Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит без застави

Сума
Термін
Умови отримання
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Що таке кредит без застави?

Кредитування без застави - це надання в борг суми грошей, за яку не потрібно надавати заставу у вигляді рухомого або нерухомого майна.

Кредитування без застави можна отримати далеко не у всіх фінансових установах України. Отримати кредит без застави можна в деяких банках, але в такому випадку потрібно буде надати довідку про доходи, в якій вказано щомісячний дохід позичальника.

Де можна взяти кредит без застави?

Кредити без застави в Києві і області, в Харкові і області, в Одесі та області і в усіх регіонах України можна отримати завдяки сервісу онлайн кредитування. Мікрофінансові організації видають швидкий позику грошей без застави.

Компанія «Топ Кредит» видає гроші в кредит без застави з 2015 року. За весь час роботи «Топ Кредит» було видано більше 57 000 кредитів.

Взяти кредит без застави, без довідки з місця роботи можна за 15 хвилин.

Як оформити кредит без застави онлайн?

Взяти кредит без застави в «Топ Кредит» - сучасний спосіб отримати потрібну суму грошей тут і зараз.

Для оформлення позики від позичальника знадобитися з документів:

 • паспорт,
 • код,
 • банківська карта з будь-якого банку України.

Позичальник заходить на сайт "Top Credit" і проходить наступні етапи для отримання кредиту:

 • заповнює онлайн заявку,
 • відправляє на розгляд,
 • чекає рішення про видачу позики,
 • при позитивному рішенні, на свою електронну пошту отримує кредитний договір, який підписує в режимі онлайн,
 • отримує потрібну суму грошей на свою банківську карту.

Хто може отримати гроші без застави?

Взяти швидкий кредит готівкою без застави можуть люди, яким від 18 до 70 років, і які є громадянами України. Нерезиденти та особи, які не підпадають під цей віковий діапазон не можуть отримати позику в "Top Credit".

Отримати гроші в борг на банківську карту можуть майже всі, кому потрібні гроші для оплати товарів і послуг. Даний вид кредитування є нецільовим. При заповненні заявки для отримання грошей, у позичальника не питають, на які цілі він збирається витратити ці гроші.

Взяти гроші в борг у "Top Credit" можуть пенсіонери, мами в декреті, студенти, люди, які працюють без офіційного працевлаштування.

Відсоток схвалюваних заявок з видачі позик становить 90%. Як видно з даної статистики, майже кожен бажаючий може отримати мікрокредит.

Умови кредитування в "Top Credit"

Оформити позику в "Top Credit" можна на наступних умовах компанії:

 • термін кредитування 1-29 днів з можливістю пролонгації кредитного договору,
 • сума позики - 500-15000 гривень. Перший кредит буде в розмірі 500-3000 гривень,
 • процентна ставка - 1,9% в день.
Послуги
ТерміновоКредит на карту терміновоТерміново без довідок і поручителівТерміново без заставиТерміново без відмовиГроші до зарплатиКредит до зарплати на картуГотівкаГотівкою без довідокМікропозик і мікрокредит онлайнМоментальний кредит онлайн на картуВеликийРозстрочкаВідсоткова розстрочкаКредит під низький відсотокНизький відсоток готівкоюДовгостроковий кредитДовгостроковий кредит на картуКороткостроковий кредитМолодіжний кредитКредити з 18 роківДля пенсіонерівДля пенсіонерів готівкоюДля пенсіонерів без поручителівСпоживчийСпоживчий кредит під низький відсотокКредит на бізнесНа відкриття бізнесуНа розвиток бізнесуДля малого бізнесуКредит для бізнесу без заставиКредит в декретіДля військовослужбовцівНа лікуванняКредит з поганою кредитною історієюЗ поганої КІ терміновоПозики з простроченнямЗ простроченням терміновоКредит для погашення кредитівКредит без пропискиКредит онлайн без відмовиКредит на карту в УкраїніКредит без поручителівКредит безробітнимКредит без довідки про доходиБез банкуБез роботиКредит без паспортаКредит онлайн без дзвінківШвидкий кредитКредит без перевірокГроші в борг на картуПозика онлайн
Більше послуг
У всіх містах
Більше міст

Кредит без застави - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти