Отримати гроші

Що таке банківська позика

Що таке банківська позика

Оформлення банківської позички

Як інструмент сторони укладають кредитний договір, прибуток від якого банківська організація отримує у вигляді відсотків. Перед тим, як скласти таку угоду, детально опрацьовуються його умови.

Банківські позички бувають декількох видів - наприклад, вони можуть видаватися банками у вигляді цільових кредитів, призначених для покупки певних товарів. Також останнім часом все частіше зустрічаються позики, які видаються в якості нецільових кредитів - в такому випадку позичальник користується грошима на власний розсуд. Даний вид позики різниться ще і за термінами, на який видається - короткострокові є найбільш популярними.

Однак, для позичальника отримання позики в банку пов'язано з певними незручностями. Перш за все, втрачається цінний ресурс - час. Складання договору про передачу кредитних коштів банківської організацією може зайняти кілька днів, але ж часто бувають ситуації, коли гроші потрібні терміново. До того ж, багато часу і сил витрачається на візити в банк. Ще один мінус - в більшості випадків клієнтові необхідно буде окремо отримати банківську карту, платіжну або кредитну. Також варто відзначити, що саме банківські організації часто встановлюють досить високу процентну ставку за користування кредитом.

Отримати позику в TOP Credit

Компанія TOP Credit є фінансовою організацією, клієнти якої не стикаються з усіма перерахованими вище недоліками банківської кредитної системи. Ми працюємо повністю на онлайн-платформі, в зв'язку з чим отримуємо низькі витрати на оформлення кредиту і, як наслідок, невисокі відсотки для клієнтів. Також Вам не потрібно заводити нову банківську карту - для отримання грошових коштів можна скористатися будь-якої існуючої.

Головним же нашою перевагою стає збереження часу. Після заповнення анкети на сайті розгляд Вашої заявки буде відбуватися протягом всього декількох хвилин. Вам не потрібно буде вказувати величезну кількість інформації - будуть потрібні лише сканкопіі паспорта та ідентифікаційного коду. Ми пропонуємо прості і зрозумілі умови - Ви витратите всього кілька хвилин на заповнення заявки - і позика стане доступною Вам відразу ж після отримання схвалення.

Повернути кошти, отримані в кредит, теж просто. Для цього достатньо скористатися способом оплати через особистий кабінет на сайті, платіжним терміналом, або ж зробити стандартний банківський переказ. Для тих, хто не встигає виплатити гроші після закінчення встановленого строку користування в 21 день, доступна функція пролонгації позики на новий десятиденний період.

Ми даруємо фінансову впевненість

В разі, коли умови банку з надання позики незручні і непосильні, Ви завжди можете розраховувати на допомогу компанії TOP Credit, де взяти такий кредит простіше простого. Коли і де б не виникла потреба в додаткових коштах, оформити заявку на отримання позики можна всюди, де є доступ до мережі Інтернет.

Процес оформлення і прийняття рішення про видачу кредитних коштів займає мінімум часу, так що Ви зможете отримати гроші відразу ж, як тільки вони знадобилися. Позика передається в користування на зручних умовах, з можливістю продовження обумовленого терміну або дострокового погашення з метою економії на виплачуваних відсотках.

Розуміючи, що найчастіше в грошах потребують найбільш незахищені категорії населення, ми виключили вимоги щодо документального підтвердження платоспроможності клієнта. Позика в TOP Credit доступна кожному - безробітним, студентам, пенсіонерам. Звертайтеся - ми гарантуємо фінансову допомогу в будь-якій ситуації.

Послуги онлайн мікрокредитування на TOP Credit:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Руслан з Чернівців оплатив кредит на 10 900 грн в Top Credit
girl
Алла з Луцька оплатила кредит на 3 800 грн в Top Credit
girl
Сергій з Одеси оплатив кредит на 9 400 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Кіровограда подала заявку на 13 600 грн в Top Credit
girl
Олександр з Житомира отримав кредит на 11 700 грн в Top Credit
girl
Оксана з Черкас отримала кредит на 8 900 грн в Top Credit
girl
Анна з Кіровограда отримала кредит на 3 500 грн в Top Credit
girl
Михайло з Львова оплатив кредит на 5 900 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Сум оплатила кредит на 5 800 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Черкас оплатила кредит на 12 800 грн в Top Credit
girl
Ірина з Херсона отримала кредит на 14 100 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Тернополя подав заявку на 2 100 грн в Top Credit
girl
Анна з Дніпропетровська отримала кредит на 8 600 грн в Top Credit
girl
Олег з Чернівців оплатив кредит на 10 300 грн в Top Credit
girl
Михайло з Сум отримав кредит на 8 600 грн в Top Credit
girl
Михайло з Львова отримав кредит на 10 900 грн в Top Credit
girl
Наталя з Хмельницького подала заявку на 11 300 грн в Top Credit
girl
Анна з Чернігова подала заявку на 5 800 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Хмельницького отримала кредит на 8 900 грн в Top Credit
girl
Петро з Дніпропетровська отримав кредит на 12 500 грн в Top Credit