Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Без банку кредити

Сума
Термін
Умови отримання грошей в борг без банку
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Взяти кредит без відвідування банку, онлайн - зручніше, простіше і економніше в плані часу. Незважаючи на те, що багато компаній почали переводити діяльність у віртуальний простір, фізичний офіс залишається досі підтвердженням їх реального існування на ринку споживчих кредитів. TOP CREDIT займається розвитком одного з швидко розвиваються сегментів в області кредитування - швидких онлайн кредитів на карту. Мікрокредитування зменшує ризики, у тому числі їх існування. У 2016 році компанії вирішила повністю перейти в онлайн-режим роботи, маючи офіс в Києві на проспекті Героїв Сталінграда, 20А. Вам не потрібно стояти в черзі, збирати список документів, щоб отримати грошові кошти в кредит.

Умови кредитування

Щоб оформити кредит без довідок про доходи, офіційного працевлаштування, поручителів і застави, знадобляться кілька хвилин на заповнення анкети на сайті. За умовами кредитування в TOP CREDIT, гроші в борг отримують люди вікової категорії: від 18 до 70 років.

Потрібно завантажити до відповідного рядка копію паспорта, ідентифікаційного коду. Якщо Ви приватний підприємець, буде потрібно копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємства. Для пенсіонерів - копія особистого пенсійного посвідчення. Ваш номер мобільного телефону і контакти людей, з якими Ви спілкуєтеся, будуть потрібні до підтвердження Вашої особистості. При оформленні кредиту вказується процентна ставка - 1,9% / день. Видається кредит терміном на 21 день. Продовжити можна період повернення коштів ще на 10 днів. У разі, якщо є можливість повернути гроші раніше зазначеного рядок, Ви повертаєте суму позики і виплачуєте відсотки за дні використання кредиту. Ні більше, ні менше.

Чому TOP CREDIT

Якщо Ви хочете взяти гроші в кредит без особистого відвідування банку через TOP CREDIT, досить внести дані на сторінці в особистому кабінеті, який створюєте при реєстрації на сайті. Для того, щоб отримати гроші, підійде банківська картка будь-якого банку України. Вам не потрібно відкривати додаткову картку для роботи з TOP CREDIT. Для верифікації карти у Вас знімуть 1 гривню, яку повернуть вже через кілька хвилин. TOP CREDIT співпрацює з всесвітньої платіжною системою Platon, щоб активувати карту для роботи з системою TOP CREDIT. Протягом 21-го дня Ви створюєте кредитну історію, яка є гарантією Вашої платоспроможності. Інформація про Ваш кредитному поведінці заноситься в базу даних Українського бюро кредитних історій. Завдяки TOP CREDIT Ви отримуєте можливість вирішити всі Ваші короткострокові справи відразу, буквально за 20 хвилин.

У всіх містах
Більше міст

Без банку - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти