Кредит онлайн без перевірок

Умови отримання онлайн позики без перевірок:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

До сих пір думаєте, що моментальний займ на карту без перевірок в Україні - міф? Це не так. Сучасні технології дозволяють сьогодні отримувати потрібну суму грошей, навіть не виходячи з дому. Звертайтеся в мікрофінансову організацію Топ Кредит, проходьте процес реєстрації, отримайте гроші на карточку онлайн за 15 хвилин.

Кредит без перевірок відгуки

Сервіс онлайн кредитування Топ Кредит Код території за КОАТУУ: 8038000000 Код ЄДРПОУ: 41939706 працює по всій УКРАЇНІ цілодобово 365 днів на рік. Тепер кожен бажаючий може отримати гроші, незалежно від місця знаходження і часу доби. Фінансова допомога доступна тоді, коли вона потрібна. Отримати моментальні позики на карту без перевірок можливо всім повнолітнім українцям. Наша компанія не висуває жорсткі вимоги до позичальників. Для оформлення позики не знадобиться великий пакет документів або поручителі.

Весь процес оформлення і отримання грошей проходить в режимі онлайн і займає 15 хвилин. Звичайно, якщо Вам знадобилася велика сума грошей, більше 15000 гривень, тоді безумовно краще звернутися в банк. Банківські установи не видають онлайн кредит без перевірки кредитної історії в Україні. Для отримання позики в банку потрібно зібрати солідний пакет документів, запастися часом і терпінням.

Для подачі заявки на кредит у банк потрібно взяти базовий пакет документів, довідку з місця роботи із зазначенням щомісячного доходу. Якщо знадобиться застава, то відповідно знадобиться пакет документів, який підтверджує право власності майна. Рішення по кредиту приймається не відразу. Потрібно буде почекати від декількох днів до декількох тижнів.

Переваги та особливості мікропозик без перевірки на банківську карту

Кожен повнолітній громадянин України, який дієздатний і не приймав ніколи участь в шахрайських діях може взяти кредит онлайн без перевірки.

Наш сервіс онлайн кредитування лояльний до своїх клієнтів, тому видає кошти:

 • без перевірок,
 • без дзвінків,
 • без довідки про доходи,
 • без застави,
 • без поручителів.

Наш сервіс створений для того, щоб громадяни нашої країни отримували фінансову допомогу тоді, коли дійсно їм потрібна. Відповідь за заявкою на кредит приходить миттєво. Швидкість обробки заявок відбувається швидко, за лічені хвилини, завдяки кредитному скорингу. Рівень відмови за заявками - мінімальний. 90% бажаючих отримують експрес займ на банківську карту.

Як відбувається оформлення кредиту без перевірок?

Перед тим, як почати роботу з Топ Кредит потрібно визначитися з сумою і терміном кредитування. У нас клієнти отримують від 500 до 15000 гривень. Користуватися позиковими грошима можна від 1 до 29 днів з можливістю продовження і дострокового погашення. Продовжити використання кредитних грошей можливо за допомогою послуги пролонгації, яка підключається в особистому кабінеті. Перед тим, як підключити її, потрібно сплатити відсотки, що були нараховані за термін користування позикою.

Відсоткова ставка в Топ Кредит - 1,9% в день. Тобто за кожну тисячу гривень позичальник платить 19 гривень в день, річна процентна ставка = від 66% до 693,5%.

Після того, як клієнт ознайомився з умовами кредитування та прийняв рішення яка сума позики йому потрібна і на який період часу, він подає заявку на кредит. У заявці потрібно вказати:

 • персональні дані,
 • номер і серію паспорта,
 • номер ідентифікаційного коду,
 • номер мобільного телефону,
 • адресу електронної пошти,
 • дані банківської картки (номер картки, термін дії, CVV код).

Усі надані дані в безпеці і ніколи не будуть передані третім особам.

Після заповнення заявки, вона проходить перевірку. У разі позитивного рішення, позичальник підписує в режимі онлайн кредитний договір і гроші миттєво зараховуються на його банківську картку.

Погасити кредит легко, як і взяти. Правда, отримати позику можна тільки одним способом - онлайн на нашому сайті, а повернути можна чотирма способами:

 • через касу банку,
 • через термінали самообслуговування,
 • через Інтернет банкінг,
 • в особистому кабінеті на нашому сайті.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Анастасія з Львова оплатила кредит на 8 700 грн в Top Credit
girl
Тарас з Рівного подав заявку на 11 400 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Житомира оплатила кредит на 3 200 грн в Top Credit
girl
Катерина з Тернополя отримала кредит на 5 100 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Кіровограда оплатила кредит на 12 700 грн в Top Credit
girl
Богдан з Харкова подав заявку на 3 400 грн в Top Credit
girl
Марія з Києва отримала кредит на 1 900 грн в Top Credit
girl
Алла з Миколаєва подала заявку на 10 100 грн в Top Credit
girl
Антон з Івано-Франківська отримав кредит на 14 200 грн в Top Credit
girl
Микола з Черкас оплатив кредит на 12 200 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Дніпропетровська оплатив кредит на 2 100 грн в Top Credit
girl
Федір з Миколаєва подав заявку на 3 700 грн в Top Credit
girl
Ольга з Хмельницького оплатила кредит на 9 400 грн в Top Credit
girl
Леонід з Луцька подав заявку на 10 700 грн в Top Credit
girl
Павло з Хмельницького оплатив кредит на 14 900 грн в Top Credit
girl
Наталя з Тернополя подала заявку на 2 600 грн в Top Credit
girl
Андрій з Черкас оплатив кредит на 10 400 грн в Top Credit
girl
Денис з Херсона отримав кредит на 13 900 грн в Top Credit
girl
Ніна з Хмельницького оплатила кредит на 11 400 грн в Top Credit
girl
Георгій з Запоріжжя подав заявку на 4 200 грн в Top Credit