Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Monobank (Монобанк)

Monobank (Монобанк)


Зміст статті:

 1. Монобанк - послуги банку.
 2. Умови видачі кредиту.
 3. Відмінність Монобанк і Топ Кредит
 4. Відгуки клієнтів.
 5. Контакти.

Монобанк - послуги банку

Монобанк - популярний український банк, відкритий в 2017 році під керівництвом Fintech Band. Головним партнером проекту є банк Universal, що належить політику Сергію Тігіпку. Відмінною особливістю монобанк є відсутність фізичних офісів для обслуговування клієнтів. Установа працює в онлайн релізі і дозволяє отримати всі доступні послуги шляхом використання спеціального мобільного додатку.

Робота віртуального банку контролюється Нацбанком України. На сайті установи відзначена ліцензія АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК», НБУ № 92 від 10.10.2011. Серед продуктів компанії виділяються чорні і білі дебетові карти для зберігання безготівкових коштів і оплати покупок в інтернеті, дитяча карта без обслуговування з можливістю отримання до 29% кешбеку на обрані позиції. Дитячий пластик прикріплюється до основної дебетової картки батьків.

Кредитна картка з лімітом до 100 тис. грн і пільговим періодом - 62 дня.

Розстрочка

Банк пропонує скористатися двома типами розстрочки:

 • безпроцентною (оплата частинами) на термін від 3 до 25 місяців при оформленні покупок через партнерські магазини Монобанку.
 • розстрочка зі сплатою 1,9% в місяць, загальний термін - 3-24 місяці.

Оплата будь-яких покупок і послуг в мережі інтернет без необхідності підтвердження офіційного доходу.

Особистий депозит

Особистий депозитний рахунок в гривнях, євро або доларах на термін від 1 до 12 місяців, загальна ставка - 8-11% річних. Можливість автоматичного продовження договору, гнучкі умови для зняття накопичених відсотків. Відкрити рахунок можна в особистому кабінеті, попередньо заповнивши заявку.

Умови видачі кредиту

Для отримання коштів необхідно надати перелік документів:

 • паспорт українського громадянина;
 • оригінал ідентифікаційного коду;
 • довідка про наявність постійного доходу.

Скани документів відправляються разом з онлайн заявкою в додатку Монобанк. Після отримання первинного схвалення з клієнтом зв'язується менеджер. Він призначає зустріч для отримання пластика з лімітом і підписання кредитного договору. Під час особистого спілкування потрібно надати оригінали документів. Після підписання документів фахівець дасть рекомендації щодо грамотного використання продуктів банку.

Умови кредитування:

 • ліміт по кредиту - 100 тисяч гривень (при первинному зверненні - до 25 тисяч гривень);
 • 62 дня пільгового періоду;
 • можливість коригування ліміту користувачем після особистого узгодження;
 • послуги добровільного страхування кредиту;
 • процентна ставка - 3,2% річних по закінченню пільгового періоду;
 • відсоток за зняття кредитних коштів - 4%;
 • відсотки на залишок - 10% річних.

Відмінності Монобанку і Топ Кредит

Монобанк - віртуальний український банк, який дозволяє скористатися повним переліком фінансових послуг - від відкриття рахунку для накопичень до отримання розстрочки і кредитних коштів. Компанія не пропонує окремий кредитний продукт, тільки карту з лімітом. Отримати її може будь-який український громадянин старше 18 років після заповнення заявки. Максимальний кредитний ліміт становив 100 тис. грн. Для користувача передбачено пільговий період, протягом якого не нараховується відсоток. Він не діє на операції зі зняття готівкових коштів.

ТОП Кредит також працює в режимі онлайн, проте фінансова компанія не є повноцінним банком, оскільки видає тільки швидкі позики на карту клієнта. Миттєвий кредит на картку зараховується автоматично. Відкривати окремий пластик не потрібно. Ліміт при первинному зверненні становить 3000 грн.

                                        Монобанк                                                                     ТОП Кредит

Тип продукту               карта з лімітом                                                             позика на карту

Ліміт                               до 100 тис. грн                                                             до 15 тис. грн (3 тис. грн при першому зверненні)

Ставка                           62 дні безвідсоткового періоду, далі 3,2%             1,9% на день

Відгуки клієнтів

На послуги Монобанку відгуки клієнтів носять досить позитивний характер. Багато хто відзначає високу швидкість роботи служби підтримки та зручність використання мобільного застосування. При аналізі відгуків реальних українських клієнтів вдалося виділити наступні плюси звернення в монобанк:

 • відсутність додаткових комісій за оплату комунальних платежів і поповнення балансу мобільного телефону;
 • вчасно зараховується кешбек, програму зарахування бонусних коштів налаштовує сам користувач, вибравши дві популярні категорії в місяць;
 • нарахування відсотків на залишки коштів на дебетових і кредитних рахунках (тільки на грошові кошти клієнта);
 • підтримка високого рівня безпеки при внесенні коштів і здійсненні платіжних операцій, можливість віддаленого управління особистим рахунком через сайт банку або мобільний додаток.

У відгуках клієнтів відзначена можливість здійснення повного переліку операцій без приміщення офісу компанії. Так, клієнт може перевести або скасовувати грошові кошти, подати заявку на видачу дебетового або кредитного пластику, підключити мобільний банк, відстежити залишки коштів і нарахований кешбек.

При підтвердженні операцій вводиться пін-код. Якщо місце розташування користувача не збігається (наприклад, відрізняється країна), то відбувається автоматичне блокування функції видачі готівки в банкоматах. Користувачі можуть оформити опцію замовлення динамічного коду CVС2, який буде згенерований унікальним чином і відрізнятися від того, що переказано на карту. Ця послуга підвищує рівень надійності при виконанні оплати товарів і послуг в інтернет-магазинах.

Контакти

Точки видачі карт від Монобанку розташовані у всіх містах України. Можна вибрати найближчу філію при подачі заявки в додатку або на сайті. Оскільки компанія реалізує послуги віддалено, то клієнти не можуть відвідувати відділення банку. Для надання підпірних консультацій можна скористатися онлайн чатом або підтримкою менеджерів по телефону.

Для дзвінків всередині України: 0 800 205 205 (безкоштовна телефонна лінія) для клієнтів з інших країн: +38 044 237 20 60. Юридична адреса компанії: Україна, місто Київ, вул. Вадима Гетьмана, 1-Б, 3 поверх. Загальні питання можна уточнювати по електронній пошті. Листи користувачів відправляються на: info@monobank.ua (отримання консультацій по послугах і нюансам роботи банку) chargeback@monobank.ua (питання оскарження проведених транзакцій) vip@monobank.ua (преміальне обслуговування для клієнтів). У мобільному додатку функціонує вбудований швидкий чат. Відповідь приходить протягом декількох хвилин. Консультації надають тільки реальні оператори і менеджери.

girl
Наталя з Ужгорода оплатила кредит на 13 500 грн в Top Credit
girl
Микола з Миколаєва подав заявку на 700 грн в Top Credit
girl
Оксана з Чернігова оплатила кредит на 1 600 грн в Top Credit
girl
Сергій з Чернігова оплатив кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Ніна з Луцька отримала кредит на 6 700 грн в Top Credit
girl
Поліна з Києва оплатила кредит на 10 300 грн в Top Credit
girl
Олег з Дніпропетровська оплатив кредит на 13 300 грн в Top Credit
girl
Семен з Дніпропетровська подав заявку на 3 500 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Луцька оплатила кредит на 14 700 грн в Top Credit
girl
Світлана з Запоріжжя отримала кредит на 13 100 грн в Top Credit
girl
Наталя з Кіровограда подала заявку на 11 300 грн в Top Credit
girl
Світлана з Житомира отримала кредит на 7 100 грн в Top Credit
girl
Іван з Кіровограда подав заявку на 13 100 грн в Top Credit
girl
Вадим з Луцька оплатив кредит на 12 400 грн в Top Credit
girl
Алла з Хмельницького оплатила кредит на 10 600 грн в Top Credit
girl
Сергій з Миколаєва отримав кредит на 3 500 грн в Top Credit
girl
Семен з Дніпропетровська подав заявку на 1 100 грн в Top Credit
girl
Сергій з Черкас оплатив кредит на 9 000 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Чернігова отримав кредит на 6 500 грн в Top Credit
girl
Павло з Запоріжжя оплатив кредит на 4 900 грн в Top Credit