Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит онлайн без перевірок

Сума
Термін
Умови отримання онлайн позики без перевірок
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

До сих пір думаєте, що моментальний займ на карту без перевірок в Україні - міф? Це не так. Сучасні технології дозволяють сьогодні отримувати потрібну суму грошей, навіть не виходячи з дому. Звертайтеся в мікрофінансову організацію Топ Кредит, проходьте процес реєстрації, отримайте гроші на карточку онлайн за 15 хвилин.

Сервіс онлайн кредитування Топ Кредит Код території за КОАТУУ: 8038000000 Код ЄДРПОУ: 41939706 працює по всій УКРАЇНІ цілодобово 365 днів на рік. Тепер кожен бажаючий може отримати гроші, незалежно від місця знаходження і часу доби. Фінансова допомога доступна тоді, коли вона потрібна. Отримати моментальні позики на карту без перевірок можливо всім повнолітнім українцям. Наша компанія не висуває жорсткі вимоги до позичальників. Для оформлення позики не знадобиться великий пакет документів або поручителі.

Весь процес оформлення і отримання грошей проходить в режимі онлайн і займає 15 хвилин. Звичайно, якщо Вам знадобилася велика сума грошей, більше 15000 гривень, тоді безумовно краще звернутися в банк. Банківські установи не видають онлайн кредит без перевірки кредитної історії в Україні. Для отримання позики в банку потрібно зібрати солідний пакет документів, запастися часом і терпінням.

Для подачі заявки на кредит у банк потрібно взяти базовий пакет документів, довідку з місця роботи із зазначенням щомісячного доходу. Якщо знадобиться застава, то відповідно знадобиться пакет документів, який підтверджує право власності майна. Рішення по кредиту приймається не відразу. Потрібно буде почекати від декількох днів до декількох тижнів.

Переваги та особливості мікропозик без перевірки на банківську карту

Кожен повнолітній громадянин України, який дієздатний і не приймав ніколи участь в шахрайських діях може взяти кредит онлайн без перевірки.

Наш сервіс онлайн кредитування лояльний до своїх клієнтів, тому видає кошти:

 • без перевірок,
 • без дзвінків,
 • без довідки про доходи,
 • без застави,
 • без поручителів.

Наш сервіс створений для того, щоб громадяни нашої країни отримували фінансову допомогу тоді, коли дійсно їм потрібна. Відповідь за заявкою на кредит приходить миттєво. Швидкість обробки заявок відбувається швидко, за лічені хвилини, завдяки кредитному скорингу. Рівень відмови за заявками - мінімальний. 90% бажаючих отримують експрес займ на банківську карту.

Як відбувається оформлення кредиту без перевірок?

Перед тим, як почати роботу з Топ Кредит потрібно визначитися з сумою і терміном кредитування. У нас клієнти отримують від 500 до 15000 гривень. Користуватися позиковими грошима можна від 1 до 29 днів з можливістю продовження і дострокового погашення. Продовжити використання кредитних грошей можливо за допомогою послуги пролонгації, яка підключається в особистому кабінеті. Перед тим, як підключити її, потрібно сплатити відсотки, що були нараховані за термін користування позикою.

Відсоткова ставка в Топ Кредит - 1,9% в день. Тобто за кожну тисячу гривень позичальник платить 19 гривень в день, річна процентна ставка = від 66% до 693,5%.

Після того, як клієнт ознайомився з умовами кредитування та прийняв рішення яка сума позики йому потрібна і на який період часу, він подає заявку на кредит. У заявці потрібно вказати:

 • персональні дані,
 • номер і серію паспорта,
 • номер ідентифікаційного коду,
 • номер мобільного телефону,
 • адресу електронної пошти,
 • дані банківської картки (номер картки, термін дії, CVV код).

Усі надані дані в безпеці і ніколи не будуть передані третім особам.

Після заповнення заявки, вона проходить перевірку. У разі позитивного рішення, позичальник підписує в режимі онлайн кредитний договір і гроші миттєво зараховуються на його банківську картку.

Погасити кредит легко, як і взяти. Правда, отримати позику можна тільки одним способом - онлайн на нашому сайті, а повернути можна чотирма способами:

 • через касу банку,
 • через термінали самообслуговування,
 • через Інтернет банкінг,
 • в особистому кабінеті на нашому сайті.
У всіх містах
Більше міст

Кредит без перевірок - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти