Без банку кредити

Умови отримання грошей в борг без банку:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Взяти кредит без відвідування банку, онлайн - зручніше, простіше і економніше в плані часу. Незважаючи на те, що багато компаній почали переводити діяльність у віртуальний простір, фізичний офіс залишається досі підтвердженням їх реального існування на ринку споживчих кредитів. TOP CREDIT займається розвитком одного з швидко розвиваються сегментів в області кредитування - швидких онлайн кредитів на карту. Мікрокредитування зменшує ризики, у тому числі їх існування. У 2016 році компанії вирішила повністю перейти в онлайн-режим роботи, маючи офіс в Києві на проспекті Героїв Сталінграда, 20А. Вам не потрібно стояти в черзі, збирати список документів, щоб отримати грошові кошти в кредит.

Без банку відгуки

Умови кредитування

Щоб оформити кредит без довідок про доходи, офіційного працевлаштування, поручителів і застави, знадобляться кілька хвилин на заповнення анкети на сайті. За умовами кредитування в TOP CREDIT, гроші в борг отримують люди вікової категорії: від 18 до 70 років.

Потрібно завантажити до відповідного рядка копію паспорта, ідентифікаційного коду. Якщо Ви приватний підприємець, буде потрібно копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємства. Для пенсіонерів - копія особистого пенсійного посвідчення. Ваш номер мобільного телефону і контакти людей, з якими Ви спілкуєтеся, будуть потрібні до підтвердження Вашої особистості. При оформленні кредиту вказується процентна ставка - 1,9% / день. Видається кредит терміном на 21 день. Продовжити можна період повернення коштів ще на 10 днів. У разі, якщо є можливість повернути гроші раніше зазначеного рядок, Ви повертаєте суму позики і виплачуєте відсотки за дні використання кредиту. Ні більше, ні менше.

Чому TOP CREDIT

Якщо Ви хочете взяти гроші в кредит без особистого відвідування банку через TOP CREDIT, досить внести дані на сторінці в особистому кабінеті, який створюєте при реєстрації на сайті. Для того, щоб отримати гроші, підійде банківська картка будь-якого банку України. Вам не потрібно відкривати додаткову картку для роботи з TOP CREDIT. Для верифікації карти у Вас знімуть 1 гривню, яку повернуть вже через кілька хвилин. TOP CREDIT співпрацює з всесвітньої платіжною системою Platon, щоб активувати карту для роботи з системою TOP CREDIT. Протягом 21-го дня Ви створюєте кредитну історію, яка є гарантією Вашої платоспроможності. Інформація про Ваш кредитному поведінці заноситься в базу даних Українського бюро кредитних історій. Завдяки TOP CREDIT Ви отримуєте можливість вирішити всі Ваші короткострокові справи відразу, буквально за 20 хвилин.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Анна з Миколаєва оплатила кредит на 5 600 грн в Top Credit
girl
Ольга з Луцька оплатила кредит на 5 700 грн в Top Credit
girl
Ніна з Хмельницького оплатила кредит на 8 300 грн в Top Credit
girl
Семен з Черкас отримав кредит на 11 600 грн в Top Credit
girl
Леонід з Одеси отримав кредит на 3 600 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Вінниці отримала кредит на 9 300 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Тернополя отримала кредит на 11 500 грн в Top Credit
girl
Павло з Києва оплатив кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Георгій з Одеси оплатив кредит на 1 000 грн в Top Credit
girl
Антон з Тернополя отримав кредит на 14 700 грн в Top Credit
girl
Євген з Житомира подав заявку на 3 300 грн в Top Credit
girl
Софія з Харкова отримала кредит на 3 200 грн в Top Credit
girl
Олександр з Житомира оплатив кредит на 5 100 грн в Top Credit
girl
Інеса з Запоріжжя отримала кредит на 4 200 грн в Top Credit
girl
Георгій з Ужгорода отримав кредит на 4 000 грн в Top Credit
girl
Олексій з Миколаєва оплатив кредит на 14 500 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Сум отримала кредит на 4 300 грн в Top Credit
girl
Іван з Кіровограда подав заявку на 7 300 грн в Top Credit
girl
Людмила з Тернополя подала заявку на 9 100 грн в Top Credit
girl
Марія з Тернополя подала заявку на 10 400 грн в Top Credit