Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

А-Банк

А-Банк


Зміст статті:

 1. А-Банк - послуги банку.
 2. Умови видачі кредиту.
 3. Відмінність А-Банк і Топ Кредит
 4. Відгуки клієнтів.
 5. Контакти.

А-Банк - послуги банку

Банківськими послугами користуються майже всі повнолітні українці. "А-Банк" - одне з надійних фінансових установ. Банк розвивається, пропонує клієнтам технологічні рішення, надає корисні сервіси. Універсальний "А-Банк" відповідає стабільному кредитному рейтингу, що подобається клієнтам. Прочитавши А-Банк відгуки, можна зробити висновок про лояльність установи до нових і постійним клієнтам.

Фізичним особам запропонований широкий спектр послуг:

 • депозити;
 • оформлення карт;
 • кредити;
 • дистанційне обслуговування;
 • лізинг, рахунки, банківські комірки;
 • цифрові карти для здійснення мобільних платежів;
 • реструктуризація кредитів;
 • перекази грошей.

Юридичні особи зможуть оформити кредити, корпоративні платіжні картки. Є можливість проведення експрес-платежів та інших грошових операцій.

Для цієї категорії клієнтів в "А-Банк" доступні такі послуги:

 • розрахунково-касове обслуговування;
 • інтернет-еквайринг;
 • відкриття рахунків юридичних осіб;
 • дистанційне керування рахунками.

Всі клієнти фінансової установи зможуть скористатися послугами зі страхування. Запропоновано поліси ОСАГО, туристичне страхування, страховка для покриття ризиків травм, фізичних ушкоджень. Діє спеціальна програма страхування для погашення заборгованості за кредиткою. Послуга оформляється в додатку "А-Банк24".

В "А-Банк" клієнти зможуть внести платежі, виконати касові операції. Можна оплатити вартість комунальних послуг, навчання, штрафи і податки, страхові послуги, провести платежі на будь-який рахунок. Всі платежі зручно здійснювати через мобільний додаток. У відділеннях "А-Банк" запропонована послуга  оренди сейфів. Клієнт самостійно вибирає розмір ячейки, термін оренди. Є ячейки маленьких, середніх і великих розмірів.

У банку діють унікальні послуги, наприклад, Share.CreditCard. Цей сервіс дозволяє ділитися картою з родичами, близькими людьми. Зручно те, що власник картки вказує ліміти на використання грошей. "АБанк24" - одна з популярних послуг. У смартфонах клієнтам доступні кредити і депозити, обмін валют, платежі без комісій. Діє безконтактна оплата, зручне управління рахунками. Клієнти банку отримують можливість відправляти гроші близьким людям, а також на рахунок іншого банку.

Умови видачі кредиту

Банк пропонує своїм клієнтам послугу "Швидкі готівкові". Видається кредит на карту, а отримані гроші можна використовувати для будь-яких цілей. Клієнти можуть отримати в "А-Банку" до 500 тисяч гривень. Кредит доступний в режимі онлайн, а також в мобільному додатку.

Позичальники можуть вибрати одну з 2 схем кредитування:

1. "Лояльна".

2. "Стандартна".

При схемі №1 процентна ставка становить 50%. За схемою "Стандартна" процентна ставка становитиме 75%, а за перше погашення кредиту нараховується 2% кешбек. Сума кредиту становить від 5000 до 500000 гривень. Є можливість вибрати термін кредитування від 6 до 60 місяців. Отримати орієнтовні розрахунки можна на сайті, скориставшись кредитним калькулятором.

Погашати кредит зручно самостійно з карти, в банківському відділенні, через платіжні сервіси. Популярністю користується послуга "Гроші до зарплати". Сума до 5000 гривень видається в банку за паспортом і кодом. Максимальний термін кредитування становить 30 днів.

Інші особливості послуги:

 • відсутність авансового платежу;
 • одноразова 5% комісія;
 • немає щомісячної комісії;
 • видаються суми від 1000 до 5000 гривень.

Програма кредитування "Плати частинами" призначена для покупки товарів. Клієнт банку може купувати товари в магазинах-партнерах без переплат. У магазині потрібно вибрати товар, підтвердити оформлення кредиту через мобільний додаток. Досить просто оформити кредит через Інтернет. "А-Банк" пропонує клієнтам широкий вибір послуг з кредитування. Взяти гроші можна на офіційному сайті або в банківському відділенні. Кредити видаються повнолітнім позичальникам, а також людям з хорошою КІ.

Відмінності А-Банк і Топ Кредит

"А-Банк" - це фінансова установа з відділеннями в різних містах України. Компанія "Топ Кредит" належить до МФО, пропонує гроші за 15 хвилин. Можна оформити кредит онлайн на будь-яку банківську карту. Підходять соціальні, дебетові та інші карти. Є істотні відмінності між банком і мікрофінансовою організацією. Клієнт повинен визначитися, яка фінансова установа йому більше підходить.

Основні відмінності між банком і МФО:

 • графік роботи;
 • спосіб отримання грошей;
 • вимоги до позичальника;
 • швидкість видачі грошей;
 • сума.

"Топ Кредит" працює цілодобово і без вихідних днів. Банківський графік роботи включає перерви, вихідні, святкові дні. У банку неможливо оформити кредит в святковий день. Мікрофінансова компанія пропонує гроші цілодобово, а на оформлення заявки потрібно 15 хвилин. Отримати гроші в банку можна готівкою або на "фірмову" карту.

У МФО гроші перераховуються на карту будь-якого банку. Клієнту не потрібно відвідувати відділення, чекати своєї черги. "А-Банк" не пропонує кредити людям з поганою КІ, особам без офіційного працевлаштування. Оформити кредит онлайн на карту можна в МФО. До позичальникові пред'являються 2 вимоги - це наявність банківської карти, вік від 18 років.

Терміни видачі кредиту в банку становлять кілька днів в тому випадку, якщо клієнт підходить за всіма критеріями. Щоб отримати гроші в МФО, потрібно витратити кілька хвилин. Можна звертатися за мікрокредитом в будь-який час доби. "А-Банку" невигідно видавати клієнтам маленькі суми грошей. "Топ Кредит" пропонує невеликі суми на вигідних умовах. Доступна послуга по пролонгації договору. На сайті МФО є калькулятор, який допоможе вибрати суму позики.

Відгуки клієнтів

У відгуках клієнтів зазначено, що "А-Банк" пропонує великий вибір програм кредитування, кешбек, хороший сервіс. У більшості випадків відгуки позитивні, але регулярно публікуються і негативні думки. Клієнтам не подобаються технічні збої в системі роботи банку, незручне зняття готівки. Деякі позичальники скаржаться на мобільний додаток банку.

Контакти

Головне відділення банку знаходиться в місті Дніпро по вулиці Батумська, 11. МФО банку 307770. ІПН 143600826652. "А-Банк" веде фінансову діяльність по свідченням № 100262264, виданим від 01.01.2010 р.

Телефон: +380 (056) 722-11 -52. У банку функціонує цілодобова підтримка клієнтів. Розглядаються питання і побажання по роботі банку. Для безкоштовних дзвінків з мобільних телефонів підходить короткий номер 7776. Філії банку розташовані не тільки в столиці України. Відділення "А-банк" є в великих і маленьких містах.

girl
Петро з Черкас подав заявку на 9 300 грн в Top Credit
girl
Ольга з Житомира подала заявку на 9 100 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Харкова подала заявку на 2 800 грн в Top Credit
girl
Олена з Сум подала заявку на 11 900 грн в Top Credit
girl
Олена з Харкова отримала кредит на 1 700 грн в Top Credit
girl
Павло з Івано-Франківська отримав кредит на 2 000 грн в Top Credit
girl
Віталій з Вінниці отримав кредит на 14 800 грн в Top Credit
girl
Катерина з Ужгорода подала заявку на 6 000 грн в Top Credit
girl
Людмила з Сум подала заявку на 3 400 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Сум отримала кредит на 5 700 грн в Top Credit
girl
Леонід з Харкова оплатив кредит на 14 300 грн в Top Credit
girl
Іван з Дніпропетровська отримав кредит на 12 600 грн в Top Credit
girl
Андрій з Кіровограда оплатив кредит на 15 000 грн в Top Credit
girl
Євген з Луцька оплатив кредит на 1 300 грн в Top Credit
girl
Віталій з Вінниці отримав кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Гліб з Луцька оплатив кредит на 8 500 грн в Top Credit
girl
Ольга з Чернівців подала заявку на 3 100 грн в Top Credit
girl
Світлана з Запоріжжя оплатила кредит на 7 600 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Миколаєва подала заявку на 8 600 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Херсона подала заявку на 3 200 грн в Top Credit