Кредит без фотографії паспорта

Умови отримання позики без фото паспорта:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Отримати кредит без паспорта

Мікрокредитування має ряд переваг, серед яких відсутність ряду обмежень при оформленні кредиту онлайн. Позики доступні майже всім людям, які досягли повноліття. Однак деякі компанії, які вже давно працюють в цьому сегменті споживчих кредитів, можуть підвищувати вік позичальника, щоб зменшувати ризики. TOP CREDIT видає кредити людям у віці від 18 до 70 років. Однак, щоб взяти гроші в борг без паспорта, не потрібно вже пред'являти паспорт. TOP CREDIT в 2016 році почала надавати послуги тільки в онлайн-режимі. Для оформлення заявки на отримання грошей у борг досить завантажити скан-копію документа, що підтверджує Вашу особу. Спрощення схеми роботи в області кредитування - як рятівний круг для людей різних фінансових можливостей, потреб і з різним рівнем доходів. Головний посил TOP CREDIT - терміновість насамперед.

Кредит без паспорта відгуки

Мікрокредитування на вигідних умовах

Для роботи з TOP CREDIT не потрібна додаткова картка. Підійде будь-яка банківська картка, яка лежить в Вашому кошики. Її можна оформити в будь-якому банку і банківському відділенні. Достатньо надати номер банківської картки, і грошові кошти будуть перераховані протягом 15-20 хвилин. Така швидкість послуги пояснюється тим, що TOP CREDIT співпрацює зі всесвітньої платіжною системою Platon. Так як збільшилася кількість інтернет-покупок за останні кілька років, потрібна була надійна система, яка може ручатися за якість проведення фінансових операцій в інтернеті. Platon не тільки підтверджує існування Вашої картки в системі, а й займається перевіркою активності самої карти. Щоб зробити операцію по перерахуванню грошових коштів дійсно швидкої, слід заручитися підтримкою надійних партнерів. Мінімальна сума, яку готові надати Вам в борг у TOP CREDIT, становить 3 тисячі гривень. Це і перший крок до створення позитивної кредитної історії, що має важливе значення на ринку споживчих кредитів. За кредитним поведінки можна спрогнозувати Ваші подальші дії. Слід підкреслити, що кожен випадок розглядається індивідуально. Найчастіше Вас не будуть питати, чому терміново потрібні були гроші. Ви працюєте з електронною системою, яка лише слід певним алгоритмом. Якщо виникають додаткові питання, Ви можете зв'язатися з офісом компанії і уточнити потрібну інформацію.

Чому TOP CREDIT

Багато хто отримує кредит через TOP CREDIT - вже більше 34 тисяч заявок було схвалено. Після того, як всі Ваші документи, інформація, яку Ви завантажили, буде ретельно переглянута, на мобільний телефон приходить повідомлення з необхідністю підтвердження Вашої заявки. Ви повинні підтвердити, що дійсно готові взяти гроші в борг на термін до 21 дня. Сервіс TOP CREDIT орієнтований на те, щоб підійти з іншого боку до непростого рішення для багатьох людей. Якщо Вам терміново потрібні гроші, але справи вирішуються швидше, ніж видача кредиту в банку: затримали зарплату, не вистачає коштів для завершення розпочатих справ, тоді Вам в TOP CREDIT. Звичайно, в банківському відділенні Ви можете отримати суми і серйозніше, і є безліч своїх плюсів. Якщо Ви ще не звернулися в банк, оскільки не встигли зібрати численні потрібні документи, Вас може виручити TOP CREDIT. Інформація про кредитну історію передається в Українське бюро кредитних історій, де розміщується вся необхідна інформація для банків і фінансових установ про Вашу платіжну дисципліну, платоспроможності. Взяти кредит без паспорта можна в TOP CREDIT - досить підтвердити, що Ви реально існуюча особистість.

Ви повинні будете виплачувати ставку в розмірі близько 1,9% в день. Гроші можна повернути в будь-який зручний день до завершення строку дії кредитного договору. У будь-якому випадку Ви повертаєте відсотки за дні використання кредитних коштів і суму позики. Є можливість трохи відкласти виплати. Про це треба повідомляти заздалегідь. Відстрочити повернення можна на 10 днів. Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися в офісі в телефонному режимі.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Вероніка з Харкова подала заявку на 5 200 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Вінниці отримала кредит на 3 100 грн в Top Credit
girl
Руслан з Рівного оплатив кредит на 800 грн в Top Credit
girl
Денис з Ужгорода оплатив кредит на 9 900 грн в Top Credit
girl
Олег з Одеси отримав кредит на 11 500 грн в Top Credit
girl
Федір з Херсона отримав кредит на 11 500 грн в Top Credit
girl
Петро з Черкас отримав кредит на 4 900 грн в Top Credit
girl
Тарас з Харкова отримав кредит на 10 900 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Ужгорода подала заявку на 11 600 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Тернополя подала заявку на 14 300 грн в Top Credit
girl
Петро з Рівного подав заявку на 10 200 грн в Top Credit
girl
Руслан з Сум оплатив кредит на 3 800 грн в Top Credit
girl
Вадим з Черкас оплатив кредит на 8 200 грн в Top Credit
girl
Євген з Херсона оплатив кредит на 900 грн в Top Credit
girl
Семен з Кіровограда подав заявку на 6 700 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Житомира подала заявку на 8 400 грн в Top Credit
girl
Олексій з Чернівців оплатив кредит на 4 200 грн в Top Credit
girl
Андрій з Миколаєва отримав кредит на 13 200 грн в Top Credit
girl
Богдан з Харкова отримав кредит на 14 200 грн в Top Credit
girl
Денис з Києва отримав кредит на 14 300 грн в Top Credit