Оформити кредит

У житті можуть бути ситуації, коли заробітна плата буде не раніше, ніж через тиждень, а в кишені порожньо. Не будемо розбирати причини такого стану, так як за статистикою майже половина українців живе за межею бідності, особливо після початку пандемії коронавірусу. Нижче будуть наші 10 порад, які допоможуть не постраждати від нудьги і голоду, коли в кишені залишилися гроші лише на проїзд у маршрутці.

  • Порада № 1. Підрахуйте свій бюджет

Грошей не залишилося - це зрозуміло, але їх може бути більше, ніж ви думаєте. Перевірте кишені курток, сумки, потаємні кишені. Там напевно завалялася здача. Подумайте, де б ви могли залишити гроші в хороший час. Навіть 50-100 гривень зараз врятують ситуацію. Всі зібрані гроші підрахуйте. Витратити їх можна тільки на найнеобхідніше - їжу і проїзд на роботу. Попросіть повернути борг людей, хто позичав у вас.

  • Порада № 2. Скоротіть свої витрати на транспорт

Це простіше сказати, ніж зробити, але тут є свої нюанси. На роботу все одно доведеться їздити, але якщо у вас своя машина, то простіше пересісти на громадський транспорт. Якщо робота в 5 км від будинку, а на вулиці гарна погода (не -30 ° С), то корисніше буде пройтися пішки. Так заощадите значну суму грошей. На пішу прогулянку піде година.

З приводу машини все не так просто. Якщо різниця в оплаті бензину або проїзду на маршрутках майже однакова, але ви не враховуєте додаткові ризики. Можна припаркуватися не в тому місці, отримати банально штраф, зламатися на дорозі. А якщо у вас АКПП, то доведеться скористатися послугами евакуатора.

Добре, якщо поруч живуть колеги, які добираються на роботу на своєму транспорті. Попросіться до них пасажиром, в цьому немає нічого ганебного - час такий. Важливо в цьому випадку не спізнюватися і приходити вчасно, не відволікати водія через дрібниці. Інакше наступного разу не стануть допомагати.

  • Рада № 3. Проведіть інвентаризацію їжі в холодильнику і шафах

Не для всього населення «порожній» холодильник означає відсутність їжі в ньому. Там можуть бути 3 яйця, шматочок вершкового масла, лимон, сир. У шафах - консерви рибні та м'ясні, крупи, зелений горошок і так далі. Добре, якщо є картопля з цибулею. Якщо продумати грамотно меню, то можна непогано харчуватися до кінця тижня. І витрачатися доведеться лише на хліб.

  • Порада № 4. Вибирайте бюджетні продукти

Якщо ви звикли до «справжнього» молока, еко-продуктів, фермерського м'яса, то в такий час потрібно трохи забути про них. Такі обмеження не стосуються, звичайно, домашніх тварин, яким все одно доведеться купувати їжу. А ось людям можна і потерпіти. Пора дізнатися, що продають на полицях бюджетних супермаркетів. Там є продукти з нормальним складом, які їдять 90% населення України. І найголовніше - це знижки.

  • Порада № 5. Забудьте про громадське харчування

Обід доведеться брати з дому. Це зручно і дешево. Навіть якщо вдома зовсім немає продуктів, то купувати щось в магазині вам доведеться все одно. Це можуть бути напівфабрикати (котлети, вареники) і крупи. Якщо на роботі є мікрохвильовка, то їжа буде ще смачнішою. Про бізнес-ланч поки забудьте. Це зайві витрати.

  • Порада № 6. Придивіться до безкоштовних розваг

Такі є в кожному місті. Ця порада не стосується походів у кіно, боулінг, театри і клуби. Але прогулянку в парку поки ніхто не відміняв. Візьміть з собою чай в термосі або у спеціальній термо-пляшці. У соціальних мережах пошукайте розваги в вашому місті: безкоштовні кінопокази, виставки.

  • Порада № 7. Ви можете подивитися на сайти з купонами

На сайті можуть бути знижки на покупку їжі в супермаркетах. У вас можуть бути гроші на карті від магазину, які можна легко витратити на продукти. Не соромтеся витратити всі бали. Додаткові паперові купони дозволять добре заощадити.

  • Порада № 8. Викладіть на сайтах типу ОЛХ або ШАФА.юа все непотрібне

Це може бути старий телефон, ноутбук, дитячий одяг, велосипед, ролики, крісло, плаття і так далі. Тут є, звичайно, свої секрети. Щоб швидко купили, подивіться ціни на подібні товари, зробіть гарне каталожне фото. Не вмієте фотографувати - попросіть друзів, знайдіть схоже в інтернеті. Яскраву картинку пустите на головну, але обов'язково додайте інші знімки вашого товару. Якщо поставити ціну нижче ринкової, то отримаєте гроші ще швидше.

  • Порада № 9. Шукайте підробіток

Подумайте над тим, чим ви займаєтеся і кому це стане в нагоді. Якщо в бухгалтерії, то пошукайте послуги віддаленого бухгалтера на підприємстві. Працювати можна у вихідні. Це хороший заробіток. Можна зареєструватися на сайті фрілансерів, пошукати недорогі підробітку в вигляді написання текстів, коду (якщо ви розбираєтеся в цьому) для програм, створення логотипів. Ставте тільки оплату нижче ринкової, так як у вас не буде поки рейтингу. Прикладіть до оголошення про свої послуги приклади робіт.

Це крайній випадок, але ситуації бувають різними. За тиждень до зарплати можуть порватися зимові чоботи, ви можете захворіти і інші форс-мажори, через які потрібно терміново шукати гроші. Щоб не позичати гроші у родичів, можна звернутися в «ТОП Кредит». Це дозволить вам перекрити фінансові діри в своєму бюджеті.

Висновок

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам вийти зі складної фінансової ситуації, якщо затримали зарплату на тиждень або просто закінчилися гроші. Щоб не потрапляти в такі халепи, задумайтеся про створення резервного фонду. Відкладайте від зарплати хоча б 10% в місяць. Це дозволить вам через півроку спати спокійно, знаючи, що невеликий капітал завжди можна витратити на позапланові витрати.

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти