Отримати гроші

Як оплатити борг за комунальні послуги?

Як оплатити борг за комунальні послуги?

Представників державних або приватних служб, які надають нам комунальні послуги не особливо хвилює з якої причини ми не оплатили квитанції по «комуналці»: через те, що ми і їх не отримали, через те, що ми забули оплатити або тому, що немає грошей для їх оплати. У зв'язку з цими факторами повільно, але впевнено зростає борг за комунальні послуги, що в підсумку може призвести до того, що Вам відключать просто їх, у Вас не буде можливості приготувати їжу, користуватися водою або зігрітися взимку. Краще не доводити ситуацію до таких неприємних наслідків. Як оплатити борг за комунальні послуги, якщо він все ж у Вас з'явився, розглянемо у сьогоднішньому матеріалі.

Перше, що Вам необхідно зробити - це звернутися до відповідних організацій, які Вам надають комунальні послуги і поставити їх до відома, що Ви знаєте про свій борг і будете його оплачувати.

Друге - це розбити суму боргу на кілька періодів, якщо сума боргу «зашкалює» для Вашого сімейного бюджету. Третє - це знайти гроші для оплати боргу комунальних послуг.

Є кілька варіантів отримати потрібну суму грошей. Перший, про який Ви можете подумати, варіант, це позичити гроші у друзів, родичів, колег. Варіант, звичайно ж, непоганий, але потрібно враховувати той факт, що у кожного свої витрати, і не факт, що у Вашого найближчого оточення буде потрібна сума грошей для того, щоб Вам надати її в повному обсязі.

Другий варіант - це отримати гроші в банку. Для того, щоб отримати гроші в банку потрібно бути готовим до того, що Вам доведеться зібрати чималий пакет документів, який буде включати довідку про доходи.

Третій варіант - це взяти гроші в борг у мікрофінансовій організації «ТОП Кредит». Потрібну суму грошей можна отримати всього за 15 хвилин. Для того, щоб отримати кошти в «ТОП Кредит» потрібен паспорт, ідентифікаційний код, банківська картка та вільний доступ до мережі Інтернет. Ви зможете отримати до 15 000 гривень навіть не виходячи з дому. Тому що вся процедура оформлення проходить онлайн на сайті компанії «ТОП Кредит».

Послуги оформлення швидкого кредиту 24/7 в ТopCredit:

Отримати гроші
Голосів: 0, у середньому: 0 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00