Кредит онлайн без відмови

Умови отримання позики без відмови:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Отримати онлайн кредит без відмови на карту на території України тим, хто молодше 21 року без довідки про доходи або пенсіонерам буває не так легко, як це може здаватися. У кожної фінансової установи є ряд вимог до своїх клієнтів (правила надання коштів у позику). Банки видають тільки 40-50% бажаючим позики. Для оформлення позики в банківській установі потрібен солідний пакет документів і відповідати вимогам кредитора. Також потрібно враховувати власну фінансову дисципліну. Якщо у позичальника негативне кредитне досьє, то швидше за все йому буде відмовлено в кредиті в банку. Відсутність дисципліни під час виплати по взятих кредитах негативно відбивається на кредитній історії.

Кредит онлайн без відмови відгуки

У Топ Кредит (ТОВ ФК "ДЖОБЕР", свідоцтво про реєстрацію) можна отримати швидкі позики онлайн без відмов. Оформлення позики на карту без відмови в Україні займає 15 хвилин. Зробити це можна в будь-якому населеному пункті, де є доступ до мережі Інтернет. Наш сайт адаптован під мобільну версію, тому таку позику можна отримати, сидячи вдома на улюбленому дивані, на робочому місці в офісі, за столиком під час обіду в кафе і всюди, де це зручно робити позичальникові. Для подачі заявки на отримання онлайн кредитів на карту без відмов потрібно тільки два документи: паспорт та код.

Як взяти позику онлайн без відмови?

Top Credit працює для своїх клієнтів цілодобово 365 днів на рік. У кожного клієнта нашої компанії є можливість отримати гроші зі 100% схваленням цілодобово навіть під час вихідних та святкових днів.

Для того, щоб оформити позику в Топ Кредит потрібно слідувати простій інструкції:

 1. Вибрати суму і термін кредитування за допомогою онлайн калькулятора, який знаходиться на головній сторінці нашого сайту. У нас клієнти отримують від 500 до 15000 гривень на карту. Користуються позиковими коштами від 1 до 29 днів з можливістю продовження цього терміну. У кожного позичальника є можливість скористатися послугою пролонгації на 10 днів. Для цього потрібно сплатити відсотки, що були нараховані за період кредитування. За кожну 1000 гривень за 1 день користування позичальники платять 19 гривень. Під час пролонгації не нараховуються штрафи і пені. Це не вважається простроченням платежу і це не відображається негативно на кредитній історії позичальника.
 2. Заповнити онлайн анкету на сайті topcredit.ua, вказавши свої персональні дані: включаючи паспортні дані, номер ідентифікаційного коду. Також потрібно додати банківську карту, на яку будуть зараховані кошти після підписання кредитного договору.
 3. Отримати швидко рішення по кредиту у вигляді смс-повідомлення на телефон і/або у вигляді листа на електронну пошту.
 4. Підписати договір в режимі онлайн (примірний договір позики) і отримати гроші на зазначену банківську карту.

Посилання на статті закону про відносини між позичальником і кредитором:

Де отримати кредит без відмов?

Компанія Топ Кредит працює по всій Україні в режимі онлайн. Ми видаємо позики всюди, де у Вас є доступ до Інтернету. Наші клієнти знаходяться всюди: у великих мегаполісах і в маленьких селищах. Місцезнаходження наших клієнтів не має ніякого значення, так як при оформленні позики в Топ Кредит не потрібно відвідувати відділення. Наші позики - 100% онлайн і видаються терміново.

Хто може отримати позику без відмови?

Клієнти Топ Кредит - громадяни України віком від 18 до 70 років. Позики видаються без довідки про доходи, без поручителів, без застави. Позичальником в Топ Кредит може стати практично будь-який бажаючий з 18 років.

Як погасити?

Оплатити кредит можна різними способами. Найзручніший для позичальників - це оплата кредитів на сайті нашої компанії в особистому кабінеті за допомогою своєї кредитної картки. Інший спосіб оплати онлайн - в Інтернет банкінгу.

Детальніше про погашення кредиту:

 1. Через особистий кабінет: для входу в акаунт Вам необхідно натиснути на кнопку "Увійти" https://secure.topcredit.ua/login перейти у вкладку «Мої кредити» і вибрати опцію «Сплатити».
 2. В касі будь-якого банку України за банківськими реквізитами: ТОВ «ФК «ДЖОБЕР» Код ЄДРПОУ: 41939706 р/р 26501510000016 в АТ “Універсал Банк” Код банку 322001, вказати номер договору.
 3. У терміналах самообслуговування за банківськими реквізитами: ТОВ «ФК «ДЖОБЕР» Код ЄДРПОУ: 41939706 р/р 26501510000016 в АТ “Універсал Банк” Код банку 322001, вказати номер договору. Сумма для погашення договору Ви можете побачити в особистому кабінет.

Чому Топ Кредит видає кредити без відмови?

 • Кредит оформляється миттєво,
 • Об'єктивність в прийнятті рішення про видачу грошей за допомогою кредитного скорингу,
 • Мінімальні вимоги до клієнтів,
 • При своєчасному погашенні кредиту, наші клієнти покращують свою кредитну історію,
 • Кредитування з 18 років,
 • Не потрібна довідка про доходи і поручителі.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Поліна з Херсона подала заявку на 12 800 грн в Top Credit
girl
Юлія з Тернополя подала заявку на 15 000 грн в Top Credit
girl
Михайло з Києва подав заявку на 13 500 грн в Top Credit
girl
Анна з Сум подала заявку на 5 500 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Києва отримав кредит на 10 300 грн в Top Credit
girl
Ольга з Львова подала заявку на 8 700 грн в Top Credit
girl
Олександр з Тернополя отримав кредит на 5 100 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Луцька оплатила кредит на 600 грн в Top Credit
girl
Богдан з Сум оплатив кредит на 13 000 грн в Top Credit
girl
Богдан з Ужгорода подав заявку на 9 300 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Ужгорода отримала кредит на 5 400 грн в Top Credit
girl
Гліб з Миколаєва отримав кредит на 4 100 грн в Top Credit
girl
Олександр з Дніпропетровська отримав кредит на 1 800 грн в Top Credit
girl
Наталя з Івано-Франківська оплатила кредит на 5 400 грн в Top Credit
girl
Сергій з Києва оплатив кредит на 14 400 грн в Top Credit
girl
Іван з Запоріжжя оплатив кредит на 2 800 грн в Top Credit
girl
Петро з Житомира оплатив кредит на 7 000 грн в Top Credit
girl
Поліна з Житомира подала заявку на 14 400 грн в Top Credit
girl
Антон з Рівного подав заявку на 8 900 грн в Top Credit
girl
Софія з Вінниці отримала кредит на 2 900 грн в Top Credit