Кредит онлайн без відмови

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Взяти кредит онлайн без відмови

TOP Credit працює на вітчизняному ринку споживчих кредитів в сегменті мікрокредитування вже три роки. За цей період компанії вдалося мінімізувати ризики при видачі онлайн кредиту. Тому на сайті такі прості правила кредитування - нічого складного. Компанія позбавляє позичальників від клопоту з приводу платоспроможності: ми впевнені, що у Вас є мінімальний дохід, тому повернути гроші Ви можете в термін. Виплативши все вчасно, Ви переконуєте нас в тому, що ми мали рацію. Навіть негативна кредитна історія не є перешкодою для оформлення кредиту. Більше 34 000 чоловік вже отримали гроші в борг і зуміли створити позитивну кредитну історію з TOP Credit. Компанія звела ймовірність відмови до мінімуму. Однак у віртуальному просторі - інтернет - є свої особливості розвитку бізнесу. Тому TOP Credit настійно вимагає залишати скан-копію документа, що підтверджує Вашу особу. І все в цілях безпеки і налагодження процедури нарахування коштів.

Умови кредитування

Перш за все, потрібно залишити інформацію на сайті про себе як позичальника. Для цього створюється особистий аккаунт, вноситься номер банківського рахунку, на який зараховуються кредитні кошти. Сума, яку Ви можете отримати в кредит, обмежена. Перший раз Вам можуть дати в борг 3 000 гривень під 1,9% на добу. Друга позика виросте до 5 000 гривень. За умовами кредитування в TOP Credit, максимально видається сума, після повернення раніше отриманих дрібніших позик, складе 15 000 гривень. Все змінюється, тому в майбутньому компанія може змінити правила, якщо це буде потрібно. Слідкуйте за новинами TOP Credit і ринку споживчих кредитів на сторінці в Facebook.

Чому TOP Credit

Оформивши кредит терміном на 21 день, Ви можете продовжити час користування грошима на 10 днів. Таким чином, TOP Credit знову і знову йде на зустріч людям, які опинилися в скрутному становищі. Слід також пам'ятати, що на topcredit.ua Ви платите тільки за фактичний час користування грошима. Не потрібно ніяких комісій. Відгуки про якість роботи сервісу залишайте на сайті компанії. Якщо у Вас виникають додаткові питання, з радістю на них відповімо в телефонному режимі. Фізичний офіс TOP Credit знаходиться в Києві.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171