Отримати гроші

7 причин брати мікропозики

7 причин брати мікропозики

Коли ми чуємо слово «Кредит» у нас відразу виникають асоціації зі збором величезного пакету документів, який варто брати з собою до менеджера банку, щоб оформити позику.

Тому кілька років тому на ринку фінансових послуг з'явилися мікро фінансові організації (МФО), які спростили спосіб отримання грошових коштів для звичайного споживача. Мікропозика - новий і сучасний спосіб отримати миттєво необхідну суму грошей.

Брати мікропозики - це відсутність черг, збору потрібного пакету документів, як у бан, також відсутність поручителів і необхідності виходити з дому!

Оформити мікропозику всього за 15 хвилин!

Оформити мікрокредит - легко і просто. Від Вас потрібен лише ідентифікаційний код і кредитна картка будь-якого банку України.

Переваги брати мікропозики:

1. Відсутність необхідності виходити з дому. Для того, щоб оформити мікропозику Вам достатньо вільного доступу в Інтернет. Ви можете це зробити за допомогою комп'ютера, телефону, планшета. Якщо у Вас є доступ до мережі Інтернет, Ви можете оформити мікрокредит вдома, в кафе, на роботі або навіть у парку на вулиці.
2. Відсутність черг. Так як Вам не потрібно відвідувати банківські установи, мікропозика відрізняється тим, що Ви не відвідуєте мікрофінансову установу для оформлення кредиту. Як наслідок, Вам не потрібно чекати черги для подачі документів, щоб взяти кредит.
3. Економія часу. Весь процес оформлення заявки становить кілька хвилин, тому що не потрібно нікуди їхати, щоб підписати договір про надання позики.
4. Не турбуєте друзів і близьких. Вам не потрібно більше турбувати коло найближчого оточення з проханням позичити грошей, набираючи все більше боргів.
5. Швидкість отримання грошей. Ви забули про маленьку річниці, а тепер терміново потрібен подарунок для близької Вам людини? Не вистачає грошей? Це не проблема, тому що гроші будуть Вам зараховані протягом 15 хвилин з моменту оформлення онлайн-заявки.
6. Інвестиція. Замовили товар для свого бізнесу, трохи не розрахували і тепер терміново потрібні гроші для його оплати? Не біда, сума наданого мікро кредиту від «ТОП Кредит» складає до 15 000 грн.
7. Гроші до зарплати. Бракує грошей до зарплати? Отримайте в борг на побутові витрати ту суму, яка Вам необхідна для придбання товарів першої необхідності. Мета Вашого кредиту - це Ваша особиста справа. Менеджери компанії ніколи не запитують, на оплату яких товарів або послуг Ви берете кредит.

«ТОП Кредит» надає мікрокредити на те, що Вам необхідно всього за 15 хвилин! Причини, за якими мікропозика вигідніша стандартного кредиту в банку - очевидні. Оформити онлайн заявку для отримання кредиту можна на сайті компанії «ТОП Кредит».

Послуги онлайн кредитування в TOP Кредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Віталій з Черкас оплатив кредит на 9 900 грн в Top Credit
girl
Поліна з Одеси подала заявку на 2 400 грн в Top Credit
girl
Антон з Луцька отримав кредит на 13 800 грн в Top Credit
girl
Олег з Запоріжжя подав заявку на 3 300 грн в Top Credit
girl
Вадим з Рівного оплатив кредит на 11 800 грн в Top Credit
girl
Наталя з Тернополя отримала кредит на 13 100 грн в Top Credit
girl
Євген з Харкова оплатив кредит на 7 800 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Луцька подала заявку на 7 800 грн в Top Credit
girl
Тарас з Луцька оплатив кредит на 14 100 грн в Top Credit
girl
Денис з Ужгорода отримав кредит на 2 400 грн в Top Credit
girl
Марія з Києва подала заявку на 1 600 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Кіровограда оплатила кредит на 9 900 грн в Top Credit
girl
Леонід з Кіровограда оплатив кредит на 8 700 грн в Top Credit
girl
Олег з Дніпропетровська оплатив кредит на 13 600 грн в Top Credit
girl
Марія з Ужгорода оплатила кредит на 13 400 грн в Top Credit
girl
Микола з Луцька подав заявку на 13 800 грн в Top Credit
girl
Максим з Києва отримав кредит на 5 800 грн в Top Credit
girl
Ніна з Житомира подала заявку на 3 100 грн в Top Credit
girl
Олег з Сум отримав кредит на 8 600 грн в Top Credit
girl
Максим з Кіровограда отримав кредит на 10 100 грн в Top Credit