Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит без працевлаштування

Сума
Термін
Умови отримання позики без роботи
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Взяти кредит без офіційного працевлаштування в Україні стало можливим з появою на ринку фінансових послуг мікрокредитування.

Мікрокредит без офіційного працевлаштування можна оформити в компанії «Топ Кредит» за 15 хвилин. Де ще так миттєво можна отримати гроші, надавши мінімальний пакет документів?

Взяти кредит без офіційного працевлаштування в кожному населеному пункті онлайн можна, сидячи на дивані вдома. Як?

Як отримати кредит без офіційного працевлаштування в Києві?

Оформити мікрокредит у "TopCredit" можна з будь-якої точки України. Ви можете перебувати територіально:

Документи для отримання мікрокредиту

Взяти гроші в кредит без офіційного працевлаштування у надійного кредитора «Топ Кредит» за 15 хвилин легко і просто. Для цього Вам знадобиться:

 • доступ до Інтернету,
 • паспорт,
 • ідентифікаційний код,
 • банківська картка.

Компанія «Топ Кредит» працює на ринку мікрофінансових послуг з 2015 року і до цього часу максимально оптимізувала роботу свого сайту для зручності оформлення позики онлайн.

Ви заходите на сайт, заповнюєте просту онлайн заявку, в якій потрібно вказати:

 • прізвище, ім'я, по батькові,
 • дату народження,
 • місце проживання,
 • місце прописки,
 • номер телефону,
 • адреса ел. пошти,
 • паспортні данні,
 • номер ІПН.
Мікрокредит без офіційного працевлаштування можуть отримати громадяни нашої країни у віці від 18 до 70 років. Компанія ставиться лояльно до кожного клієнта. Вона надає підтримку онлайн 24/7. Якщо у Вас виникають питання з мікрокредитування і за його умовами, Ви можете задати питання в режимі онлайн у чаті на сайті або зателефонувати на гарячу лінію.

Де ще можна отримати гроші без вказівки джерела доходу?

Позика без офіційного працевлаштування в Україні також можна отримати в ломбарді. Але для цього потрібно надати майно у вигляді застави. Це може бути:

 • побутова техніка,
 • ювелірні вироби,
 • Хутряні вироби.

Чому "TopCredit"?

Взяти кредит онлайн без офіційної роботи в Україні від МФО "Top Credit" можна без довідки про доходи, поручителів і застави. Компанія видає також позики особам з поганою кредитною історією.

Терміни та умови в "Top Credit" Вас приємно порадують. Ви можете отримати від 500 грн. до 15 000 грн. на термін від 1 до 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день від взятої суми грошей.

Вчасно погашаючи займ, Ви покращуєте своє кредитне досьє, що буде відображено в Українському бюро кредитний історій.

Погасити займ можна за допомогою терміналів самообслуговування, Інтернет банкінгу, в Особистому кабінеті на сайті "Top Credit", через каси банків.

«Топ Кредит» надає можливість погасити позику достроково, а також продовжити термін користування коштами. Якщо на день погашення мікрокредиту, у Вас немає всієї суми для оплати за кредитним договором, Ви можете скористатися послугою пролонгації кредитного договору. Пролонгація дозволяє продовжити термін користування кредитними грошима на 10 днів. Для підключення пролонгації достатньо сплатити відсотки за кредитом.

Послуга продовження кредитного договору включається в Особистому кабінеті на сайті «Топ Кредит».

У всіх містах
Більше міст

Без роботи - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти