Отримати гроші

Як заробляти більше, не змінюючи роботу?

Як заробляти більше, не змінюючи роботу?

Зміст статті:

 1. Збільшення поточного окладу
 2. Нові навички
 3. Навчання за рахунок компанії
 4. Премії
 5. Фріланс

Основною причиною звільнення працівники вказують - низький рівень заробітної плати. Як змусити роботодавця платити більше, щоб не міняти постійно робоче місце?

Якщо Ви хочете збільшити свій дохід і стати якомога швидше фінансово незалежною людиною, дотримуйтеся рекомендацій, які написані нижче.

Порада №1: збільшення поточного окладу

У провідних компаній України є негласне правило збільшувати заробітну плату своїм співробітникам у зв'язку з інфляцією або з отриманням нових навичок. У інших організаціях рішення щодо перегляду окладу найманих працівників приймає начальник відділу або керівник підприємства. У кожному окремому випадку, потрібно діяти самостійно. Без Вашої ініціативи навряд чи щось вийде.

Для цього потрібно заздалегідь підготуватися до розмови з керівником, щоб Ваш діалог був аргументований і став позитивним для збільшення оплати Вашої праці. Наприклад, вказати на те, що Ви добре справляєтеся зі своєю роботою. Або з тих пір, як Ви приступили до своїх прямих обов'язків, Ви покращили навички і придбали нові знання. Все це є причиною підняти Вам зарплату!

Начальник може навіть не припускати те, що Вам щось не подобається.

Не мовчіть - говоріть про все, що Вас не влаштовує. «Під лежачий камінь вода не тече.» Часто наведених фактів буває достатньо для того, щоб збільшити суму Вашого окладу. Але якщо цього не досить, попросіть додаткову роботу.

Порада №2: додайте для своєї роботи нові навички

Якщо Ви вирішили додати нові навички в свій послужний список, то це не означає, що тепер Вам доведеться ночувати в офісі. Є способи, які допоможуть працювати менше, а встигати - більше.

 1. Навички тайм-менеджменту. Дисциплінованість і відповідальність - одні з ключових навичок успішних співробітників, які працюють в хороших компаніях і одержують солідний гонорар. Планування робочого дня - важлива складова, щоб встигати більше. Є безліч книг і тренінгів, які допоможуть систематизувати свою роботу. Також скачайте додатки, які допоможуть записувати всі завдання навіть на ходу. Так Ви нічого не втратите і будете виконувати завдання в строк. Тайм-менеджмент також допомагає розподілити завдання відповідно до їх пріоритетності, а не робити все в підряд без чіткого регламенту.
 2. Нові завдання. Навчіться розподіляти завдання згідно важливості їх виконання. Не бійтеся братися за нові проекти. Якщо Вам пропонують взятися за новий проект - це саме той шанс, який допоможе Вам вийти з «тіні».
 3. Автоматизація робочих процесів. Сучасні технології допомагають автоматизувати і тим самим спростити життя людини. Скачайте необхідні додатки на ПК для того, щоб по максимуму автоматизувати свою роботу. Якщо Ви самі не розбираєтеся, то зверніться до фахівців за консультацією.

навчання за рахунок компанії

  Порада №3: ​​навчання за рахунок компанії

  Провідні підприємства України зацікавлені в тому, щоб їх співробітники розвивалися. Вони зацікавлені в цінних кадрах, тому сприяють тому, щоб їх персонал постійно ставав краще. Деякі компанії не проти оплатити освітні проекти для своїх співробітників. Але краще проявляти ініціативу самостійно.

  Співробітники різного рівня кваліфікації на одній і тій же посаді можуть отримувати різну суму окладу. Це залежить від навичок і досвіду персоналу. Завдяки «вилки зарплат», у Вас є можливість продати себе, як можна дорожче. Тут важливо бути впевненим у собі для того, щоб домогтися підвищення окладу.

  Коли співробітник проявляє ініціативу і наполегливість, ймовірність того, що йому підвищать оклад - 90%. Крім того, Ви повинні самостійно розвиватися: читати профільну літературу, відвідувати вебінари, знаходити конференції та семінари, які вдосконалять Ваші знання і навички. Все, що сприяє Вашому професіоналізму буде позитивно відбиватися на рівні Вашої заробітної плати.

  Рада №4. Премії

  Якщо в компанії, в якій Ви працюєте є премії, то боріться за них. Як мінімум варто поговорити з начальником тет-а-тет, щоб дізнатися, що потрібно зробити для того, щоб отримати премію в кінці місяця/кварталу/року.

  Фріланс

  Рада №5. Фріланс

  Вам до душі Ваша робота або Ви ситі по горло роботою, яку виконуєте ще в офісі? Фрілансом можна зайнятися, витрачаючи 20-60 хвилин в день, що може збільшити Ваш дохід в кінці місяця. Ви можете зайнятися репетиторством, створенням рекламних текстів, сайтів, легдингів, обробляти фотографії і т.д.

  Якщо у Вас є хобі, то Ви можете заробляти на хенд мейді: створення картин, одягу, вязнаних виробів, мило, кошики і т.д.

  Як бачите, є способи заробітку, які допомагають збільшити власний щомісячний дохід. У разі, якщо Вам не вистачає грошей до зарплати, Ви завжди можете звернутися в компанію «Топ Кредит» і отримати до 15000 гривень за 15 хвилин на свою банківську карту. Для отримання кредиту в «Топ Кредит» потрібен тільки паспорт і код.

  Отримати гроші

  Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

  З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
  Щодня з 9:00-18:00
  girl
  Федір з Києва отримав кредит на 2 800 грн в Top Credit
  girl
  Петро з Луцька отримав кредит на 4 600 грн в Top Credit
  girl
  Юлія з Ужгорода подала заявку на 5 900 грн в Top Credit
  girl
  Гліб з Херсона оплатив кредит на 5 400 грн в Top Credit
  girl
  Вероніка з Хмельницького отримала кредит на 1 900 грн в Top Credit
  girl
  Олена з Хмельницького подала заявку на 5 600 грн в Top Credit
  girl
  Марія з Сум оплатила кредит на 6 500 грн в Top Credit
  girl
  Інеса з Херсона отримала кредит на 5 400 грн в Top Credit
  girl
  Поліна з Чернігова оплатила кредит на 13 500 грн в Top Credit
  girl
  Федір з Черкас подав заявку на 13 000 грн в Top Credit
  girl
  Тетяна з Одеси отримала кредит на 1 700 грн в Top Credit
  girl
  Поліна з Черкас отримала кредит на 11 400 грн в Top Credit
  girl
  Михайло з Житомира оплатив кредит на 10 000 грн в Top Credit
  girl
  Ксенія з Чернівців оплатила кредит на 4 300 грн в Top Credit
  girl
  Юлія з Чернігова подала заявку на 13 200 грн в Top Credit
  girl
  Георгій з Миколаєва подав заявку на 13 500 грн в Top Credit
  girl
  Анастасія з Дніпропетровська оплатила кредит на 5 400 грн в Top Credit
  girl
  Олексій з Херсона оплатив кредит на 8 100 грн в Top Credit
  girl
  Ніна з Сум отримала кредит на 8 800 грн в Top Credit
  girl
  Богдан з Хмельницького подав заявку на 1 900 грн в Top Credit