Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит онлайн без відмови

Сума
Термін
Умови отримання позики без відмови
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Отримати онлайн кредит без відмови на карту на території України тим, хто молодше 21 року без довідки про доходи або пенсіонерам буває не так легко, як це може здаватися. У кожної фінансової установи є ряд вимог до своїх клієнтів (правила надання коштів у позику). Банки видають тільки 40-50% бажаючим позики. Для оформлення позики в банківській установі потрібен солідний пакет документів і відповідати вимогам кредитора. Також потрібно враховувати власну фінансову дисципліну. Якщо у позичальника негативне кредитне досьє, то швидше за все йому буде відмовлено в кредиті в банку. Відсутність дисципліни під час виплати по взятих кредитах негативно відбивається на кредитній історії.

У Топ Кредит (ТОВ ФК "ДЖОБЕР", свідоцтво про реєстрацію) можна отримати швидкі позики онлайн без відмов. Оформлення позики на карту без відмови в Україні займає 15 хвилин. Зробити це можна в будь-якому населеному пункті, де є доступ до мережі Інтернет. Наш сайт адаптован під мобільну версію, тому таку позику можна отримати, сидячи вдома на улюбленому дивані, на робочому місці в офісі, за столиком під час обіду в кафе і всюди, де це зручно робити позичальникові. Для подачі заявки на отримання онлайн кредитів на карту без відмов потрібно тільки два документи: паспорт та код.

Як взяти позику онлайн без відмови?

Top Credit працює для своїх клієнтів цілодобово 365 днів на рік. У кожного клієнта нашої компанії є можливість отримати гроші зі 100% схваленням цілодобово навіть під час вихідних та святкових днів.

Для того, щоб оформити позику в Топ Кредит потрібно слідувати простій інструкції:

 1. Вибрати суму і термін кредитування за допомогою онлайн калькулятора, який знаходиться на головній сторінці нашого сайту. У нас клієнти отримують від 500 до 15000 гривень на карту. Користуються позиковими коштами від 1 до 29 днів з можливістю продовження цього терміну. У кожного позичальника є можливість скористатися послугою пролонгації на 10 днів. Для цього потрібно сплатити відсотки, що були нараховані за період кредитування. За кожну 1000 гривень за 1 день користування позичальники платять 19 гривень. Під час пролонгації не нараховуються штрафи і пені. Це не вважається простроченням платежу і це не відображається негативно на кредитній історії позичальника.
 2. Заповнити онлайн анкету на сайті topcredit.ua, вказавши свої персональні дані: включаючи паспортні дані, номер ідентифікаційного коду. Також потрібно додати банківську карту, на яку будуть зараховані кошти після підписання кредитного договору.
 3. Отримати швидко рішення по кредиту у вигляді смс-повідомлення на телефон і/або у вигляді листа на електронну пошту.
 4. Підписати договір в режимі онлайн (примірний договір позики) і отримати гроші на зазначену банківську карту.

Посилання на статті закону про відносини між позичальником і кредитором:

Де отримати кредит без відмов?

Компанія Топ Кредит працює по всій Україні в режимі онлайн. Ми видаємо позики всюди, де у Вас є доступ до Інтернету. Наші клієнти знаходяться всюди: у великих мегаполісах і в маленьких селищах. Місцезнаходження наших клієнтів не має ніякого значення, так як при оформленні позики в Топ Кредит не потрібно відвідувати відділення. Наші позики - 100% онлайн і видаються терміново.

Хто може отримати позику без відмови?

Клієнти Топ Кредит - громадяни України віком від 18 до 70 років. Позики видаються без довідки про доходи, без поручителів, без застави. Позичальником в Топ Кредит може стати практично будь-який бажаючий з 18 років.

Як погасити?

Оплатити кредит можна різними способами. Найзручніший для позичальників - це оплата кредитів на сайті нашої компанії в особистому кабінеті за допомогою своєї кредитної картки. Інший спосіб оплати онлайн - в Інтернет банкінгу.

Детальніше про погашення кредиту:

 1. Через особистий кабінет: для входу в акаунт Вам необхідно натиснути на кнопку "Увійти" https://secure.topcredit.ua/login перейти у вкладку «Мої кредити» і вибрати опцію «Сплатити».
 2. В касі будь-якого банку України за банківськими реквізитами: ТОВ «ФК «ДЖОБЕР» Код ЄДРПОУ: 41939706 р/р 26501510000016 в АТ “Універсал Банк” Код банку 322001, вказати номер договору.
 3. У терміналах самообслуговування за банківськими реквізитами: ТОВ «ФК «ДЖОБЕР» Код ЄДРПОУ: 41939706 р/р 26501510000016 в АТ “Універсал Банк” Код банку 322001, вказати номер договору. Сумма для погашення договору Ви можете побачити в особистому кабінет.

Чому Топ Кредит видає кредити без відмови?

 • Кредит оформляється миттєво,
 • Об'єктивність в прийнятті рішення про видачу грошей за допомогою кредитного скорингу,
 • Мінімальні вимоги до клієнтів,
 • При своєчасному погашенні кредиту, наші клієнти покращують свою кредитну історію,
 • Кредитування з 18 років,
 • Не потрібна довідка про доходи і поручителі.
У всіх містах
Більше міст

Кредит онлайн без відмови - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти