Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Ощадбанк

Ощадбанк


Зміст статті:

 1. Ощадбанк - послуги банку.
 2. Умови кредитування.
 3. Відмінність Ощадбанку та Топ Кредит
 4. Відгуки клієнтів.
 5. Контакти.

Ощадбанк - послуги банку

Ощадбанк є одним з найстаріших і відомих банків країни. Політика організації зазнала серйозних змін в області обслуговування клієнтів після зміни глави. Новий керівник дав нове життя застарілій системі банку. На даний момент, мережа охопила всі великі міста України, а також практично всі обласні населені пункти.

Банк є найбільшим у всій Ураїні за кількістю відділень. Також організація є власністю держави, що гарантує її повну безпеку. Для зручності клієнтів надаються відділення, місця для самостійного обслуговування, банкомати і мобільний додаток Ощадбанк банкінг. Організацією здійснюється найширший спектр фінансових послуг і продукції для клієнтів приватної сфери, а також для представників підприємництва. Практично всі процедури користувачі можуть здійснити з будь-якої точки країни, в тому числі оформити кредит онлайн , без явки в офіс Ощадбанку.

Клієнтам надаються такі послуги:

 1. Фізичним особам надається можливість оформлення онлайн-депозиту, пенсійного депозиту, відкриття мобільних заощаджень, взяття кредиту на авто та під іпотеку, перекладів і подачі заявки на відкриття кредитної картки.
 2. Клієнти підприємницького сегмента можуть оформити доступний кредит 5/7/9%, поповнювати оборотні кошти, отримати необхідну суму для купівлі обладнання або авто, взяти кредит під депозит, а також підприємцям надаються банківські гарантії.
 3. Корпоративним клієнтам доступні депозити, обслуговування в касах, операції з документами, лінії кредитів в іноземних валютах, еквайринг та спеціальний клієнт-банк для корпоративних користувачів.
 4. Для бізнесменів був запущений спеціальний мобільний сервіс Corplight Ощадбанк. У ньому міститься вся необхідна інформація і функціонал для представників бізнесу.
 5. Приватні користувачі можуть користуватися додатком Ощад 24/7.
 6. За будь-якими вкладами надається програма лояльності. Існує можливість підвищення ставки на 0,25% при отриманні будь-якого депозиту. Ставка також підвищується у тих клієнтів, які є клієнтами проекту по зарплаті, інформацію про який можна знайти на сайті банку.

Умови видачі кредиту

Ощадбанк надає можливість відкриття депозиту, оплати комунальних послуг, здійснення переказів, платежів за різними рахунками, а також можна взяти кредит на карту.

Основними особливостями отримання кредиту онлайн в банку є:

 • Реєстрація на сайті максимально швидка і зрозуміла.
 • Відсутність черг.
 • Інформацію про кредитування можна отримати цілодобово.
 • Видається грошова сума розміром до 250 000 гривень.
 • Термін оплати кредиту може бути до 5 років.
 • Доступно дострокове закриття кредиту.
 • Всі операції на сайті вимагають SMS-підтвердження.
 • Оплата здійснюється за довільними реквізитами, за що не береться комісія.

Сервіс Ощадбанку на всі 100% безпечний. Увійти в додаток банку можна тільки за допомогою логіна, пароля і коду, які прийде в формі СМС і буде доступний тільки один раз. Його не можна нікому повідомляти.

Відмінності Ощадбанк і Топ Кредит

У цьому розділі будуть розглядатися відмінності послуги онлайн-кредитування. Для кращої наочності умов кредитування в організаціях ми склали показову таблицю.

Параметри кредитування                                 Ощадбанк                               Топ Кредит 

1. Термін кредитування                                      До 5 років                           До 1 року

2. Сума кредиту                                     Від 5 000 до 250 000 грн     Від 500 до 15 000 грн 

3. Процентна ставка                                         56%                                         1,9% 

4. Вік клієнта                                                    Від 21 року                   Від 18 років

5. Наявність документів про доходи                 Так                               Ні 

6. Час розгляду заявки                                        1 година                            15 хвилин

Процедура отримання кредиту в банку займе значно більше часу, ніж в МФО. В Ощадбанку необхідно подати заявку онлайн або в офісі, надати ІПН, документ про доходи і паспорт. Ухвалення рішення організацією зазвичай займає одну годину. Далі клієнту зателефонує співробітник, погодить деякі моменти і попросить приїхати в офіс для підписання документів і отримання коштів. Також можлива опція виклику кур'єра додому, але і вона може займати від 3 днів до цілого тижня.

В Топ Кредит готові видати кредит онлайн на карту в самий найближчий час на будь-яку картку банку України. Позику в МФО може отримати практично будь-який бажаючий, а в банку тільки жителі країни з доходом від 20 000 грн. Також значним обмеженням в Ощадбанку є мінімальний вік клієнта. Кредитні умови Топ Кредит підійдуть студентам і людям, які тимчасово втратили основного доходу. Однак мінусом МФО є максимальна сума кредиту, яка обмежується 15 000 гривнями. У банку ж можна отримати більший обсяг грошових коштів. Але при майбутню співпрацю в обох банках можна розглядати підвищення ліміту кредиту. Цей варіант можливий тільки в тому випадку, якщо вам вдасться закрити попередній позику без затримок або будь-яких інших проблем.

Відгуки клієнтів

Працювати Ощадбанк почав ще в 1991 році, тому про компанії накопичилася величезна кількість відгуків. На отзивіках можна знайти як негативні, так і позитивні коментарі про банк. Також варто пам'ятати, що банк існує вже дуже давно і не так давно змінив свою політику.

З позитивних моментів клієнти пишуть про високі ставки по депозитах, широкому розгалуженні банкоматів і відділень навіть в маленьких містах, відсутності затримок з виплат пенсій та соц. посібників, прискорених і дешевих перекладах і зручному сайті банку. Також часто користувачі згадують відсутність прихованих комісій і те, що співробітники банку не намагаються нав'язати непотрібні послуги. При цьому за обслуговування картки не потрібно платити гроші, що помічають багато клієнтів банку.

Але не всі відгуки є позитивними. Деякі люди скаржаться на занадто довгий обслуговування в офісі і величезні черги. Іноді додаток банку може бути недоступно з технічних причин. Також багато користувачів незадоволені роботою гарячої лінії, співробітники якої не завжди можуть відповісти на нестандартні питання або просто допомогти.

Контакти

Банк має одну з найбільших мереж, яка налічує близько 6000 відділень по всій території країни. На офіційному сайті можна переглянути адреси філій в великих населених пунктах, а також дізнатися графік їх роботи. Головний офіс банку розташований в Києві за адресою вул. Госпітальна, 12 Г. Можна зателефонувати в центральний офіс за номером гарячої лінії: 0-800-210-800. Також співробітники банку готові відповісти на будь-які ваші питання по електронній пошті: contact-centre@oschadbank.ua . Банк є державним майном, у відкритому доступі є всі необхідні дозволи та ліцензії.
girl
Андрій з Івано-Франківська отримав кредит на 5 600 грн в Top Credit
girl
Юлія з Полтави подала заявку на 4 400 грн в Top Credit
girl
Федір з Полтави оплатив кредит на 3 900 грн в Top Credit
girl
Гліб з Запоріжжя подав заявку на 8 600 грн в Top Credit
girl
Жанна з Івано-Франківська подала заявку на 10 500 грн в Top Credit
girl
Андрій з Луцька оплатив кредит на 11 900 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Черкас отримала кредит на 5 200 грн в Top Credit
girl
Світлана з Полтави подала заявку на 7 900 грн в Top Credit
girl
Олександр з Хмельницького подав заявку на 14 100 грн в Top Credit
girl
Богдан з Луцька оплатив кредит на 5 600 грн в Top Credit
girl
Микола з Чернігова отримав кредит на 12 300 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Тернополя оплатила кредит на 12 100 грн в Top Credit
girl
Петро з Харкова подав заявку на 10 100 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Львова отримав кредит на 4 400 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Чернігова отримала кредит на 14 900 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Сум отримала кредит на 3 000 грн в Top Credit
girl
Георгій з Одеси отримав кредит на 12 200 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Чернівців оплатила кредит на 8 300 грн в Top Credit
girl
Людмила з Хмельницького подала заявку на 7 000 грн в Top Credit
girl
Поліна з Харкова оплатила кредит на 2 500 грн в Top Credit