Оформити кредит

Представників державних або приватних служб, які надають нам комунальні послуги не особливо хвилює з якої причини ми не оплатили квитанції по «комуналці»: через те, що ми і їх не отримали, через те, що ми забули оплатити або тому, що немає грошей для їх оплати. У зв'язку з цими факторами повільно, але впевнено зростає борг за комунальні послуги, що в підсумку може призвести до того, що Вам відключать просто їх, у Вас не буде можливості приготувати їжу, користуватися водою або зігрітися взимку. Краще не доводити ситуацію до таких неприємних наслідків. Як оплатити борг за комунальні послуги, якщо він все ж у Вас з'явився, розглянемо у сьогоднішньому матеріалі.

Перше, що Вам необхідно зробити - це звернутися до відповідних організацій, які Вам надають комунальні послуги і поставити їх до відома, що Ви знаєте про свій борг і будете його оплачувати.

Друге - це розбити суму боргу на кілька періодів, якщо сума боргу «зашкалює» для Вашого сімейного бюджету. Третє - це знайти гроші для оплати боргу комунальних послуг.

Є кілька варіантів отримати потрібну суму грошей. Перший, про який Ви можете подумати, варіант, це позичити гроші у друзів, родичів, колег. Варіант, звичайно ж, непоганий, але потрібно враховувати той факт, що у кожного свої витрати, і не факт, що у Вашого найближчого оточення буде потрібна сума грошей для того, щоб Вам надати її в повному обсязі.

Другий варіант - це отримати гроші в банку. Для того, щоб отримати гроші в банку потрібно бути готовим до того, що Вам доведеться зібрати чималий пакет документів, який буде включати довідку про доходи.

Третій варіант - це взяти гроші в борг у мікрофінансовій організації «ТОП Кредит». Потрібну суму грошей можна отримати всього за 15 хвилин. Для того, щоб отримати кошти в «ТОП Кредит» потрібен паспорт, ідентифікаційний код, банківська картка та вільний доступ до мережі Інтернет. Ви зможете отримати до 15 000 гривень навіть не виходячи з дому. Тому що вся процедура оформлення проходить онлайн на сайті компанії «ТОП Кредит».

Послуги оформлення швидкого кредиту 24/7 в ТopCredit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти