Оформити кредит

Безвідсотковий кредит - «безкоштовний сир у мишоловці»?

Гроші - це той же товар, тому безглуздо віддавати їх в користування без можливості додаткового заробітку. При вигляді пропозиції про видачу безвідсоткового кредиту, перше, що спадає на думку: «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці». І почасти, це правда. Законодавством України не передбачена можливість видачі безвідсоткового кредиту. Але, бажаючи залучити в свій сервіс якомога більше клієнтів, приватні фінансові структури йдуть на ризик, надаючи своїм позичальникам гроші під мізерний відсоток, який не перекриє навіть витрат, супутніх оформлення даної послуги.

Хвороба передбачити складно, а без послуг лікаря, покупки ліків - не обійтися. У друзів торжество, а подарунка нема. Раптово поламалася пральна машина, інша побутова техніка, де взяти потрібну суму на ремонт? Підійшов термін оплати житлово-комунальних послуг, а зарплату затримали. Іноді голова «тріщить» від пошуку виходу з виру безгрошів'я. Безумовно, безвідсотковий кредит - це своєрідний аналог «чарівні палички» для «латання» раптово з'явилися фінансових дірок. У переліку банківських послуг існує можливість отримання такої послуги, тільки при цьому доведеться витратити багато часу, нервів, зібрати купу документів, підтвердити свою платоспроможність і т.д. Завдяки банківським співробітникам, які зобов'язані перевіряти всю таємницю позичальника, рідні, колеги по роботі стануть свідками Вашого фінансової кризи.

Порядок видачі безвідсоткового кредиту

Раптово виникли фінансові труднощі можна вирішити завдяки сервісу, що надається фінансовою компанією «TOP Credit». Отримати необхідні фінансові кошти реально в день звернення, оформивши онлайн-заявку на сайті компанії або зателефонувавши за вказаними телефонами. При видачі позики, позичальник повинен:

  • надати паспорт, ідентифікаційний код (ІПН);
  • заповнити онлайн-анкету (у разі безготівкового перерахування грошей на карту банку);
  • назвати необхідну суму;
  • вказати термін погашення кредиту.

Ніяких застав, поручителів, «підводних каменів». Процедура прозора, доступна, своєчасна, може бути реалізована по одному дзвінку з мобільного телефону. Наші менеджери оформлять видачу позички в найкоротші терміни, нададуть повну інформацію про терміни кредитування, можливості та умови пролонгації договору. Мінімальна процентна ставка має постійну величину, що дозволить відразу переконатися в практично «безпроцентних» умовах кредиту.

Своєчасна грошова допомога від "TOP Credit"

Кредитна компанія «TOP Credit» дорожить своєю репутацією надійного партнера, тому створила умови, що дозволяють захистити Вас від різного роду фінансових «мишоловок». Для нас не має значення наявність колишньої кредитної історії, робота з кожним позичальником починається з "чистого аркуша". Пропонований компанією безвідсотковий онлайн-сервіс завоював довіру позичальників завдяки прозорим умовам кредитування, що дозволяє надавати своєчасну фінансову підтримку в критичних ситуаціях.

Послуги отримання займу в ТопКредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти