Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит без фотографії паспорта

Сума
Термін
Умови отримання позики без фото паспорта
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Отримати кредит без паспорта

Мікрокредитування має ряд переваг, серед яких відсутність ряду обмежень при оформленні кредиту онлайн. Позики доступні майже всім людям, які досягли повноліття. Однак деякі компанії, які вже давно працюють в цьому сегменті споживчих кредитів, можуть підвищувати вік позичальника, щоб зменшувати ризики. TOP CREDIT видає кредити людям у віці від 18 до 70 років. Однак, щоб взяти гроші в борг без паспорта, не потрібно вже пред'являти паспорт. TOP CREDIT в 2016 році почала надавати послуги тільки в онлайн-режимі. Для оформлення заявки на отримання грошей у борг досить завантажити скан-копію документа, що підтверджує Вашу особу. Спрощення схеми роботи в області кредитування - як рятівний круг для людей різних фінансових можливостей, потреб і з різним рівнем доходів. Головний посил TOP CREDIT - терміновість насамперед.

Мікрокредитування на вигідних умовах

Для роботи з TOP CREDIT не потрібна додаткова картка. Підійде будь-яка банківська картка, яка лежить в Вашому кошики. Її можна оформити в будь-якому банку і банківському відділенні. Достатньо надати номер банківської картки, і грошові кошти будуть перераховані протягом 15-20 хвилин. Така швидкість послуги пояснюється тим, що TOP CREDIT співпрацює зі всесвітньої платіжною системою Platon. Так як збільшилася кількість інтернет-покупок за останні кілька років, потрібна була надійна система, яка може ручатися за якість проведення фінансових операцій в інтернеті. Platon не тільки підтверджує існування Вашої картки в системі, а й займається перевіркою активності самої карти. Щоб зробити операцію по перерахуванню грошових коштів дійсно швидкої, слід заручитися підтримкою надійних партнерів. Мінімальна сума, яку готові надати Вам в борг у TOP CREDIT, становить 3 тисячі гривень. Це і перший крок до створення позитивної кредитної історії, що має важливе значення на ринку споживчих кредитів. За кредитним поведінки можна спрогнозувати Ваші подальші дії. Слід підкреслити, що кожен випадок розглядається індивідуально. Найчастіше Вас не будуть питати, чому терміново потрібні були гроші. Ви працюєте з електронною системою, яка лише слід певним алгоритмом. Якщо виникають додаткові питання, Ви можете зв'язатися з офісом компанії і уточнити потрібну інформацію.

Чому TOP CREDIT

Багато хто отримує кредит через TOP CREDIT - вже більше 34 тисяч заявок було схвалено. Після того, як всі Ваші документи, інформація, яку Ви завантажили, буде ретельно переглянута, на мобільний телефон приходить повідомлення з необхідністю підтвердження Вашої заявки. Ви повинні підтвердити, що дійсно готові взяти гроші в борг на термін до 21 дня. Сервіс TOP CREDIT орієнтований на те, щоб підійти з іншого боку до непростого рішення для багатьох людей. Якщо Вам терміново потрібні гроші, але справи вирішуються швидше, ніж видача кредиту в банку: затримали зарплату, не вистачає коштів для завершення розпочатих справ, тоді Вам в TOP CREDIT. Звичайно, в банківському відділенні Ви можете отримати суми і серйозніше, і є безліч своїх плюсів. Якщо Ви ще не звернулися в банк, оскільки не встигли зібрати численні потрібні документи, Вас може виручити TOP CREDIT. Інформація про кредитну історію передається в Українське бюро кредитних історій, де розміщується вся необхідна інформація для банків і фінансових установ про Вашу платіжну дисципліну, платоспроможності. Взяти кредит без паспорта можна в TOP CREDIT - досить підтвердити, що Ви реально існуюча особистість.

Ви повинні будете виплачувати ставку в розмірі близько 1,9% в день. Гроші можна повернути в будь-який зручний день до завершення строку дії кредитного договору. У будь-якому випадку Ви повертаєте відсотки за дні використання кредитних коштів і суму позики. Є можливість трохи відкласти виплати. Про це треба повідомляти заздалегідь. Відстрочити повернення можна на 10 днів. Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися в офісі в телефонному режимі.

У всіх містах
Більше міст

Кредит без паспорта - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти