Все що від вас вимагається
Возраст

Вік від 18 до 70 років

телефон

Особистий мобільний телефон

карта

Карта, будь-якого банку України

Ви отримаєте гроші на свою банківську карту протягом 15 хвилин, не виходячи з дому чи офісу в будь-якому куточку України. Особисто переконайтеся, наскільки це швидко і зручно!

Нам довіряють тисячі людей

фото
Баята Екатерина

Здравствуйте, хочу выразить особую благодарность вашей компании, за то, что не оставляет людей в беде и выручает в нужный момент. Пользуюсь услугами не первый раз, все четко и быстро. Особо радует процентная ставка, которая существо отличается от других компаний (в лучшую сторону). Буду и в дальнейшем пользоваться вашими услугами, а также рекомендовать вас знакомым и друзьям. Успехов вам и побольше добросовестных клиентов. С уважением, Екатерина.

фото
Фортуна Владислав

Спасибо Вам! Быстро, надежно, и самое главное - вы именно та компания, которая является лучшим другом клиента.

фото
Саламаха Виктория

Швидко, зручно! Дуже подобається користуватись Вашим кредитом.

фото
Бронзова Виталия

Я являюсь постоянной клиенткой компании, чему очень рада. Все устраивает, очень удобно. Всем бы рекомендовала кредитоваться именно у Вас.

фото
Щукин Кирилл

Я очень Вам благодарен. Спасибо большое за приятный сюрприз. Желаю Вашей компании процветания. В нужный момент всегда вовремя помогаете. Все быстро, надежно и спокойно. Спасибо

фото
Качур Александр

Мені дуже подобається ваш сайт. Я вже користуюся не перший раз. Досить непогано. А тут, ще й такий бонус у вигляді виграшу. Взагалі суперово!

фото
Ниверчук Людмила

Я в большом шоке! Впервые выигрываю деньги. О Вашей компании у меня только самые положительные отзывы. Спасибо за оперативность:быстро приняли решение и быстро пришли деньги на счет, так же, нравится маленький процент.

фото
Домницкая Наталия

Все в компании нравится. Быстро и легко оформляется кредит. Меня абсолютно все устраивает. Да и обслуживание на высоте. Спасибо!

фото
Дерега Данило

Хочу подякувати сервісу Топ Кредит за його роботу. Сказати, що це дуже зручно, оскільки є можливість скористатись в будь якому місці і в будь який час. Приємно, що оперативно реагують на заявки Ваші співробітники, і можна досить швидко скористатись додатковими коштами в разі необхідності. То ж, дякую Вашому сайту.

фото
Жуковська Тетяна

Вчора вже втретє брала у Вас кредит. Дуже швидко приймається рішення, оперативно перераховують кошти. Все дуже подобається. Ну і за виграш дуже щиро Вам дякую, навіть і не думала, що таке можливо! Вам процвітання, всіх благ і всього найкращого. Дуже сподіваюсь на подальшу співпрацю.

фото
Литка Владимир

Лучшая из микрокрокредитования компания. За 10 минут первый раз получил. После просто обновлял заявку и деньги зачислялись. Условия хорошие, да еще и 500грн подарили на Новый Год. Спасибо.

фото
Ковальчук Юлія

Я дуже задоволена Вашим сервісом в цілому, і зокрема обслуговуванням.

фото
Молнар Анжелика

У Вас очень хорошая компания, все нравится, особенно радует оперативность. Желаю Вам удачи!

фото
Саламаха Николай

Очень нравится Ваш сервис! Очень качественно, быстро, корректно. Оперативно можно решить все срочные вопросы. Очень много хороших слов можно сказать о Вашей компании, всего не напишешь.

фото
Юлия Довбыш

Всё супер. Мне нравиться всё абсолютно. Персонал весом и корректен. Быстро оформили, быстро позвонил менеджер и деньги пришли быстро. Проценты не настолько высокие как у других . Спасибо вам!

фото
Ирина Крупьяк

Все влаштовує. Швидко та зручо!

фото
Валерий Бабайчик

Великолепный сервис.

фото
Светлана Волошина

Отличный интернет банк! Быстро, удобно, а главное даже не нужно выходить из дома. Мне нравится, рекомендую всем.

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

Умови кредитування

Мінімальний термін погашення кредиту 65 днів, максимальний - до виконання зобов'язань з боку позичальника. Максимальна річна відсоткова ставка 693,5%. Компанія видає позики клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором.Фінансова відповідальність Позичальника в разі невиконання зобов'язань за договором позики: Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Обов'язкове нарахування пені, яка нараховується за прострочений платіж в розмірі 1% від тіла простроченого кредиту за кожен день прострочення, починаючи з першого дня прострочення до моменту погашення позики та плати за його користування.

Зразок розрахунку річної відсоткової ставки:

При сумі позики = 1000 грн. плата за користування коштами складатиме 19 грн. в день, що відповідає % ставці, яка складає 1,9% в день. APR - 693,5%.

Приклад розрахунку загальної вартості кредиту:

1000 грн. тіло + (1000 грн. тіло х 1,9% в день х 90 днів. приклад строку кредита) = 2710 грн.

Умови продовження договору позики:

Клієнт може користуватися позикою необмежений термін в рамках договору, за умови оплати відсотків за користування позикою кожні 10 днів.

Швидка позика на банківську карточку в Україні

Кожен з нас, мабуть, потрапляв у форс-мажорну ситуацію, коли терміново потрібні гроші. Затримка заробітної плати, лікування, термінове покриття боргу або непередбачувана поїздка — зазвичай, ми виявляємося не готові до цих життєвих обставин, які виникають зненацька. Позичити у родичів та знайомих не завжди виявляється можливим, а іноді - просто незручно. Отримати кредит від банка — це довго, оскільки потрібно зібрати цілу кіпу документів, а також мати бездоганну кредитну історію. Популярні пропозиції банківських установ, які обіцяють швидкі кредити без посередників, на перевірку виявляються не більш, ніж рекламним трюком. Оформлення кредитної картки теж займає декілька днів. Ще одна можливість — це ломбард. Але ж, знов таки, не завжди є коштовності, які можна закласти. Крім того, отриманих грошей може не вистачити на покриття необхідної суми.

В такому разі є практично ідеальна альтернатива — оформлення кредиту онлайн у мікрофінансовій організації. Головною перевагою цього виду позики є миттєве і, практично, безвідмовне отримання грошей на банківську картку в режимі онлайн. Ще однією позитивною стороною інтернет-сервісів є те, що взяти кредит можна навіть не виходячи з домівки, зробивши заявку зі сторінки сайту в режимі онлайн, а отримати гроші на картку вже через півгодини. При цьому такі компанії дуже лояльно ставляться до запитів на кредитування і вірогідність отримання позитивного рішення майже завжди стовідсоткова.

Отримати кредити онлайн на банківську карту може громадянин України, який досяг повноліття. Але є обмеження на розмір — online (онлайн) кредити на картку можливі, якщо сума потрібних грошей не перевищує 10 000-15 000 гривень. Крім того, отримати кредит онлайн на карту можна лише в національній валюті України.

Де можна отримати гроші онлайн на карточку

Дуже просто і швидко Ви можете взяти кредит на банківську карту в онлайн-режимі, навіть не виходячи з домівки, і отримати гроші вже через 15 хвилин. Звертайтесь до TopCredit (Київ, Україна). Ми шануємо наших клієнтів і будуємо відношення на взаємодовірі і повазі, не маючи сумління щодо фінансової чесності і соціальної етики українців.

Ми пропонуємо Вам взяти кредити у віртуальному режимі онлайн, що дає змогу кожному громадянину України (в тому числі, мешканцям столиці — Києва) вийти зі скрутного або незручного становища і практично миттєво отримати омріяні гроші. Взяти зручний кредит можна не лише в місті Київ, адже онлайн система пропонує зручні умови кредитування у режимі віддаленого доступу, а отже, отримання позик грошима на карту по всій Україні можливе незалежно від місця локалізації позичальника.

ТОВ «Топ Кредит»: зручне кредитування

Наша компанія працює в фінансовій сфері понад три роки. За цей час ми отримали довіру багатьох клієнтів, завдяки чесній прозорій політиці перерахування коштів на банківські карти та чіткого дотримання умов договору. Великою перевагою фінансової організації «Топ Кредит» є можливість електронних грошових переказів на всі доступні види карток, видача сум до 15 000 гривень і оперативна обробка електронних заявок, поданих з сайту. Також нами розроблена гнучка система погашення боргу, можливість подовження строку договору, а також дострокового погашення боргу без комісії.

Щоб взяти кредит онлайн та отримати гроші на карточку, треба зробити електронну заявку. Для цього потрібно лише зареєструватися на сайті та внести свої контактні дані, номер картки й ідентіфікаційний код. Вам буде відправлена електронна копія договору на заявлену суму, яку треба уважно переглянути і підписати згоду з умовами. Вже через чверть години Ваша заява буде оброблена, а Ви зможете отримати зазначений грошовий переказ.

З умовами нарахування комісії та погашення боргу можна ознайомитися на відповідних сторінках сайту, або отримати компетентну консультацію наших фінансистів, натиснувши кнопку зворотнього зв’язку.

Клієнтами нашої компанії може стати громадянин України віком від 18 до 70 років. Все, що потрібно від Вас - це наявність особистого мобільного телефону та банківської карти. Ніяких додаткових документів, таких як довідки з місця роботи, кредитні історії або інших, які зазвичай потребують у банках, ми не вимагаємо.

Слід зазначити, що діяльність фінансової організації «Топ Кредит» є повністю легалізованою, що підтверджено відповідним записом у реєстрі Національної комісії з регулювання фінансових послуг.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171