Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Райффайзен Банк Аваль

Райффайзен Банк Аваль


Зміст статті:

 1. Райффайзен Банк Аваль - послуги банку.
 2. Умови видачі кредиту.
 3. Відмінність Райффайзен Банк Аваль і Топ Кредит
 4. Відгуки клієнтів.
 5. Контакти.

Райффайзен Банк Аваль - послуги банку

Райффайзен Банк Аваль - сучасна і високотехнологічна фінансова компанія. Установа пропонує клієнтам стандартні послуги з кредитування, займає лідируючі позиції за якістю обслуговування. Керівництво банку постійно впроваджує нові послуги для побудови взаємодії з клієнтами. Банк Аваль працює на ринку фінансових послуг з 2005 року. Репутація банку відповідає високим показникам.

Банк Аваль пропонує послуги приватним особам, бізнесу, корпоративним клієнтам. У Райффайзен Банк Аваль відгуки про якість послуг переважають позитивні. Перелік послуг для різних груп клієнтів небагато відрізняється. Приватні особи зможуть відкрити рахунок, оформити кредит, скористатися програмами страхування і депозитів. Представники бізнесу відкривають рахунки, проводять валютні операції, отримують інвестиційні та інші кредити.

У банку Аваль для бізнесменів створений клуб "Мій бізнес". В рамках цієї програми підприємці отримують спеціальні пропозиції з кредитування, великі знижки від партнерів. Діють такі онлайн сервіси: 

 • мобільний банкінг;
 • онлайн каса;
 • кваліфікована електронний підпис;
 • оплата товарів картою;
 • Райффайзен Бізнес Онлайн;
 • Apple і Google Pay.

Корпоративні клієнти банку оформляють інвестиційні кредити, програми для фінансування своєї діяльності. Клієнтам доступні партнерські програми, факторинг і все онлайн сервіси. Преміальні кредитні карти отримують клієнти зі статусом "Преміум". Можна оформити кредит готівкою в банку Аваль зі збільшеними лімітами. Максимальний термін кредитування за зниженими відсотковими ставками становить до 6 років. Клієнтам є комплексне банківське обслуговування найвищого рівня.

Умови видачі кредиту

Отримати кредит на карту зможуть всі повнолітні клієнти банку. Кредитування клієнтів здійснюється через різні програми. Кожен позичальник зможе вибрати відповідну програму, разом з менеджером фінансової установи визначити терміни погашення заборгованості. Перший раз видається кредит готівкою в Авалі на таких умовах:

 • до 750000 гривень;
 • з фіксованою процентною ставкою;
 • ставка 0,01% на перші 2 місяці кредитування;
 • терміни кредитування до 72 місяців;
 • обов'язкове страхування життя.

Для отримання кредиту клієнт повинен мати постійний щомісячний дохід, українське громадянство. Одне з важливих умов - стаж роботи більше 1 місяця. Видаються гроші клієнтам у віці 23-69 років. Для комфортного отримання грошей створені кредитні карти. Відкрити такі карти зможуть клієнти, які отримують зарплату в банку Аваль.

По карті "100 днів" діють такі умови кредитування:

 • внесення щомісячного платежу до 20 числа;
 • видача грошей до 250000 гривень;
 • 3% комісія за зняття готівки;
 • пільговий період до 100 днів;
 • безкоштовний мобільний банкінг;
 • терміни до 48 місяців з можливістю пролонгації;
 • фіксована процентна ставка.

На сайті банку можна вибрати інші кредитні карти. Наприклад, кредитна "Хочу-карта" підійде для щоденних розрахунків, а клієнтам запропоновані ліміти до 250000 гривень. Пільговий період становить максимум 57 днів. Повторне оформлення кредиту проходить на таких же умовах. Сума кредиту готівкою становить до 750000 гривень, гроші видаються на будь-які цілі.

Діють спрощені умови надання документів. Отримати гроші можна через Raiffeisen Online, у відділенні банку. Максимальний термін кредитування не перевищує 6 років. Умови отримання першого і повторного кредитів визначаються договором. На сайті банку немає інформації про наявність промокодом і подарунків при повторному оформленні кредиту.

Відмінності Райффайзен Банк Аваль і Топ Кредит

Існують великі відмінності в роботі банку і компанії " Топ Кредит ". Вигідно оформити кредит онлайн зможуть клієнти " Топ Кредит ". Оформлення позики проходить в режимі онлайн, для цього не потрібен великий пакет документів.

Перша відмінність в тому, що на оформлення позики в МФО піде до 15 хвилин часу. Отримати гроші в банку Аваль можна через 1-2 дня після подачі заяви. Не виключено, що клієнт банку отримає відмову.

Друга відмінність - пакет документів. Компанія " Топ Кредит " вимагає мінімальну кількість документів, а для отримання грошей потрібен тільки паспорт і код. Співробітники банку вимагають довідки про доходи, обов'язково проводиться страхування життя позичальника. Банк пропонує гроші тільки тим клієнтам, які мають офіційне працевлаштування.

Третя відмінність - спосіб оформлення позики. Оформлення великої позики в банку Аваль не проходить без відвідування відділення. Отримати гроші в " Топ Кредит " можна в режимі онлайн. Позичальник заповнює онлайн анкету, вибирає суму мікропозики, після чого гроші перераховуються на карту. У банку заяву позичальника обов'язково проходить процедуру скорингу. Це означає, що перевіряється КІ клієнта в декількох БКІ. Якщо ПІБ клієнта потрапляє в "чорний список", то банк відмовить в оформленні позики. З " Топ Кредит " не виникає подібних проблем. Студенти і пенсіонери, клієнти з поганою КІ, мами в декреті - всі зможуть отримати мікропозику на вигідних умовах. Кредит в банку Аваль має цільове призначення, видається на тривалий термін. Мікропозика в перевіреній МФО пропонується на короткий термін і з низькими відсотками.

Відгуки клієнтів

Думки про банк Аваль розділилися на позитивні і негативні. Клієнтам подобається хороше обслуговування у відділеннях, можливість отримувати деякі послуги в режимі онлайн. У відгуках зустрічається інформація про високу якість обслуговування, яке відповідає міжнародним стандартам. Bank Aval розробив кредитні канікули, можливість реструктуризації боргу. У нинішній ситуації оформляється кредит онлайн на карту на невеликі суми грошей.

У негативних відгуках люди пишуть про збої в роботі онлайн банкінгу. Таке періодично зустрічається в інших українських банках. Позичальники скаржаться на те, що залишок при закритті кредитки можна отримати тільки в касі. Чи не задоволені клієнти високими процентними ставками. Банк прислухається до думки клієнтів, покращує якість обслуговування. З'являються нові послуги, багато з яких працюють в онлайн режимі.

Контакти

Філії банку розташовані в великих і маленьких містах України. Практично у всіх українських містах є відділення, банкомати Аваль. Працює банк за ліцензією №10 від 18.06.2018. Ліцензія видана на право надання банківських послуг. Генеральна ліцензія підтверджує право проведення валютних операцій, документ виданий від 16.07.2018. Можна скористатися такими телефонами інформаційного центру: (044) 490-8888 в Києві і 0 (800) 500-500 по Україні. Юридична адреса: 01011, місто Київ, вулиця Лєскова, 9.

girl
Максим з Миколаєва отримав кредит на 2 800 грн в Top Credit
girl
Микола з Тернополя подав заявку на 9 800 грн в Top Credit
girl
Віталій з Ужгорода оплатив кредит на 2 600 грн в Top Credit
girl
Гліб з Запоріжжя оплатив кредит на 6 700 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Луцька подав заявку на 3 000 грн в Top Credit
girl
Катерина з Ужгорода оплатила кредит на 10 000 грн в Top Credit
girl
Юлія з Херсона отримала кредит на 2 400 грн в Top Credit
girl
Людмила з Чернівців отримала кредит на 13 900 грн в Top Credit
girl
Тарас з Одеси подав заявку на 5 600 грн в Top Credit
girl
Поліна з Дніпропетровська отримала кредит на 13 300 грн в Top Credit
girl
Юлія з Івано-Франківська оплатила кредит на 13 600 грн в Top Credit
girl
Поліна з Сум подала заявку на 3 600 грн в Top Credit
girl
Поліна з Миколаєва отримала кредит на 12 100 грн в Top Credit
girl
Олександр з Чернівців отримав кредит на 10 500 грн в Top Credit
girl
Ольга з Чернігова оплатила кредит на 3 900 грн в Top Credit
girl
Гліб з Одеси оплатив кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Миколаєва оплатила кредит на 9 500 грн в Top Credit
girl
Анна з Чернівців оплатила кредит на 3 600 грн в Top Credit
girl
Ірина з Одеси отримала кредит на 4 200 грн в Top Credit
girl
Михайло з Дніпропетровська оплатив кредит на 11 200 грн в Top Credit