Отримати гроші

Банківські картки для отримання мікропозики

Банківські картки для отримання мікропозики

Як відбувається процес отримання грошей на банківську карту?

На сьогоднішній день отримати мікро кредит стало швидким і ефективним способом для екстреного погашення вартості будь-яких товарів або послуг, які Вам необхідно сплатити «тут і зараз».

При форс-мажорних ситуаціях експрес кредит став доступним способом, щоб вийти зі скрутного матеріального становища.

Щоб отримати швидко гроші на банківську карту потрібно пройти процес реєстрації на сайті «ТОП Кредит». Час оформлення заявки для оформлення позики займає в середньому 15 хвилин.

Для отримання потрібної суми Ви повинні бути у віці від 18 до 70 років, бути громадянином України, а також Ви вказуєте в заявці свій ідентифікаційний код і номер банківської карти. Для підтвердження того, що кредитна картка належить саме Вам, її необхідно верифікувати.

Що таке верифікація банківської картки?

Верифікація банківської картки - це процес підтвердження того, що картка належить саме її власнику, а не третім особам. Щоб верифікувати банківську карту, Вам знадобитися кілька хвилин і заморозити деяку суму грошей, найчастіше це сума - 1 гривня.

Тому що людині, яка заволоділа банківською карткою шахрайським шляхом буде дуже складно верифікувати її, а швидше за все навіть неможливо. Причина цього та, що під час верифікації блокується від 1 до 5 гривень, потім після процесу проходження верифікації ці кошти знову стають доступними на Вашому балансі.

Про те, яка сума була заблокована приходить на Ваш телефон смс-повідомлення, через Інтернет-банкінг, дзвінок в банк.

Процес верифікації банківської карти - одна з умов надання мікропозики, тому що компанія «ТОП Кредит» повинна бути впевнена в тому, що вона перераховує кошти саме Вам.

Яка банківська картка підходить для отримання мікропозик?

Для оформлення мікро кредиту підходить будь-яка картка, яка була оформлена в банківських установах України. Вона може бути, як дебетова, так і кредитна.

Послуги оформлення термінового мікрокредиту 24/7 в Топ Кредит:

Отримати гроші
Голосів: 0, у середньому: 0 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171