Credit
girl
Ольга з Ужгорода оплатила кредит на 700 грн в Top Credit
girl
Андрій з Києва отримав кредит на 5 600 грн в Top Credit
girl
Тарас з Миколаєва подав заявку на 6 300 грн в Top Credit
girl
Микола з Сум оплатив кредит на 2 700 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Луцька отримала кредит на 4 600 грн в Top Credit
girl
Федір з Херсона отримав кредит на 5 500 грн в Top Credit
girl
Антон з Луцька оплатив кредит на 13 500 грн в Top Credit
girl
Семен з Ужгорода отримав кредит на 3 100 грн в Top Credit
girl
Анна з Вінниці подала заявку на 10 900 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Івано-Франківська подав заявку на 5 300 грн в Top Credit
girl
Максим з Чернівців оплатив кредит на 13 600 грн в Top Credit
girl
Семен з Запоріжжя подав заявку на 1 600 грн в Top Credit