Отримати гроші

Як оформити кредит без відсотків

Як оформити кредит без відсотків

Безвідсотковий кредит - «безкоштовний сир у мишоловці»?

Гроші - це той же товар, тому безглуздо віддавати їх в користування без можливості додаткового заробітку. При вигляді пропозиції про видачу безвідсоткового кредиту, перше, що спадає на думку: «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці». І почасти, це правда. Законодавством України не передбачена можливість видачі безвідсоткового кредиту. Але, бажаючи залучити в свій сервіс якомога більше клієнтів, приватні фінансові структури йдуть на ризик, надаючи своїм позичальникам гроші під мізерний відсоток, який не перекриє навіть витрат, супутніх оформлення даної послуги.

Хвороба передбачити складно, а без послуг лікаря, покупки ліків - не обійтися. У друзів торжество, а подарунка нема. Раптово поламалася пральна машина, інша побутова техніка, де взяти потрібну суму на ремонт? Підійшов термін оплати житлово-комунальних послуг, а зарплату затримали. Іноді голова «тріщить» від пошуку виходу з виру безгрошів'я. Безумовно, безвідсотковий кредит - це своєрідний аналог «чарівні палички» для «латання» раптово з'явилися фінансових дірок. У переліку банківських послуг існує можливість отримання такої послуги, тільки при цьому доведеться витратити багато часу, нервів, зібрати купу документів, підтвердити свою платоспроможність і т.д. Завдяки банківським співробітникам, які зобов'язані перевіряти всю таємницю позичальника, рідні, колеги по роботі стануть свідками Вашого фінансової кризи.

Порядок видачі безвідсоткового кредиту

Раптово виникли фінансові труднощі можна вирішити завдяки сервісу, що надається фінансовою компанією «TOP Credit». Отримати необхідні фінансові кошти реально в день звернення, оформивши онлайн-заявку на сайті компанії або зателефонувавши за вказаними телефонами. При видачі позики, позичальник повинен:

  • надати паспорт, ідентифікаційний код (ІПН);
  • заповнити онлайн-анкету (у разі безготівкового перерахування грошей на карту банку);
  • назвати необхідну суму;
  • вказати термін погашення кредиту.

Ніяких застав, поручителів, «підводних каменів». Процедура прозора, доступна, своєчасна, може бути реалізована по одному дзвінку з мобільного телефону. Наші менеджери оформлять видачу позички в найкоротші терміни, нададуть повну інформацію про терміни кредитування, можливості та умови пролонгації договору. Мінімальна процентна ставка має постійну величину, що дозволить відразу переконатися в практично «безпроцентних» умовах кредиту.

Своєчасна грошова допомога від "TOP Credit"

Кредитна компанія «TOP Credit» дорожить своєю репутацією надійного партнера, тому створила умови, що дозволяють захистити Вас від різного роду фінансових «мишоловок». Для нас не має значення наявність колишньої кредитної історії, робота з кожним позичальником починається з "чистого аркуша". Пропонований компанією безвідсотковий онлайн-сервіс завоював довіру позичальників завдяки прозорим умовам кредитування, що дозволяє надавати своєчасну фінансову підтримку в критичних ситуаціях.

Послуги отримання займу в ТопКредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Ніна з Житомира отримала кредит на 12 300 грн в Top Credit
girl
Оксана з Вінниці подала заявку на 10 600 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Хмельницького оплатила кредит на 3 200 грн в Top Credit
girl
Ірина з Черкас оплатила кредит на 12 200 грн в Top Credit
girl
Вадим з Хмельницького подав заявку на 1 400 грн в Top Credit
girl
Денис з Харкова оплатив кредит на 4 600 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Запоріжжя подала заявку на 9 800 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Хмельницького оплатила кредит на 10 400 грн в Top Credit
girl
Олег з Херсона оплатив кредит на 14 100 грн в Top Credit
girl
Ірина з Івано-Франківська оплатила кредит на 6 100 грн в Top Credit
girl
Микола з Хмельницького отримав кредит на 8 400 грн в Top Credit
girl
Олександр з Кіровограда подав заявку на 9 100 грн в Top Credit
girl
Тарас з Полтави подав заявку на 11 100 грн в Top Credit
girl
Андрій з Чернівців отримав кредит на 4 300 грн в Top Credit
girl
Антон з Черкас отримав кредит на 5 900 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Черкас оплатила кредит на 5 200 грн в Top Credit
girl
Максим з Ужгорода подав заявку на 14 500 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Полтави подала заявку на 5 400 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Тернополя отримала кредит на 7 900 грн в Top Credit
girl
Федір з Києва подав заявку на 1 500 грн в Top Credit