Оформити кредит


Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів. В сучасних умовах зробити це стає все складніше. Адже конкуренція між компаніями дуже висока. Однією з пропозицій, якою можна залучити покупців, є надання кредиту. Але важливо розуміти, що кошти надає не магазин, а представники різних банків.

Такий підхід ще називається POS-кредитуванням, тобто наданням засобів в точці продажу. Але навколо цього явища існує безліч суперечок. Одні вважають це вигідним і зручним кроком, інші говорять про безліч прихованих платежів. До того ж завжди є вигідні і доступні альтернативи. Можна взяти невелику суму грошей в компанії Top Credit, або скористатися іншими способами. У будь-якому випадку необхідно розібратися в плюсах і мінусах такого підходу.

Як це працює

Найчастіше в конкретному магазині є представники від одного або декількох банків, фінансових установ. Клієнт обирає товар, який він хоче придбати. Потім можна вибрати найбільш підходящі умови і укласти договір. Термін кредитування в магазині зазвичай становить від 3-х місяців і до 3-х років. Умови і процентні ставки при цьому можуть бути абсолютно різними. Варто відзначити і те, що часу на оформлення зазвичай йде не багато. Також можна оформити кредит на карту терміново в мікрофінансовій організації і оплатити покупку картою. В такому випадку не потрібно буде домовлятися з банком, ходити у відділення і так далі. Такий спосіб оплати також має низку важливих переваг.

Плюси кредиту в магазині

Будь-яка фінансова послуга або фінансовий інструмент мають свої сильні і слабкі сторони. Наприклад, онлайн кредит можна оформити швидко і не виходячи з дому, а для банківських послуг необхідно відвідати відділення. Це зажадає витрати часу і сил.

Також можна виділити плюси і переваги кредиту в магазині:

 • Покупцеві не потрібно йти в банк. Представники компанії знаходяться на місці, безпосередньо в магазині.
 • Можна швидко придбати все необхідне. На оформлення документів йде зовсім небагато часу.
 • Найчастіше процедура оформлення забирає не більше 15-ти хвилин.
 • Якщо є кілька представників банків, то можна підібрати найбільш вигідні умови.
 • Погасити заборгованість можна в будь-якому банку.
 • Можна вибрати найбільш підходящі умови.

Головна перевага все-таки полягає не в тому, що це вигідно, а в тому, що це дуже зручно. Клієнту немає необхідності в тому, щоб відвідувати відділення банку. Необхідно лише оформити договір і підписати всі документи. Це як узяти онлайн кредит на карту, можна все зробити в лічені хвилини.

Підводні камені

У будь-якого фінансового механізму є як сильні сторони, так і слабкі. Якщо брати товари в кредит безпосередньо в магазині, то можна зіткнутися з деякими труднощами і підводними каменями:

 • Немає часу для того, щоб повноцінно оцінити всі умови, прочитати договір повністю.
 • Сума переплати може досягати 100%.
 • Нав'язана гарантія.
 • Наявність прихованих і додаткових платежів.
 • Обмежений вибір банків і фінансових організацій.
 • Складнощі при поверненні товару.
 • Можна зіпсувати кредитну історію.

Плюси і мінуси в такій справі повністю залежать від умов, які пропонує клієнтам магазину та чи інша організація. Альтернативні рішення Кредити в магазинах поступово відходять в минуле. Сучасні клієнти не довіряють таких пропозицій. Це пов'язано з різними мінусами, каверзами, прихованими платежами. Тому багато хто звертається для оформлення засобів в мікрофінансові організації, такі як Топ Кредит, де можна швидко отримати гроші на карту. Такий спосіб не відніме багато часу і дозволить швидко отримати бажану суму.

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Чекали на подарунки від “Топ Кредит”?

Розіграш смарт-годин від TOP Credit!

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти