Оформити кредит

Коли ми чуємо слово «Кредит» у нас відразу виникають асоціації зі збором величезного пакету документів, який варто брати з собою до менеджера банку, щоб оформити позику.

Тому кілька років тому на ринку фінансових послуг з'явилися мікро фінансові організації (МФО), які спростили спосіб отримання грошових коштів для звичайного споживача. Мікропозика - новий і сучасний спосіб отримати миттєво необхідну суму грошей.

Брати мікропозики - це відсутність черг, збору потрібного пакету документів, як у бан, також відсутність поручителів і необхідності виходити з дому!

Оформити мікропозику всього за 15 хвилин!

Оформити мікрокредит - легко і просто. Від Вас потрібен лише ідентифікаційний код і кредитна картка будь-якого банку України.

Переваги брати мікропозики:

1. Відсутність необхідності виходити з дому. Для того, щоб оформити мікропозику Вам достатньо вільного доступу в Інтернет. Ви можете це зробити за допомогою комп'ютера, телефону, планшета. Якщо у Вас є доступ до мережі Інтернет, Ви можете оформити мікрокредит вдома, в кафе, на роботі або навіть у парку на вулиці.
2. Відсутність черг. Так як Вам не потрібно відвідувати банківські установи, мікропозика відрізняється тим, що Ви не відвідуєте мікрофінансову установу для оформлення кредиту. Як наслідок, Вам не потрібно чекати черги для подачі документів, щоб взяти кредит.
3. Економія часу. Весь процес оформлення заявки становить кілька хвилин, тому що не потрібно нікуди їхати, щоб підписати договір про надання позики.
4. Не турбуєте друзів і близьких. Вам не потрібно більше турбувати коло найближчого оточення з проханням позичити грошей, набираючи все більше боргів.
5. Швидкість отримання грошей. Ви забули про маленьку річниці, а тепер терміново потрібен подарунок для близької Вам людини? Не вистачає грошей? Це не проблема, тому що гроші будуть Вам зараховані протягом 15 хвилин з моменту оформлення онлайн-заявки.
6. Інвестиція. Замовили товар для свого бізнесу, трохи не розрахували і тепер терміново потрібні гроші для його оплати? Не біда, сума наданого мікро кредиту від «ТОП Кредит» складає до 15 000 грн.
7. Гроші до зарплати. Бракує грошей до зарплати? Отримайте в борг на побутові витрати ту суму, яка Вам необхідна для придбання товарів першої необхідності. Мета Вашого кредиту - це Ваша особиста справа. Менеджери компанії ніколи не запитують, на оплату яких товарів або послуг Ви берете кредит.

«ТОП Кредит» надає мікрокредити на те, що Вам необхідно всього за 15 хвилин! Причини, за якими мікропозика вигідніша стандартного кредиту в банку - очевидні. Оформити онлайн заявку для отримання кредиту можна на сайті компанії «ТОП Кредит».

Послуги онлайн кредитування в TOP Кредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти