Отримати гроші

Чи небезпечно брати мікропозику?

Чи небезпечно брати мікропозику?

На спеціалізованих форумах, які присвячені банківським та іншим видам фінансових послуг дуже часто позичальники або потенційні клієнти мікрофінансових організацій обговорюють питання, які їх турбують щодо мікрокредитування, так як це відносно новий вид послуг на ринку фінансових послуг України.

Сьогодні ми зібрали найбільш хвилюючі теми, які турбують клієнтів мікрофінансових організації. Розглянемо кожен з них.

Перший страх перед онлайн кредитуванням полягає в тому, що потенційних клієнтів МФО турбує те, що їх даними можуть скористатися сторонні особи з метою шахрайських протиправних дій. Коли заповнюється онлайн анкета на отримання потрібної суми грошей дійсно Ви вказуєте свої паспортні дані, номер ідентифікаційного коду і номер банківської картки. Перед тим, як надати свої персональні дані на сайті мікрофінансової компанії, варто перевірити її реєстраційні документи, а також дозвільні документи, які дозволяють займатися цим видом діяльності. У Вас же не виникає страху за свої персональні дані, коли Ви оформлюєте авіа та залізничні квитки в Інтернеті? Надаючи свої дані в компанії «Топ Кредит», вони ніколи не будуть надані третім особам.

Електронний підпис - є номером 2 в топі найбільш обговорюваних питань на профільних форумах. Це питання, правда, хвилює більше осіб, які не збираються віддавати взяті гроші в мікрофінансовій компанії. Але варто враховувати той факт, що договір, який Ви підписали за допомогою електронного підпису несе таку ж юридичну силу, як і договір в паперовому (фізичному) вигляді. Підписуючи договір, уважно читайте його. У ньому прописуються права та обов'язки сторін, а також сума позики і термін її погашення. Будьте уважними, підписуючи будь-який вид документів. Також в договорі має бути прописана підсумкова сума для погашення після терміну користування грошовими коштами. У компанії «Топ Кредит» можна взяти від 500 грн. до 15000 грн. під відсоткову ставку 1,9% в день на термін від 1 до 29 днів.

Не прийшли гроші. Якщо Ви оформили договір, а Вам не прийшли гроші, то варто відразу ж звернутися в службу підтримки мікрофінансової організації «Топ Кредит». Для підтвердження факту того, що Вам не були зараховані кошти, Вам достатньо надати виписку з банку.

Четвертий фактор, який лякає - це процентна ставка. Як вже говорилося вище, всі мікрофінансові організації підлягають державному регулюванню, і процентна ставка також регулюється Міністерством фінансів України і Національним банком України. Якщо таку процентну ставку затвердили на державному рівні, то вона не може прирівнюватися до «грабіжницької».

Послуги оформлення швидкого мікрокредиту 24/7 в ТОПКредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Віталій з Сум отримав кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Петро з Львова оплатив кредит на 8 900 грн в Top Credit
girl
Марія з Рівного отримала кредит на 14 000 грн в Top Credit
girl
Жанна з Миколаєва подала заявку на 7 800 грн в Top Credit
girl
Юлія з Кіровограда отримала кредит на 13 600 грн в Top Credit
girl
Світлана з Ужгорода отримала кредит на 900 грн в Top Credit
girl
Семен з Львова отримав кредит на 8 600 грн в Top Credit
girl
Вадим з Одеси подав заявку на 1 800 грн в Top Credit
girl
Георгій з Житомира подав заявку на 12 900 грн в Top Credit
girl
Ніна з Луцька оплатила кредит на 12 000 грн в Top Credit
girl
Віталій з Луцька подав заявку на 8 400 грн в Top Credit
girl
Руслан з Чернівців отримав кредит на 8 700 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Вінниці отримала кредит на 7 300 грн в Top Credit
girl
Ніна з Кіровограда отримала кредит на 1 400 грн в Top Credit
girl
Ірина з Тернополя подала заявку на 6 500 грн в Top Credit
girl
Руслан з Одеси отримав кредит на 9 800 грн в Top Credit
girl
Поліна з Хмельницького подала заявку на 4 600 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Харкова оплатила кредит на 11 400 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Ужгорода оплатила кредит на 4 600 грн в Top Credit
girl
Руслан з Херсона отримав кредит на 11 000 грн в Top Credit