Кредит без прописки в паспорті

Умови отримання позики без прописки:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Взяти кредит без прописки

Традиційний банкінг передбачає більш серйозний підхід до кредитування. Щоб взяти гроші в борг, потрібно зібрати купу документів, які зможуть підтвердити Вашу платоспроможність. Ще в 2014 році TOP Credit вийшла на ринок споживчих кредитів, розвиваючи бізнес в досить вузькому і швидко розвивається сегменті - мікрокредитування. При видачі мікрокредиту пропонують більш привабливі умови для обох учасників сторін. Коли все в плюсі, набагато впевненіше впроваджується нововведення. Тому в 2016 році TOP Credit вирішила перейти в онлайн повністю, спростивши умови кредитування. Щоб взяти кредит онлайн, не потрібно паспорт - процедуру можна провести без прописки. Щоб заповнити форму для оформлення позики, досить завантажити документ, що підтверджує особу людини. Контакти знайомих, друзів або родичів потрібні, щоб переконатися в тому, що Ви реально існуюча особистість. Номер мобільного телефону потрібен, щоб підтвердити перерахування коштів (грошові) на банківську картку. Звичайно, TOP Credit заздалегідь налагодила процес, прибравши всі можливі перепони на шляху.

Кредит без прописки відгуки

Умови кредитування в TOP Credit

Перш за все, потрібно заповнити анкету на сайті компанії. Реєстрація займе кілька хвилин, так як потрібно ввести дані для завершення процедури і завантажити документи, що дозволяють підтвердити, що позичальник - реально існуюча людина. Для того, щоб взяти кредит без пред'явлення прописки, досить пред'явити банківську картку, зроблену в будь-якому банку України. Вам не потрібно витрачати час на те, щоб зробити іншу. Ви працюєте з тим, з чим вже знайомі, які не перевантажує себе непотрібною інформацією. Проведення фінансових операцій можна відстежувати в онлайн-режимі. Оформити кредит без прописки в паспорті можна в будь-якій точці України. І не потрібно шукати відділення банку чи іншої фінансової установи. Подібні структури дуже ретельно підходять до процедури подачі документів, так як вони беруть на себе відповідальність за великі фінансові кошти, якими оперують. TOP Credit пропонує привабливі умови для роботи, працює з дорослими людьми: від 18 до 70 років, які мають стабільний дохід, тому можуть управляти своїми грошима і заощадженнями. Видається кредит на 21 день. Протягом цього періоду, Ви можете робити з цими грошима то, що потрібно. Якщо є можливість повернути кошти раніше терміну, можна зробити це у зручний для Вас час. Погасити кредит Ви можете достроково або частково. Виплачуються відсотки в розмірі близько 1,9% на добу. Ви завжди можете зменшити суму позики. Продовжити кредит можна на 10 днів, однак умови кредитування не змінюються. Заходьте в особистий кабінет, уважно стежте за своїми кредитними поведінкою самостійно. Якщо виникають додаткові питання, звертайтеся в офіс компанії. Компанія має відділення на проспекті Героїв Сталінграда, 20А.

Чому TOP Credit

TOP Credit пропонує прості правила кредитування, які будуть зрозумілі для всіх. Для того, щоб взяти кредит, достатньо вміти користуватися інтернетом. Якщо Ви зайнята людина або не хочете витрачати багато часу на оформлення кредиту, звертайтеся до нас - процедура оформлення кредиту не буде стомлюючої для Вас. TOP Credit встановлює чіткі і зрозумілі правила для роботи. Щоб створити позитивну кредитну історію, досить навчитися правильно оперувати грошима. Тільки Ваше кредитне поведінка є підтвердженням того, що Вам можна довіряти. Мінімальна сума, яку можна отримати, становить близько 3 тисяч гривень. Це перший займ, які готові дати в TOP Credit. Якщо вдається повернути видані грошові кошти вчасно, чітко платите відсотки, значить TOP Credit розуміє Вас і Вашу ситуацію і йде Вам назустріч. Потрібні гроші швидко і без паспорта? Вони протягом 20 хвилин будуть на Вашому рахунку. Процес верифікації карти займе кілька хвилин. Для цього з карти знімуть суму в розмірі 1-й гривні і відразу зарахують назад.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Олена з Миколаєва подала заявку на 12 700 грн в Top Credit
girl
Микола з Черкас отримав кредит на 5 400 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Вінниці оплатила кредит на 4 900 грн в Top Credit
girl
Ольга з Дніпропетровська оплатила кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Денис з Луцька отримав кредит на 6 900 грн в Top Credit
girl
Ніна з Хмельницького отримала кредит на 8 800 грн в Top Credit
girl
Людмила з Миколаєва отримала кредит на 9 700 грн в Top Credit
girl
Георгій з Ужгорода подав заявку на 3 000 грн в Top Credit
girl
Євген з Херсона подав заявку на 9 500 грн в Top Credit
girl
Богдан з Чернівців оплатив кредит на 12 900 грн в Top Credit
girl
Антон з Сум оплатив кредит на 6 800 грн в Top Credit
girl
Світлана з Києва оплатила кредит на 4 000 грн в Top Credit
girl
Максим з Львова отримав кредит на 12 700 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Сум подав заявку на 9 000 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Вінниці оплатила кредит на 5 400 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Сум оплатила кредит на 7 500 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Івано-Франківська оплатила кредит на 6 800 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Дніпропетровська подала заявку на 1 400 грн в Top Credit
girl
Вадим з Черкас отримав кредит на 1 000 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Полтави отримав кредит на 12 400 грн в Top Credit