Отримати гроші

Як оплатити борг за комунальні послуги?

Як оплатити борг за комунальні послуги?

Представників державних або приватних служб, які надають нам комунальні послуги не особливо хвилює з якої причини ми не оплатили квитанції по «комуналці»: через те, що ми і їх не отримали, через те, що ми забули оплатити або тому, що немає грошей для їх оплати. У зв'язку з цими факторами повільно, але впевнено зростає борг за комунальні послуги, що в підсумку може призвести до того, що Вам відключать просто їх, у Вас не буде можливості приготувати їжу, користуватися водою або зігрітися взимку. Краще не доводити ситуацію до таких неприємних наслідків. Як оплатити борг за комунальні послуги, якщо він все ж у Вас з'явився, розглянемо у сьогоднішньому матеріалі.

Перше, що Вам необхідно зробити - це звернутися до відповідних організацій, які Вам надають комунальні послуги і поставити їх до відома, що Ви знаєте про свій борг і будете його оплачувати.

Друге - це розбити суму боргу на кілька періодів, якщо сума боргу «зашкалює» для Вашого сімейного бюджету. Третє - це знайти гроші для оплати боргу комунальних послуг.

Є кілька варіантів отримати потрібну суму грошей. Перший, про який Ви можете подумати, варіант, це позичити гроші у друзів, родичів, колег. Варіант, звичайно ж, непоганий, але потрібно враховувати той факт, що у кожного свої витрати, і не факт, що у Вашого найближчого оточення буде потрібна сума грошей для того, щоб Вам надати її в повному обсязі.

Другий варіант - це отримати гроші в банку. Для того, щоб отримати гроші в банку потрібно бути готовим до того, що Вам доведеться зібрати чималий пакет документів, який буде включати довідку про доходи.

Третій варіант - це взяти гроші в борг у мікрофінансовій організації «ТОП Кредит». Потрібну суму грошей можна отримати всього за 15 хвилин. Для того, щоб отримати кошти в «ТОП Кредит» потрібен паспорт, ідентифікаційний код, банківська картка та вільний доступ до мережі Інтернет. Ви зможете отримати до 15 000 гривень навіть не виходячи з дому. Тому що вся процедура оформлення проходить онлайн на сайті компанії «ТОП Кредит».

Послуги оформлення швидкого кредиту 24/7 в ТopCredit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Тарас з Миколаєва оплатив кредит на 14 900 грн в Top Credit
girl
Жанна з Рівного оплатила кредит на 7 100 грн в Top Credit
girl
Катерина з Миколаєва подала заявку на 13 400 грн в Top Credit
girl
Богдан з Запоріжжя оплатив кредит на 13 500 грн в Top Credit
girl
Алла з Кіровограда отримала кредит на 9 000 грн в Top Credit
girl
Денис з Сум отримав кредит на 8 400 грн в Top Credit
girl
Ірина з Чернівців отримала кредит на 5 000 грн в Top Credit
girl
Поліна з Львова подала заявку на 3 600 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Дніпропетровська подав заявку на 14 100 грн в Top Credit
girl
Світлана з Ужгорода подала заявку на 13 800 грн в Top Credit
girl
Людмила з Львова подала заявку на 1 800 грн в Top Credit
girl
Микола з Києва подав заявку на 13 000 грн в Top Credit
girl
Микола з Кіровограда отримав кредит на 15 000 грн в Top Credit
girl
Петро з Рівного подав заявку на 12 800 грн в Top Credit
girl
Денис з Харкова оплатив кредит на 2 200 грн в Top Credit
girl
Федір з Києва оплатив кредит на 8 300 грн в Top Credit
girl
Юлія з Івано-Франківська подала заявку на 9 500 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Вінниці отримала кредит на 7 900 грн в Top Credit
girl
Максим з Києва оплатив кредит на 6 200 грн в Top Credit
girl
Руслан з Івано-Франківська отримав кредит на 10 900 грн в Top Credit