Отримати гроші

Які б/в речі можна купувати, а які - небажано?

Які б/в речі можна купувати, а які - небажано?
Нова філософія нового часу свідчить: споживай розумно, думки екологічно! У зв'язку з цією філософією з кожним роком популярність секонд-хендів росте, тому що там дуже часто можна зустріти унікальні екземпляри одягу, аксесуарів і навіть працюючої техніки. На нашій планеті вже створені всі речі, які потрібні людині для життя, і виробляти нове не має сенсу.Речі, що були у вжитку (б/в), гірше нових - це застарілий стереотип, як і те, що нова річ прослужить довше старої.

Б/в річ - не означає погана, зламана, неякісна, просто в якийсь момент вона стала не потрібна власнику. Так, в якихось випадках без покупки нової, більш технологічно] речі не обійтися. Але часто в цьому немає необхідності, а іноді на цьому можна навіть заощадити.

То що ж можна купувати на секонд-хенді без побоювання, а що - не варто?

Меблі

Що точно варто брати в якості б/в речі, так це меблі! Головне - зверніть увагу на естетичний зовнішній вигляд товару, перевірте функціональність, огляньте його повністю до дрібних деталей. Словом, упевніться, що річ у відмінному робочому стані.

Біжутерія та аксесуари

Тут головне - відмінний зовнішній вигляд виробу, бажано без слідів використання і деформацій. Уважно огляньте виріб на наявність всіх дрібних деталей, каменів, якщо такі є, і на відсутність подряпин, дефектів. Цілком реально купити раритетну або сучасну б/в прикрасу в ідеальному стані за доступною ціною.

Одяг

Є багато авторитетних інтернет-майданчиків з продажу б/в речей від приватної особи. Такими сервісами охоче користуються молоді мами для покупки речей своїм малюкам. З метою економії сімейного бюджету тут можна недорого купити б / в одяг в гарному стані. Наприклад, новий зимовий дитячий комбінезон по магазинному прайсу влетить сімейному бюджету в копієчку. Тоді як купити таку ж річ з рук можна в рази дешевше. Можливо, комусь річ не підійшла за розміром або її вдягли всього лише раз. Тож навіщо переплачувати за магазинну бирку, якщо можна купити цілком якісний виріб з рук за адекватною ціною?

Засоби пересування

Самокат, ролики, ковзани, скейтборд - це теж можна купити б/в. Всі ці речі теж слід оглянути на предмет їх функціональності і цілісності. Якщо вони в робочому стані і відмінно справляються зі своїм завданням - тоді тільки в путь!

Не варто купувати б/в: електроніку, предмети особистої гігієни, деяку побутову техніку.Не такі страшні б/в речі, як про них говорять. Цей статус ніяк не впливає на їх якість. Головне правило при виборі речей, що були у вжитку, - бути уважним до деталей! Адже основна мета таких покупок - витрачати гроші з розумом і берегти природу від перевиробництва.

Де взяти гроші на якісну покупку?

Якщо у вас виникла термінова необхідність купити ту чи іншу річ, а вільних грошей немає під рукою, можна взяти терміновий позику онлайн в ТОП Кредит. Для отримання кредиту на покупку знадобиться мінімум часу і документів. Заповніть заявку на сайті і протягом 10 хвилин ви зможете отримати заповітну суму грошей для придбання необхідної речі.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Семен з Житомира подав заявку на 2 900 грн в Top Credit
girl
Микола з Івано-Франківська подав заявку на 14 900 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Херсона подала заявку на 14 500 грн в Top Credit
girl
Алла з Львова отримала кредит на 3 200 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Чернівців подав заявку на 5 800 грн в Top Credit
girl
Євген з Чернівців оплатив кредит на 12 100 грн в Top Credit
girl
Софія з Хмельницького подала заявку на 8 000 грн в Top Credit
girl
Юлія з Вінниці отримала кредит на 2 800 грн в Top Credit
girl
Олена з Житомира оплатила кредит на 9 500 грн в Top Credit
girl
Марія з Харкова подала заявку на 1 100 грн в Top Credit
girl
Олексій з Києва отримав кредит на 1 900 грн в Top Credit
girl
Павло з Хмельницького отримав кредит на 3 900 грн в Top Credit
girl
Катерина з Ужгорода оплатила кредит на 8 400 грн в Top Credit
girl
Юлія з Вінниці подала заявку на 11 600 грн в Top Credit
girl
Іван з Ужгорода оплатив кредит на 2 400 грн в Top Credit
girl
Семен з Рівного подав заявку на 12 300 грн в Top Credit
girl
Оксана з Хмельницького оплатила кредит на 11 300 грн в Top Credit
girl
Катерина з Львова отримала кредит на 10 600 грн в Top Credit
girl
Жанна з Івано-Франківська отримала кредит на 6 400 грн в Top Credit
girl
Ольга з Черкас отримала кредит на 9 600 грн в Top Credit