Отримати гроші

7 причин брати мікропозики

7 причин брати мікропозики

Коли ми чуємо слово «Кредит» у нас відразу виникають асоціації зі збором величезного пакету документів, який варто брати з собою до менеджера банку, щоб оформити позику.

Тому кілька років тому на ринку фінансових послуг з'явилися мікро фінансові організації (МФО), які спростили спосіб отримання грошових коштів для звичайного споживача. Мікропозика - новий і сучасний спосіб отримати миттєво необхідну суму грошей.

Брати мікропозики - це відсутність черг, збору потрібного пакету документів, як у бан, також відсутність поручителів і необхідності виходити з дому!

Оформити мікропозику всього за 15 хвилин!

Оформити мікрокредит - легко і просто. Від Вас потрібен лише ідентифікаційний код і кредитна картка будь-якого банку України.

Переваги брати мікропозики:

1. Відсутність необхідності виходити з дому. Для того, щоб оформити мікропозику Вам достатньо вільного доступу в Інтернет. Ви можете це зробити за допомогою комп'ютера, телефону, планшета. Якщо у Вас є доступ до мережі Інтернет, Ви можете оформити мікрокредит вдома, в кафе, на роботі або навіть у парку на вулиці.
2. Відсутність черг. Так як Вам не потрібно відвідувати банківські установи, мікропозика відрізняється тим, що Ви не відвідуєте мікрофінансову установу для оформлення кредиту. Як наслідок, Вам не потрібно чекати черги для подачі документів, щоб взяти кредит.
3. Економія часу. Весь процес оформлення заявки становить кілька хвилин, тому що не потрібно нікуди їхати, щоб підписати договір про надання позики.
4. Не турбуєте друзів і близьких. Вам не потрібно більше турбувати коло найближчого оточення з проханням позичити грошей, набираючи все більше боргів.
5. Швидкість отримання грошей. Ви забули про маленьку річниці, а тепер терміново потрібен подарунок для близької Вам людини? Не вистачає грошей? Це не проблема, тому що гроші будуть Вам зараховані протягом 15 хвилин з моменту оформлення онлайн-заявки.
6. Інвестиція. Замовили товар для свого бізнесу, трохи не розрахували і тепер терміново потрібні гроші для його оплати? Не біда, сума наданого мікро кредиту від «ТОП Кредит» складає до 15 000 грн.
7. Гроші до зарплати. Бракує грошей до зарплати? Отримайте в борг на побутові витрати ту суму, яка Вам необхідна для придбання товарів першої необхідності. Мета Вашого кредиту - це Ваша особиста справа. Менеджери компанії ніколи не запитують, на оплату яких товарів або послуг Ви берете кредит.

«ТОП Кредит» надає мікрокредити на те, що Вам необхідно всього за 15 хвилин! Причини, за якими мікропозика вигідніша стандартного кредиту в банку - очевидні. Оформити онлайн заявку для отримання кредиту можна на сайті компанії «ТОП Кредит».

Послуги онлайн кредитування в TOP Кредит:

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Софія з Черкас отримала кредит на 1 900 грн в Top Credit
girl
Богдан з Рівного отримав кредит на 2 800 грн в Top Credit
girl
Іван з Дніпропетровська подав заявку на 12 100 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Сум оплатила кредит на 1 000 грн в Top Credit
girl
Поліна з Львова подала заявку на 12 400 грн в Top Credit
girl
Леонід з Миколаєва отримав кредит на 3 700 грн в Top Credit
girl
Олена з Сум оплатила кредит на 12 300 грн в Top Credit
girl
Світлана з Ужгорода подала заявку на 8 000 грн в Top Credit
girl
Богдан з Херсона отримав кредит на 14 700 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Запоріжжя оплатила кредит на 2 500 грн в Top Credit
girl
Віталій з Тернополя оплатив кредит на 1 000 грн в Top Credit
girl
Оксана з Луцька подала заявку на 3 300 грн в Top Credit
girl
Георгій з Черкас подав заявку на 6 100 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Кіровограда отримала кредит на 3 800 грн в Top Credit
girl
Алла з Сум оплатила кредит на 10 300 грн в Top Credit
girl
Іван з Черкас отримав кредит на 1 000 грн в Top Credit
girl
Іван з Миколаєва оплатив кредит на 6 400 грн в Top Credit
girl
Гліб з Кіровограда отримав кредит на 10 400 грн в Top Credit
girl
Максим з Херсона подав заявку на 8 900 грн в Top Credit
girl
Антон з Чернігова оплатив кредит на 14 700 грн в Top Credit