Оформити кредит

Зовсім інша справа - звернутися в банк або в іншу фінансову установу: там клієнтам завжди раді. Отримати кредит у банку на невелику суму грошей можна 2 способами:

 1. Оформити споживчий кредит,
 2. Оформити картку з кредитним лімітом.

Навіщо потрібна кредитна карта?

Кредитна карта відрізняється від споживчого кредиту тим, що клієнт банку отримує картку, на якій є певна сума грошей. Гроші не видаються готівкою, вони лежать на карті. Безумовно, позичальник може перевести в готівку цю суму кредитного ліміту. Але чи завжди це доцільно?

Все починається з того, що позичальник відвідує банківську установу, подає заявку, чекає рішення щодо видачі карти, підписує договір з банком і потім отримує банківський пластик, яким можна розраховуватися за товари та послуги в межах наданого ліміту.

Точно також, як і споживчий кредит, банківську карту оформляють для оплати навчання, придбання побутової техніки, проведення урочистостей і так далі.

Для того, щоб отримати банківський пластик, потрібно надати в банк:

 • паспорт,
 • ідентифікаційний код,
 • довідку з місця роботи, де вказано стаж мінімум 3-6 місяців і сума доходу.

Вік позичальника від 21 до 70 років.

Сума кредитного ліміту встановлюється в залежності від платоспроможності власника карти. Найбільш охоче кредитні картки видаються жінкам у віці від 25 до 45 років. Вони активно користуються таким кредитним продуктом і своєчасно погашають заборгованість по ньому. Якщо у потенційного клієнта банку є нюанси з кредитною історією, то йому швидше за все відмовлять в такому вигляді позики.

Переваги кредитної картки

Переваги кредитної картки

Основна вигода кредитної картки - це пільговий період, який надають більшість банків. Пільговий період зазвичай становить 55 днів. Пільговий період дозволяє користуватися кредитними грошима без нарахування відсотків, при погашенні суми боргу протягом даного періоду.

Пільговий період встановлюється банком по-різному. Він може бути з і до конкретного числа і місяця, з моменту випуску кредитної карти або з моменту активації карти. Важливо враховувати той фактор, що пільговий період може використовуватися тільки при здійсненні покупок безготівковим розрахунком.

Відмінності між кредитною карткою і споживчим кредитом

 1. Сума кредитного ліміту відновлюється відразу після погашення кредиту. Для того, щоб отримати новий споживчий кредит необхідно заново йти в банк із зібраним пакетом документів. Для клієнтів, які виконують свої зобов'язання перед банком в строк, можуть розраховувати на збільшення кредитного ліміту.
 2. У кредитної картки є бонуси і кешбек за використання. Споживчий кредит не може таким похвалитися.
 3. Легкість виконання операцій. Банківським пластиком можна розраховуватися по всьому світу.

Як заробляють банки, навіть якщо клієнт виконує зобов'язання протягом пільгового періоду?

 1. Обслуговування карткового рахунку,
 2. Комісія за зняття готівки (мінімум 20 грн. за кожну зняту 1000 гривень через банкомат),
 3. Конвертація валюти при розрахунку в іноземній валюті,
 4. Смс-повідомлення,
 5. Перекази з картки на картку.

Вигоди кредитної картки:

 • кешбек,
 • бонуси, акції,
 • можливість купувати товар без переплати.

кредит на карту в ТОП Кредит

Наскільки вигідною кредитна картка не виглядала, завжди потрібно вміти розраховувати власні фінансові сили. Якщо у Вас не виходить контролювати особисті фінанси, то залазити в будь-який вид кредитування може виявитися тягарем. Щоб уникнути цих незручностей, варто завжди бути уважним перед тим, як підписувати будь-який вид документів.

 1. Уважно прочитайте кожен пункт договору, якщо у Вас виникають питання по зазначеним пунктам, то обов'язково запитайте про це у менеджера банку.
 2. Досягніть конкретики від консультанта щодо процентної ставки по кредиту і датою оплати за нього.
 3. Завжди сплачуйте вчасно кредити, щоб уникнути прострочень, нарахування пені або штрафів, а також поганою кредитною історії. Краще здійснювати ці платежі за кілька днів по закінченню.
 4. Встановіть нагадування про оплату кредиту.

Якщо Вам знадобилися гроші тут і зараз, Вам знадобиться кредитна карта для оформлення онлайн кредиту в ТОП Кредит. За 15 хвилин на Вашій банківській картці буде до 15 000 гривень. Процедура оформлення кредиту онлайн ще ніколи не була такою простою. Вам досить вибрати суму і період позики, заповнити анкету, підписати в режимі онлайн кредитний договір і отримати потрібну суму грошей на картку. Для оформлення позики Вам знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код. ТОП Кредит видає кредити без довідки про доходи, без поручителів, без застави, без дзвінків операторів. Ви можете отримати до 15 000 гривень всюди, де є доступ до мережі Інтернет. Термін користування кредитними коштами від 1 до 29 днів з можливістю продовження цього терміну на 10 днів. Отримати кредит без прихованих комісій та платежів може кожен українець у віці від 18 до 70 років.

Послуги онлайн кредитування від ТОПКредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти