Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит без поручителів

Сума
Термін
Умови отримання
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Кредит онлайн без поручителів складно отримати в кредитних спілках і в банківських установах.

Де можна отримати кредит онлайн без поручителів?

Оформити кредит без поручителів і без довідок про доходи з місця роботи стало можливо з появою на ринку фінансових послуг мікрокредитування.

Мікрокредити від «Топ Кредит» дозволяють отримати гроші в борг за 15 хвилин, не залишаючи своє робоче місце або перебуваючи вдома.

Позичальники можуть отримати потрібну суму грошей тут і зараз:

 • вдома,
 • у кафе,
 • у парку,
 • у машині.

Про компанію «Топ Кредит»

Позики без поручителів від «Топ Кредит» видаються по всій території України.

З 2015 року компанія «Топ Кредит» почала свою діяльність серед інших мікрофінансових організацій (МФО) нашої країни. Більш 34000 клієнтів залишилися задоволеними співпрацею з «Топ Кредит». З кожним роком співробітники компанії вдосконалюють роботу і сервіс сайту для максимальної зручності позичальників. Відсоток схвалюваних заявок - 90%. Це означає, що майже кожен бажаючий може отримати бажану суму грошей, маючи доступ до мережі Інтернет.

Хто може отримати кредит без поручителів?

Отримати кредит на карту без поручителів можуть всі громадяни України, яким від 18 до 70 років. Неповнолітнім особам і нерезидентам мікрокредити не видаються.

Взяти кредит без поручителя може:

 • студент,
 • пенсіонер,
 • люди з поганою кредитною історією,
 • люди без офіційного працевлаштування,
 • військові,
 • мами в декреті,
 • і інші особи, які не можуть отримати кредит в банку.

Які документи потрібні, щоб одержати кредит в «Top Credit"?

Для оформлення позики потрібно заповнити онлайн заявку на сайті «Top Credit». Заявка включає в себе ряд питань:

 • прізвище ім'я по батькові,
 • місце роботи,
 • щомісячний дохід,
 • місце проживання,
 • адреса прописки,
 • контактний номер телефону,
 • адреса ел. пошти,
 • паспортні дані (серія, номер, ким і коли виданий),
 • номер ІПН,
 • номер банківської карти.

Процедура кредитування в «Top Credit»

Після заповнення заявки, вона проходить спеціальну обробку. Ця обробка називається кредитний скоринг. Для отримання мікрокредиту потрібно верифікувати банківську карту, яку позичальник вказує під час заповнення онлайн заявки. Верифікація - це підтвердження того факту, що карта належить саме позичальнику, і нею не заволоділи треті особи з метою шахрайських дій. Верифікація займає 1-3 хвилини. На цей час заморожується деяка сума грошей. Підтвердити приналежність карти її власника можна за допомогою Інтернет банкінгу або дзвінком в банк.

Потім ця сума грошей знову в розпорядженні власника карти.

Після обробки анкети та верифікації банківської карти, її оцінює менеджер компанії «Top Credit». У кінцевому підсумку саме він приймає рішення про видачу коштів.

При позитивному рішенні, позичальникові відправляється на підпис онлайн кредитний договір. Після підписання договору гроші миттєво зараховуються на банківську карту, яка була вказана в онлайн заявці.

Умови та термін кредитування в «Top Credit»

Оформити позику без поручителів, без застави, без довідки про доходи можна:

 • під 1,9% відсоток в день,
 • на термін від 1 до 29 днів,
 • сума кредитування від 500 до 15000 гривень.
Послуги
ТерміновоКредит на карту терміновоТерміново без довідок і поручителівТерміново без заставиТерміново без відмовиГроші до зарплатиКредит до зарплати на картуГотівкаГотівкою без довідокМікропозик і мікрокредит онлайнМоментальний кредит онлайн на картуВеликийРозстрочкаВідсоткова розстрочкаКредит під низький відсотокНизький відсоток готівкоюДовгостроковий кредитДовгостроковий кредит на картуКороткостроковий кредитМолодіжний кредитКредити з 18 роківДля пенсіонерівДля пенсіонерів готівкоюДля пенсіонерів без поручителівСпоживчийСпоживчий кредит під низький відсотокКредит на бізнесНа відкриття бізнесуНа розвиток бізнесуДля малого бізнесуКредит для бізнесу без заставиКредит в декретіДля військовослужбовцівНа лікуванняКредит з поганою кредитною історієюЗ поганої КІ терміновоПозики з простроченнямЗ простроченням терміновоКредит для погашення кредитівКредит без пропискиКредит онлайн без відмовиКредит на карту в УкраїніКредит без заставиКредит безробітнимКредит без довідки про доходиБез банкуБез роботиКредит без паспортаКредит онлайн без дзвінківШвидкий кредитКредит без перевірокГроші в борг на картуПозика онлайн
Більше послуг
У всіх містах
Більше міст

Кредит без поручителів - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти