Оформити кредит
Нова філософія нового часу свідчить: споживай розумно, думки екологічно! У зв'язку з цією філософією з кожним роком популярність секонд-хендів росте, тому що там дуже часто можна зустріти унікальні екземпляри одягу, аксесуарів і навіть працюючої техніки. На нашій планеті вже створені всі речі, які потрібні людині для життя, і виробляти нове не має сенсу. Речі, що були у вжитку (б/в), гірше нових - це застарілий стереотип, як і те, що нова річ прослужить довше старої.

Б/в річ - не означає погана, зламана, неякісна, просто в якийсь момент вона стала не потрібна власнику. Так, в якихось випадках без покупки нової, більш технологічно] речі не обійтися. Але часто в цьому немає необхідності, а іноді на цьому можна навіть заощадити.

То що ж можна купувати на секонд-хенді без побоювання, а що - не варто?

Меблі

Що точно варто брати в якості б/в речі, так це меблі! Головне - зверніть увагу на естетичний зовнішній вигляд товару, перевірте функціональність, огляньте його повністю до дрібних деталей. Словом, упевніться, що річ у відмінному робочому стані.

Біжутерія та аксесуари

Тут головне - відмінний зовнішній вигляд виробу, бажано без слідів використання і деформацій. Уважно огляньте виріб на наявність всіх дрібних деталей, каменів, якщо такі є, і на відсутність подряпин, дефектів. Цілком реально купити раритетну або сучасну б/в прикрасу в ідеальному стані за доступною ціною.

Одяг

Є багато авторитетних інтернет-майданчиків з продажу б/в речей від приватної особи. Такими сервісами охоче користуються молоді мами для покупки речей своїм малюкам. З метою економії сімейного бюджету тут можна недорого купити б / в одяг в гарному стані. Наприклад, новий зимовий дитячий комбінезон по магазинному прайсу влетить сімейному бюджету в копієчку. Тоді як купити таку ж річ з рук можна в рази дешевше. Можливо, комусь річ не підійшла за розміром або її вдягли всього лише раз. Тож навіщо переплачувати за магазинну бирку, якщо можна купити цілком якісний виріб з рук за адекватною ціною?

Засоби пересування

Самокат, ролики, ковзани, скейтборд - це теж можна купити б/в. Всі ці речі теж слід оглянути на предмет їх функціональності і цілісності. Якщо вони в робочому стані і відмінно справляються зі своїм завданням - тоді тільки в путь!

Не варто купувати б/в: електроніку, предмети особистої гігієни, деяку побутову техніку. Не такі страшні б/в речі, як про них говорять. Цей статус ніяк не впливає на їх якість. Головне правило при виборі речей, що були у вжитку, - бути уважним до деталей! Адже основна мета таких покупок - витрачати гроші з розумом і берегти природу від перевиробництва.

Де взяти гроші на якісну покупку?

Якщо у вас виникла термінова необхідність купити ту чи іншу річ, а вільних грошей немає під рукою, можна взяти терміновий позику онлайн в ТОП Кредит. Для отримання кредиту на покупку знадобиться мінімум часу і документів. Заповніть заявку на сайті і протягом 10 хвилин ви зможете отримати заповітну суму грошей для придбання необхідної речі.

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти